LAJMI I FUNDIT:

FSHF

515 Artikuj

U larguan nga Kosova U21, Adrion Pajaziti dhe Medon Berisha ftohen nga Shqipëria U20

U larguan nga Kosova U21, Adrion Pajaziti dhe Medon Berisha ftohen nga Shqipëria U20

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja publikon listën për ndeshjet e muajit shtator, fton 24 futbollistë

Edy Reja publikon listën për ndeshjet e muajit shtator, fton 24 futbollistë

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria aranzhon miqësore me Arabinë Saudite

Shqipëria aranzhon miqësore me Arabinë Saudite

Kombëtarja e Shqipërisë
Kombëtarja e Shqipërisë U17 do t’i zhvilloj dy ndeshje miqësore ndaj Maqedonisë së Veriut, publikohet lista me futbollistët e ftuar

Kombëtarja e Shqipërisë U17 do t’i zhvilloj dy ndeshje miqësore ndaj Maqedonisë së Veriut, publikohet lista me futbollistët e ftuar

Kombëtarja e Shqipërisë
UEFA vlerëson lart organizimin e finales së Ligës së Konferencës në Tiranë

UEFA vlerëson lart organizimin e finales së Ligës së Konferencës në Tiranë

Ndërkombëtare
Emocionet e një kampioni bote me klubet, Adrian Bajrami rrëfen arritjen historike me Benficën

Emocionet e një kampioni bote me klubet, Adrian Bajrami rrëfen arritjen historike me Benficën

Ndërkombëtare
E konfirmon presidenti i FIGC: Shqipëri – Itali, do të luhet ndeshje miqësore në Tiranë

E konfirmon presidenti i FIGC: Shqipëri – Itali, do të luhet ndeshje miqësore në Tiranë

Kombëtarja e Shqipërisë
Kombëtarja e Shqipërisë femrat nisin përgatitjet për sfidat me Poloninë dhe Norvegiinë

Kombëtarja e Shqipërisë femrat nisin përgatitjet për sfidat me Poloninë dhe Norvegiinë

Kombëtarja e Shqipërisë
Nga kalimi te Sampdoria tek idhulli Gjimshiti e Kombëtarja, Adi Kurti: Kisha shumë emocione kur vesha fanellën kuqezi

Nga kalimi te Sampdoria tek idhulli Gjimshiti e Kombëtarja, Adi Kurti: Kisha shumë emocione kur vesha fanellën kuqezi

Ndërkombëtare
Ademi e Hodaj vizitë në FSHF, dakordohen për veprime të përbashkëta

Ademi e Hodaj vizitë në FSHF, dakordohen për veprime të përbashkëta

Sport vendor
E para gjyqtare shqiptare në finalet e një Kampionati Evropian, rrëfimi special i Erinda Kumes

E para gjyqtare shqiptare në finalet e një Kampionati Evropian, rrëfimi special i Erinda Kumes

Kombëtarja e Shqipërisë
Ademi e Duka bëjnë homazhe te shtatorja e Vokrrit, e vlerësojnë lart kontributin e tij

Ademi e Duka bëjnë homazhe te shtatorja e Vokrrit, e vlerësojnë lart kontributin e tij

Superliga
Mavraj, Lenjani e Basha synojnë të bëhen trajnerë në të ardhmen, marrin licencat në FSHF

Mavraj, Lenjani e Basha synojnë të bëhen trajnerë në të ardhmen, marrin licencat në FSHF

Kombëtarja e Shqipërisë
“Asllani është Modriçi i ri, shumë shpejt titullar i Inter!”, Duka flet për talentin kuqezi dhe të ardhmen e futbollit shqiptar

“Asllani është Modriçi i ri, shumë shpejt titullar i Inter!”, Duka flet për talentin kuqezi dhe të ardhmen e futbollit shqiptar

Ndërkombëtare
Bajrami: Duhet të jemi më të zgjuar për mos të pranuar gola të tillë

Bajrami: Duhet të jemi më të zgjuar për mos të pranuar gola të tillë

Kombëtarja e Shqipërisë
Asllani: Doja të luaja më shumë, por i respektoj zgjedhjet e trajnerit

Asllani: Doja të luaja më shumë, por i respektoj zgjedhjet e trajnerit

Kombëtarja e Shqipërisë
FSHF vazhdon bashkëpunimin me kompaninë italiane, Kombëtarja do të vazhdoj të vishet nga Macron edhe për pesë vite

FSHF vazhdon bashkëpunimin me kompaninë italiane, Kombëtarja do të vazhdoj të vishet nga Macron edhe për pesë vite

Kombëtarja e Shqipërisë
Dy rikthimet e Kombëtares së Shqipërisë, Broja dhe Uzuni flasin për mediat: Ndaj Izraelit luajmë vetëm për fitore

Dy rikthimet e Kombëtares së Shqipërisë, Broja dhe Uzuni flasin për mediat: Ndaj Izraelit luajmë vetëm për fitore

Kombëtarja e Shqipërisë
Reja pritet të bëj disa ndryshime, kështu do të luaj Shqipëria ndaj Islandës

Reja pritet të bëj disa ndryshime, kështu do të luaj Shqipëria ndaj Islandës

Kombëtarja e Shqipërisë
Reja dhe Berisha optimist për duelin ndaj Islandës: Luajmë për fitore

Reja dhe Berisha optimist për duelin ndaj Islandës: Luajmë për fitore

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria sot nis kampanjën kualifikuese në Ligën e Kombeve, synohet triumfi në Islandë

Shqipëria sot nis kampanjën kualifikuese në Ligën e Kombeve, synohet triumfi në Islandë

Kombëtarja e Shqipërisë
Hysaj: Jemi tri skuadra të forta, synojmë vendin e parë në grup

Hysaj: Jemi tri skuadra të forta, synojmë vendin e parë në grup

Kombëtarja e Shqipërisë
Gjasula flet për dy ndeshjet e radhës: Do të ishim në rregull edhe me katër pikë

Gjasula flet për dy ndeshjet e radhës: Do të ishim në rregull edhe me katër pikë

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria mban stërvitjen e radhës, grupit i bashkohen edhe Asllani, Gjasula e Roshi

Shqipëria mban stërvitjen e radhës, grupit i bashkohen edhe Asllani, Gjasula e Roshi

Kombëtarja e Shqipërisë