LAJMI I FUNDIT:

Fushë Kosovë

729 Artikuj

Plagosja e dyfishtë në Fushë Kosovë, Prokuroria jep detaje

Plagosja e dyfishtë në Fushë Kosovë, Prokuroria jep detaje

Kosovë
Identifikohet i dyshuari që plagosi dy gra në Fushë Kosovë

Identifikohet i dyshuari që plagosi dy gra në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Dy gra plagosen me armë zjarri në Fushë Kosovë

Dy gra plagosen me armë zjarri në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Shoqërohen dy persona në Polici, u kapen me 33 mijë euro në veturë në Bresje të Fushë Kosovës

Shoqërohen dy persona në Polici, u kapen me 33 mijë euro në veturë në Bresje të Fushë Kosovës

Kronika e Zezë
Gjashtë persona rrihen mes vete në Fushë Kosovë – njëri prej tyre theret me thikë

Gjashtë persona rrihen mes vete në Fushë Kosovë – njëri prej tyre theret me thikë

Kronika e Zezë
Semaforët në hyrje të Fushë Kosovës jashtë funksionimit, qytetarët ndihen të rrezikuar

Semaforët në hyrje të Fushë Kosovës jashtë funksionimit, qytetarët ndihen të rrezikuar

Kosovë
Zjarr në ballkonin e një banese në Fushë Kosovë, ishin hedhur fishekzjarrë

Zjarr në ballkonin e një banese në Fushë Kosovë, ishin hedhur fishekzjarrë

Kronika e Zezë
Digjet një banesë në Fushë Kosovë si pasojë e fishekzjarreve

Digjet një banesë në Fushë Kosovë si pasojë e fishekzjarreve

Kronika e Zezë
Sulmohet seksualisht një grua në Fushë Kosovë – i dyshuari në kërkim policor

Sulmohet seksualisht një grua në Fushë Kosovë – i dyshuari në kërkim policor

Kronika e Zezë
Hoti, Kurtit: Dy vitet e qeverisjes nuk mund të arsyetohen duke promovuar projektet e ‘regjimit të kaluar’

Hoti, Kurtit: Dy vitet e qeverisjes nuk mund të arsyetohen duke promovuar projektet e ‘regjimit të kaluar’

Të Tjera
Dy të arrestuar në Fushë Kosovë, policia i zuri duke vjedhur panele alumini

Dy të arrestuar në Fushë Kosovë, policia i zuri duke vjedhur panele alumini

Kronika e Zezë
Aksident në rrugën Fushë Kosovë-Prishtinë, dy të lënduar

Aksident në rrugën Fushë Kosovë-Prishtinë, dy të lënduar

Kronika e Zezë
Treni Fushë Kosovë – Han i Elezit pritet të riniset me një vit vonesë

Treni Fushë Kosovë – Han i Elezit pritet të riniset me një vit vonesë

Kosovë
Përfshihet nga flakët një banesë në Fushë Kosovë

Përfshihet nga flakët një banesë në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Dhunohet një grua në Fushë Kosovë

Dhunohet një grua në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Zhduken dy persona në Fushë Kosovë e Ferizaj

Zhduken dy persona në Fushë Kosovë e Ferizaj

Kronika e Zezë
Vdes në vendin e punës një person në Fushë Kosovë

Vdes në vendin e punës një person në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Tre persona lëndohen në një aksident në rrugën Fushë Kosovë-Prishtinë

Tre persona lëndohen në një aksident në rrugën Fushë Kosovë-Prishtinë

Kronika e Zezë
Arrestohet një grua në Fushë Kosovë pasi sulmoi fizikisht bashkëshortin

Arrestohet një grua në Fushë Kosovë pasi sulmoi fizikisht bashkëshortin

Kronika e Zezë
Arrestohet një maqedonase dhe një zviceran në Fushë Kosovë – dyshohen për shantazh

Arrestohet një maqedonase dhe një zviceran në Fushë Kosovë – dyshohen për shantazh

Kronika e Zezë
Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë – Pejë, lëndohen pesë persona

Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë – Pejë, lëndohen pesë persona

Kronika e Zezë
Në mungesë të rrymës, mosfunksionimi i semaforëve shkakton tollovi në Fushë Kosovë

Në mungesë të rrymës, mosfunksionimi i semaforëve shkakton tollovi në Fushë Kosovë

Kosovë
​Haradinaj: AAK nuk qëndron duarkryq kur janë në pyetje interesat nacionale

​Haradinaj: AAK nuk qëndron duarkryq kur janë në pyetje interesat nacionale

Politikë
Sulm seksual në Fushë Kosovë – viktima dhe i dyshuari janë të mitur

Sulm seksual në Fushë Kosovë – viktima dhe i dyshuari janë të mitur

Kronika e Zezë