LAJMI I FUNDIT:

FSHF

589 Artikuj

“Mund ta ndaloj secilin, Daku iku për konkurrencën me Muriqin” – kryetari i FFK-tregon për memorandumin që ka me FSHF-në

“Mund ta ndaloj secilin, Daku iku për konkurrencën me Muriqin” – kryetari i FFK-tregon për memorandumin që ka me FSHF-në

Përfaqësuesja e Kosovës
“Të gjithë shqiptarët duan të jenë në Gjermani” – Duka flet për mediat italiane rreth Euro 2024 dhe investimeve të mëdha në Shqipëri

“Të gjithë shqiptarët duan të jenë në Gjermani” – Duka flet për mediat italiane rreth Euro 2024 dhe investimeve të mëdha në Shqipëri

Kombëtarja e Shqipërisë
Ramadani: Kundërshtarë të fortë, por Shqipëria nuk do të dorëzohet

Ramadani: Kundërshtarë të fortë, por Shqipëria nuk do të dorëzohet

Kombëtarja e Shqipërisë
“Gjermania nuk është si përpara, në vitin 2024 do të jetë kaos nga shqiptarët” – Arbnor Muja flet për objektivat e kuqezinjve në Evropian dhe kërkesat e mëdha që ka për bileta

“Gjermania nuk është si përpara, në vitin 2024 do të jetë kaos nga shqiptarët” – Arbnor Muja flet për objektivat e kuqezinjve në Evropian dhe kërkesat e mëdha që ka për bileta

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria në Euro 2024: Dalin detajet se si mund të siguroni një biletë për ndeshjet në Gjermani

Shqipëria në Euro 2024: Dalin detajet se si mund të siguroni një biletë për ndeshjet në Gjermani

Kombëtarja e Shqipërisë
“As në FFK, as në FSHF, derisa Kosova të bëhet Shqipëri” – Lorik Cana komenton rreth fjalëve që ai të jetë drejtues i futbollit kosovar

“As në FFK, as në FSHF, derisa Kosova të bëhet Shqipëri” – Lorik Cana komenton rreth fjalëve që ai të jetë drejtues i futbollit kosovar

Përfaqësuesja e Kosovës
Berisha flet para dy finaleve të fundit: Fokusin duhet ta kemi në maksimum

Berisha flet para dy finaleve të fundit: Fokusin duhet ta kemi në maksimum

Kombëtarja e Shqipërisë
Kombëtarja e Shqipërisë zhvillon seancën e radhës stërvitore, grupi i plotë nën urdhrat e trajnerit Silvinjo

Kombëtarja e Shqipërisë zhvillon seancën e radhës stërvitore, grupi i plotë nën urdhrat e trajnerit Silvinjo

Kombëtarja e Shqipërisë
Arlind Ajeti lëndohet dhe humb dy ndeshjet me Kombëtaren e Shqipërisë

Arlind Ajeti lëndohet dhe humb dy ndeshjet me Kombëtaren e Shqipërisë

Kombëtarja e Shqipërisë
FSHF reagon pas vdekjes së sulmuesit 28-vjeçar të Egnatias

FSHF reagon pas vdekjes së sulmuesit 28-vjeçar të Egnatias

Superliga
Sylvinho shpejgon arsyen pse nuk e ftoi Armando Brojën dhe në vend të tij Arbnor Muçollin

Sylvinho shpejgon arsyen pse nuk e ftoi Armando Brojën dhe në vend të tij Arbnor Muçollin

Kombëtarja e Shqipërisë
Sylvinho flet për të ardhmen e tij: Për momentin i gjithë fokusi është te Shqipëria

Sylvinho flet për të ardhmen e tij: Për momentin i gjithë fokusi është te Shqipëria

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria do të fitojë miliona euro me pjesëmarrjen në Evropian, zbulohet premio e madhe që i takon lojtarëve dhe trajnerit Sylvinho

Shqipëria do të fitojë miliona euro me pjesëmarrjen në Evropian, zbulohet premio e madhe që i takon lojtarëve dhe trajnerit Sylvinho

Kombëtarja e Shqipërisë
Tjetër turne ndërkombëtar në Shqipëri, UEFA i beson FSHF-së organizimin e ndeshjeve të Grupit A7

Tjetër turne ndërkombëtar në Shqipëri, UEFA i beson FSHF-së organizimin e ndeshjeve të Grupit A7

Kombëtarja e Shqipërisë
Duka së bashku me Ademin priten nga kryeparlamentari Glauk Konjufca

Duka së bashku me Ademin priten nga kryeparlamentari Glauk Konjufca

Kosovë
Sylvinho bën ndryshime të shumta, formacioni i mundshëm i Shqipërisë për përballjen me Bullgarinë

Sylvinho bën ndryshime të shumta, formacioni i mundshëm i Shqipërisë për përballjen me Bullgarinë

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria U17 fiton edhe ndeshjen e dytë miqësore ndaj Kosovës

Shqipëria U17 fiton edhe ndeshjen e dytë miqësore ndaj Kosovës

Përfaqësuesja e Kosovës
Përballja Shqipëri-Çeki, Balla: Asnjë tolerim që mund të cenojë sigurinë e ndeshjes

Përballja Shqipëri-Çeki, Balla: Asnjë tolerim që mund të cenojë sigurinë e ndeshjes

Shqipëri
Kualifikueset e ‘Euro 2025’ , Shqipëria U21 mbërrin në Finlandë

Kualifikueset e ‘Euro 2025’ , Shqipëria U21 mbërrin në Finlandë

Kombëtarja e Shqipërisë
Ramadani flet para përballjes me Çekinë: Pa eufori, në fushë për rezultat pozitiv

Ramadani flet para përballjes me Çekinë: Pa eufori, në fushë për rezultat pozitiv

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria nis grumbullimin, Ismajli do të mungojë ndaj Çekisë dhe Bullgarisë

Shqipëria nis grumbullimin, Ismajli do të mungojë ndaj Çekisë dhe Bullgarisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Grumbullimi i dytë radhazi pa e ftuar, Sylvinho tregon pse Abrashi nuk është në listë

Grumbullimi i dytë radhazi pa e ftuar, Sylvinho tregon pse Abrashi nuk është në listë

Kombëtarja e Shqipërisë
Sylvinho flet për listën e futbollistëve të ftuar dhe përballjen me Çekinë: Llogaritë i bëjmë në nëntor

Sylvinho flet për listën e futbollistëve të ftuar dhe përballjen me Çekinë: Llogaritë i bëjmë në nëntor

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria U21 publikon listën, rrëmben një tjetër futbollist nga Përfaqësuesja e Kosovës U21

Shqipëria U21 publikon listën, rrëmben një tjetër futbollist nga Përfaqësuesja e Kosovës U21

Kombëtarja e Shqipërisë