LAJMI I FUNDIT:

FSHF

511 Artikuj

Shqipëria zhvillon stërvitjen e fundit para nisjes për në Abu Dabi

Shqipëria zhvillon stërvitjen e fundit para nisjes për në Abu Dabi

Kombëtarja e Shqipërisë
Pas Kosovës edhe Shqipëria aranzhon miqësore me Armeninë

Pas Kosovës edhe Shqipëria aranzhon miqësore me Armeninë

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja shpall listën me futbollistët e ftuar për miqësoren ndaj Arabisë Saudite, pjesë e saj edhe portieri i Drenicës

Edy Reja shpall listën me futbollistët e ftuar për miqësoren ndaj Arabisë Saudite, pjesë e saj edhe portieri i Drenicës

Kombëtarja e Shqipërisë
Eliminatoret e Evropianit U-17, Bulku: Do bëjmë maksimumin për të arritur në Elite Round

Eliminatoret e Evropianit U-17, Bulku: Do bëjmë maksimumin për të arritur në Elite Round

Kombëtarja e Shqipërisë
Duka dhe Reja komentojnë rrugën drejt Gjermania 2024: Short i fortë, Evropiani objektivi jonë

Duka dhe Reja komentojnë rrugën drejt Gjermania 2024: Short i fortë, Evropiani objektivi jonë

Kombëtarja e Shqipërisë
Infantino: Gjithë sytë e botës janë këtu në Tiranë

Infantino: Gjithë sytë e botës janë këtu në Tiranë

Shqipëri
Infantino sot viziton Shqipërinë, nesër Kosovën

Infantino sot viziton Shqipërinë, nesër Kosovën

Superliga
Reja para duelit me Islandën: Duhet të qëndrojmë të bashkuar për tu rritur, mund të ketë ndryshime

Reja para duelit me Islandën: Duhet të qëndrojmë të bashkuar për tu rritur, mund të ketë ndryshime

Kombëtarja e Shqipërisë
Kombëtarja shqiptare mban stërvitjen e fundit para duelit me Islandën

Kombëtarja shqiptare mban stërvitjen e fundit para duelit me Islandën

Kombëtarja e Shqipërisë
Cikalleshi: Pas humbjes nga Izraeli ishim të shkatërruar emocionalisht, duam fitore për tifozët ndaj Islandës

Cikalleshi: Pas humbjes nga Izraeli ishim të shkatërruar emocionalisht, duam fitore për tifozët ndaj Islandës

Kombëtarja e Shqipërisë
Ndryshime në listën e Kombëtares U20, do t’i zhvillojë dy ndeshje në Kroaci

Ndryshime në listën e Kombëtares U20, do t’i zhvillojë dy ndeshje në Kroaci

Kombëtarja e Shqipërisë
Laçi thotë se është i gatshëm të jetë titullar në Kombëtare, pret fitore në Izrael

Laçi thotë se është i gatshëm të jetë titullar në Kombëtare, pret fitore në Izrael

Kombëtarja e Shqipërisë
Broja flet para përballjes me Izraelin, formën e tij aktuale si dhe pritshmëritë që kanë të gjithë te ai

Broja flet para përballjes me Izraelin, formën e tij aktuale si dhe pritshmëritë që kanë të gjithë te ai

Kombëtarja e Shqipërisë
Cikalleshi beson se Shqipëria mund të fitojë sërish në Izrael

Cikalleshi beson se Shqipëria mund të fitojë sërish në Izrael

Kombëtarja e Shqipërisë
Veseli: Kemi mungesa të rëndësishme, por na vlen vetëm fitorja ndaj Izraelit

Veseli: Kemi mungesa të rëndësishme, por na vlen vetëm fitorja ndaj Izraelit

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria fillon stërvitjet, ndryshimet dhe situata me lëndimet

Shqipëria fillon stërvitjet, ndryshimet dhe situata me lëndimet

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria zhvillon ndeshje miqësore me Italinë në Tiranë

Shqipëria zhvillon ndeshje miqësore me Italinë në Tiranë

Kombëtarja e Shqipërisë
Ajeti dhe Seferi flasin nga grumbullimi me Kombëtaren: Jemi grup i mirë, fokusi fillimisht është te Izraeli

Ajeti dhe Seferi flasin nga grumbullimi me Kombëtaren: Jemi grup i mirë, fokusi fillimisht është te Izraeli

Kombëtarja e Shqipërisë
Sfidat e Ligës së Kombeve me Izraelin e Islandën, programi stërvitor i Kombëtares shqiptare

Sfidat e Ligës së Kombeve me Izraelin e Islandën, programi stërvitor i Kombëtares shqiptare

Kombëtarja e Shqipërisë
Reja: Ndaj Izraelit dhe Islandës dy ndeshje vendimtare

Reja: Ndaj Izraelit dhe Islandës dy ndeshje vendimtare

Kombëtarja e Shqipërisë
U larguan nga Kosova U21, Adrion Pajaziti dhe Medon Berisha ftohen nga Shqipëria U20

U larguan nga Kosova U21, Adrion Pajaziti dhe Medon Berisha ftohen nga Shqipëria U20

Kombëtarja e Shqipërisë
Edy Reja publikon listën për ndeshjet e muajit shtator, fton 24 futbollistë

Edy Reja publikon listën për ndeshjet e muajit shtator, fton 24 futbollistë

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria aranzhon miqësore me Arabinë Saudite

Shqipëria aranzhon miqësore me Arabinë Saudite

Kombëtarja e Shqipërisë
Kombëtarja e Shqipërisë U17 do t’i zhvilloj dy ndeshje miqësore ndaj Maqedonisë së Veriut, publikohet lista me futbollistët e ftuar

Kombëtarja e Shqipërisë U17 do t’i zhvilloj dy ndeshje miqësore ndaj Maqedonisë së Veriut, publikohet lista me futbollistët e ftuar

Kombëtarja e Shqipërisë