LAJMI I FUNDIT:

Fushë Kosovë

725 Artikuj

Babai në Fushë Kosovë raporton se dy fëmijët e tij janë zhdukur

Babai në Fushë Kosovë raporton se dy fëmijët e tij janë zhdukur

Kronika e Zezë
Një muaj nga zhdukja e një femre në Fushë Kosovë, policia në hetim të rastit

Një muaj nga zhdukja e një femre në Fushë Kosovë, policia në hetim të rastit

Kronika e Zezë
Paraburgim ndaj të dyshuarve për vrasjen e 41-vjeçarit në Fushë Kosovë

Paraburgim ndaj të dyshuarve për vrasjen e 41-vjeçarit në Fushë Kosovë

Kosovë
Prokuroria deklarohet për vrasjen me thikë të 41-vjeçarit në Fushë Kosovë

Prokuroria deklarohet për vrasjen me thikë të 41-vjeçarit në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Arrestohen dy persona të dyshuar për vrasjen e 41-vjeçarit në Fushë Kosovë

Arrestohen dy persona të dyshuar për vrasjen e 41-vjeçarit në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Theret për vdekje një 41-vjeçar në Fushë Kosovë

Theret për vdekje një 41-vjeçar në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Vdes 31-vjeçari që ra nga lartësia e një objekti në ndërtim në Fushë Kosovë

Vdes 31-vjeçari që ra nga lartësia e një objekti në ndërtim në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Zhduket një person në Fushë Kosovë

Zhduket një person në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Zhduket një femër në Prishtinë

Zhduket një femër në Prishtinë

Kronika e Zezë
Përleshje fizike në Fushë Kosovë, përdoren edhe armët

Përleshje fizike në Fushë Kosovë, përdoren edhe armët

Kronika e Zezë
Një punëtor bie nga lartësia e një objekti në Fushë Kosovë – arrestohen dy pronarët e kompanive punë kryese

Një punëtor bie nga lartësia e një objekti në Fushë Kosovë – arrestohen dy pronarët e kompanive punë kryese

Kronika e Zezë
Burri dhe familja e tij rrahin nusen në Fushë Kosovë

Burri dhe familja e tij rrahin nusen në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Tre meshkuj zhduken në Fushë Kosovë

Tre meshkuj zhduken në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Parku i Gërmisë dhe ai i Sllatinës, frekuentohen nga qytetarët edhe në ditë të ftohta

Parku i Gërmisë dhe ai i Sllatinës, frekuentohen nga qytetarët edhe në ditë të ftohta

Kosovë
IPK-ja thotë se Sabit Islami vdiq pasi plagosi veten gjatë të shtënave me Policinë

IPK-ja thotë se Sabit Islami vdiq pasi plagosi veten gjatë të shtënave me Policinë

Kosovë
Zhduket një 11 vjeçar nga Fushë Kosova

Zhduket një 11 vjeçar nga Fushë Kosova

Kronika e Zezë
Gjithçka nga rasti tronditës në Fushë Kosovë ku u plagosën nënë e bijë

Gjithçka nga rasti tronditës në Fushë Kosovë ku u plagosën nënë e bijë

Kosovë
Policia jep detaje për vdekjen e burrit që plagosi dy gratë në Fushë Kosovë – dyshohet se u vetëvra

Policia jep detaje për vdekjen e burrit që plagosi dy gratë në Fushë Kosovë – dyshohet se u vetëvra

Kronika e Zezë
Vdes i dyshuari për plagosjen e dy grave në Fushë-Kosovë

Vdes i dyshuari për plagosjen e dy grave në Fushë-Kosovë

Kronika e Zezë
Plagosja në Fushë Kosovë, mjeku Govori: Gjendja shëndetësore e grave të plagosura jashtë rrezikut për jetë, por me lëndime serioze

Plagosja në Fushë Kosovë, mjeku Govori: Gjendja shëndetësore e grave të plagosura jashtë rrezikut për jetë, por me lëndime serioze

Elfije Boletini
Plagosja e dyfishtë në Fushë Kosovë, Prokuroria jep detaje

Plagosja e dyfishtë në Fushë Kosovë, Prokuroria jep detaje

Kosovë
Identifikohet i dyshuari që plagosi dy gra në Fushë Kosovë

Identifikohet i dyshuari që plagosi dy gra në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Dy gra plagosen me armë zjarri në Fushë Kosovë

Dy gra plagosen me armë zjarri në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Shoqërohen dy persona në Polici, u kapen me 33 mijë euro në veturë në Bresje të Fushë Kosovës

Shoqërohen dy persona në Polici, u kapen me 33 mijë euro në veturë në Bresje të Fushë Kosovës

Kronika e Zezë