LAJMI I FUNDIT:

Fushë Kosovë

726 Artikuj

Në Fushë Kosovë namazi i Fitër Bajramit u fal në stadium (Foto)

Në Fushë Kosovë namazi i Fitër Bajramit u fal në stadium (Foto)

Kosovë
Diplomon në sociologji, punësohet si mësimdhënës i matematikës

Diplomon në sociologji, punësohet si mësimdhënës i matematikës

Arsim
Gjendet një granatë dorë dhe 150 fishekë në Fushë Kosovë

Gjendet një granatë dorë dhe 150 fishekë në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Kanalizimi i shpërthyer në fshatin Henc, banorët të rrezikuar nga infeksionet (Foto)

Kanalizimi i shpërthyer në fshatin Henc, banorët të rrezikuar nga infeksionet (Foto)

Kosovë
Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Fushë Kosovë (Video)

Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Fushë Kosovë (Video)

Kronika e Zezë
Lot dhe vaj në xhaminë e Bardhit të Madh, familja Gashi i falin gjakun familjes Tërmkolli (Foto/Video)

Lot dhe vaj në xhaminë e Bardhit të Madh, familja Gashi i falin gjakun familjes Tërmkolli (Foto/Video)

Kosovë
Treni godet furgonin në Fushë Kosovë (Foto)

Treni godet furgonin në Fushë Kosovë (Foto)

Kronika e Zezë
Aksident trafiku në Fushë Kosovë (Foto)

Aksident trafiku në Fushë Kosovë (Foto)

Kronika e Zezë
Vazhdon gjykimi i ish-drejtorit të Inspektoratit të Fushë-Kosovës

Vazhdon gjykimi i ish-drejtorit të Inspektoratit të Fushë-Kosovës

Kosovë
Aksident me të lënduar në Fushë Kosovë (Foto)

Aksident me të lënduar në Fushë Kosovë (Foto)

Kronika e Zezë
Digjet një kamion në Fushë Kosovë (Video)

Digjet një kamion në Fushë Kosovë (Video)

Kosovë
Zhduket një 14 vjeçar në Fushë Kosovë

Zhduket një 14 vjeçar në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Zjarr në tregun me shumicë në Fushë Kosovë (Video)

Zjarr në tregun me shumicë në Fushë Kosovë (Video)

Kronika e Zezë
Shiu i merr disa familje në Fushë Kosovë

Shiu i merr disa familje në Fushë Kosovë

Komunat
Vetura shkelë për vdekje këmbësoren në Vragoli të Fushë Kosovës (Video)

Vetura shkelë për vdekje këmbësoren në Vragoli të Fushë Kosovës (Video)

Kronika e Zezë
Zhduket një femër në Fushë Kosovë

Zhduket një femër në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Një familjeje nga Fushë-Kosova i vjen një “mysafir i paftuar”, që në mëngjes (Foto/Video)

Një familjeje nga Fushë-Kosova i vjen një “mysafir i paftuar”, që në mëngjes (Foto/Video)

Elfije Boletini
Dy fëmijë të Fushë Kosovës thonë se i rrahën për shkak të një topi (Video)

Dy fëmijë të Fushë Kosovës thonë se i rrahën për shkak të një topi (Video)

Kronika e Zezë
Të shtëna me armë, një i plagosur në Fushë Kosovë

Të shtëna me armë, një i plagosur në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Aksident te rrethi në Fushë Kosovë (Foto)

Aksident te rrethi në Fushë Kosovë (Foto)

Kronika e Zezë
Aksident në Fushë Kosovë, bllokohet rruga (Foto)

Aksident në Fushë Kosovë, bllokohet rruga (Foto)

Kronika e Zezë
Ngjarja tragjike e ndodhur në Fushë-Kosovë, i akuzuari dëshmon për vrasjen e shokut

Ngjarja tragjike e ndodhur në Fushë-Kosovë, i akuzuari dëshmon për vrasjen e shokut

Kronika e Zezë
Aksident i rëndë në Fushë-Kosovë, tre të lënduar (Foto/Video,+18)

Aksident i rëndë në Fushë-Kosovë, tre të lënduar (Foto/Video,+18)

Kronika e Zezë
Aksident zingjiror në Fushë Kosovë (Foto)

Aksident zingjiror në Fushë Kosovë (Foto)

Kronika e Zezë