LAJMI I FUNDIT:
Frederik Veseli

Frederik Veseli

66 Artikuj

Turqia tokë e bekuar për futbollistët shqiptarë, 17 prej tyre pjesë e Superligës – numri pritet të rritet ndjeshëm deri në fund të muajit

Turqia tokë e bekuar për futbollistët shqiptarë, 17 prej tyre pjesë e Superligës – numri pritet të rritet ndjeshëm deri në fund të muajit

Romak Zeqiri
Zyrtare: Frederik Veseli nënshkruan me Fatih Karagumruk

Zyrtare: Frederik Veseli nënshkruan me Fatih Karagumruk

Ligat tjera
Veseli: Kemi mungesa të rëndësishme, por na vlen vetëm fitorja ndaj Izraelit

Veseli: Kemi mungesa të rëndësishme, por na vlen vetëm fitorja ndaj Izraelit

Kombëtarja e Shqipërisë
Zyrtare: Frederik Veseli largohet nga Salernitana dhe prezantohet te Benevento

Zyrtare: Frederik Veseli largohet nga Salernitana dhe prezantohet te Benevento

Serie A
Amir Rrahmani e thellon epërsinë e Napolit, Frederik Veseli ndëshkohet me të kuq

Amir Rrahmani e thellon epërsinë e Napolit, Frederik Veseli ndëshkohet me të kuq

Serie A
Notat e lojtarëve: Salernitana 0-2 Juventus, vlerësohet paraqitja e Moratas

Notat e lojtarëve: Salernitana 0-2 Juventus, vlerësohet paraqitja e Moratas

Serie A
Kombëtarja mbërrin në Shqipëri pas humbjes nga Anglia, lista e ekipit pëson ndryshime para Andorrës

Kombëtarja mbërrin në Shqipëri pas humbjes nga Anglia, lista e ekipit pëson ndryshime para Andorrës

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria luan me Uellsin, Ramadani dhe Veseli optimist para miqësores

Shqipëria luan me Uellsin, Ramadani dhe Veseli optimist para miqësores

Kombëtarja e Shqipërisë
Mediumi anglez: Çfarë ndodhi me Federic Veselin, talentin e madh që ishte pjesë e Man United dhe Man City

Mediumi anglez: Çfarë ndodhi me Federic Veselin, talentin e madh që ishte pjesë e Man United dhe Man City

Premier League
Top transferimet e lojtarëve shqiptarë në këtë afat kalimtar – nga Rrahmani te Berisha e Hadergjonaj, dardanët që ndërruan klube

Top transferimet e lojtarëve shqiptarë në këtë afat kalimtar – nga Rrahmani te Berisha e Hadergjonaj, dardanët që ndërruan klube

Ndërkombëtare
Zyrtare: Frederik Veseli befason të gjithë, kalon në Ligue 2

Zyrtare: Frederik Veseli befason të gjithë, kalon në Ligue 2

Ligat tjera
Veseli udhëton drejt Turqisë për ta kompletuar transferimin

Veseli udhëton drejt Turqisë për ta kompletuar transferimin

Serie A
Veseli e refuzon kalimin në Turqi, nuk bindet nga oferta e Denizlispor

Veseli e refuzon kalimin në Turqi, nuk bindet nga oferta e Denizlispor

Ligat tjera
Frederik Veseli arrin marrëveshje me klubin turk

Frederik Veseli arrin marrëveshje me klubin turk

Serie A
Veseli mund të largohet nga Empoli, shumë oferta në drejtim të tij

Veseli mund të largohet nga Empoli, shumë oferta në drejtim të tij

Serie A
Frederik Veseli para Turqisë: Do të mundohemi sa më mirë për të marrë tre pikët

Frederik Veseli para Turqisë: Do të mundohemi sa më mirë për të marrë tre pikët

Kombëtarja e Shqipërisë
Empoli 0-1 Inter, nota e Veselit dhe të tjerëve

Empoli 0-1 Inter, nota e Veselit dhe të tjerëve

Serie A
Veseli rinovon kontratën me Empolin

Veseli rinovon kontratën me Empolin

Serie A
Veseli: E merituam fitoren ndaj Atalantas

Veseli: E merituam fitoren ndaj Atalantas

Serie A
Veseli dhe Ramadani largohen për shkak të lëndimeve, Panucci grumbullon Balliun dhe Lilajn

Veseli dhe Ramadani largohen për shkak të lëndimeve, Panucci grumbullon Balliun dhe Lilajn

Kombëtarja e Shqipërisë
Notat e lojtarëve: Empoli 0-2 Roma, shkëlqen Nzonzi

Notat e lojtarëve: Empoli 0-2 Roma, shkëlqen Nzonzi

Serie A
Veseli flet pas humbjes: Të zhgënjyer, por Lazio do të bëjë gjëra të mira

Veseli flet pas humbjes: Të zhgënjyer, por Lazio do të bëjë gjëra të mira

Serie A
Rrogat e lojtarëve shqiptarë në Serie A për sezonin 2018/19

Rrogat e lojtarëve shqiptarë në Serie A për sezonin 2018/19

Serie A
Fiorentina e kërkon Veselin për ta zëvendësuar të ndjerin Davide Astori

Fiorentina e kërkon Veselin për ta zëvendësuar të ndjerin Davide Astori

Serie A