LAJMI I FUNDIT:

French Open

23 Artikuj

Ylli i French Open thotë se familja e tij ‘i mësoi Hitlerit për jetën’ dhe se janë nazistë në mesazhet e zbuluara nga WhatsApp

Ylli i French Open thotë se familja e tij ‘i mësoi Hitlerit për jetën’ dhe se janë nazistë në mesazhet e zbuluara nga WhatsApp

Tenis
Deputetja britanike Kearns kërkon dënimin e Djokovicit për mesazhet e tij në lidhje me Kosovën

Deputetja britanike Kearns kërkon dënimin e Djokovicit për mesazhet e tij në lidhje me Kosovën

Tenis
French Open e paralajmëron Djokovicin për veprimin politik ndaj Kosovës

French Open e paralajmëron Djokovicin për veprimin politik ndaj Kosovës

Tenis
Federata e Tenisit e Kosovës reagon pas gjestit të shëmtuar politik të Djokovicit në French Open

Federata e Tenisit e Kosovës reagon pas gjestit të shëmtuar politik të Djokovicit në French Open

Tenis
Gjesti i shëmtuar politik i Novak Djokovicit në French Open, i referohet Kosovës si zemra e Serbisë

Gjesti i shëmtuar politik i Novak Djokovicit në French Open, i referohet Kosovës si zemra e Serbisë

Tenis
Fundi i një historie të madhe sportive: Serena Williams do t’i jep fund karrierës së saj në tenis

Fundi i një historie të madhe sportive: Serena Williams do t’i jep fund karrierës së saj në tenis

Tenis
Nadal pas triumfit në ‘Roland Garros’: Krejtësisht e mahnitshme, nuk mund t’i përshkruaj ndjenjat që kam

Nadal pas triumfit në ‘Roland Garros’: Krejtësisht e mahnitshme, nuk mund t’i përshkruaj ndjenjat që kam

Tenis
Nadal mbretëron për herë të 14-të në ‘Roland Garros’, mposht Ruud në finale për titullin e 22-të në histori

Nadal mbretëron për herë të 14-të në ‘Roland Garros’, mposht Ruud në finale për titullin e 22-të në histori

Tenis
Polakja Iga Swiatek fiton finalen e “Roland Garros” për femra

Polakja Iga Swiatek fiton finalen e “Roland Garros” për femra

Tenis
“Na kanë mbetur edhe 1028 ditë” – aktivistja lidhet në mes të fushës dhe ndërpreu për disa minuta gjysmëfinalen e Roland Garros

“Na kanë mbetur edhe 1028 ditë” – aktivistja lidhet në mes të fushës dhe ndërpreu për disa minuta gjysmëfinalen e Roland Garros

Tenis
Casper Ruud kalon në finale të Roland Garros, mposhti kroatin Marin Cilic

Casper Ruud kalon në finale të Roland Garros, mposhti kroatin Marin Cilic

Tenis
Të bërtitura dhe dhimbje – momenti kur Zverev pasoi lëndim të rëndë në gjysmëfinale ndaj Nadal

Të bërtitura dhe dhimbje – momenti kur Zverev pasoi lëndim të rëndë në gjysmëfinale ndaj Nadal

Tenis
Kundërshtari dëmtohet gjatë ndeshjes – Nadal kalon në finalen e Ronald Garros

Kundërshtari dëmtohet gjatë ndeshjes – Nadal kalon në finalen e Ronald Garros

Tenis
Roger Federer detyrohet të largohet nga ‘French Open’ shkaku i lëndimit

Roger Federer detyrohet të largohet nga ‘French Open’ shkaku i lëndimit

Tenis
Nadal demolon Djokovicin në French Open dhe barazon rekordin e Federer

Nadal demolon Djokovicin në French Open dhe barazon rekordin e Federer

Tenis
Rafael Nadal fiton titullin e 12-të në French Open me triumfin ndaj Dominic Thiem

Rafael Nadal fiton titullin e 12-të në French Open me triumfin ndaj Dominic Thiem

Tenis
Thiem kalon në finale të French Open

Thiem kalon në finale të French Open

Tenis
Rafael Nadal bën historinë, fiton titullin e 11-të të French Open

Rafael Nadal bën historinë, fiton titullin e 11-të të French Open

Tenis
Nadal në finale të Franch Open, në finale ndeshet me austriakun Thiem

Nadal në finale të Franch Open, në finale ndeshet me austriakun Thiem

Tenis
French Open: Nadal fiton ‘La Deciman’ (Video)

French Open: Nadal fiton ‘La Deciman’ (Video)

Tenis
Federer tërhiqet nga Roland Garros

Federer tërhiqet nga Roland Garros

Tenis
Anulohen të gjitha ndeshjet në Roland Garros

Anulohen të gjitha ndeshjet në Roland Garros

Tenis
Nadal tregon klasin: Ja çfarë pike fiton kundër tenistit francez (Video)

Nadal tregon klasin: Ja çfarë pike fiton kundër tenistit francez (Video)

Tenis