LAJMI I FUNDIT:
Fred

Fred

79 Artikuj

Tifozët e Manchester Unitedit zgjedhin transferimet më të mira që nga largimi i Sir Alex Fergusonit – Nga Mata tek Pogba e Falcao

Tifozët e Manchester Unitedit zgjedhin transferimet më të mira që nga largimi i Sir Alex Fergusonit – Nga Mata tek Pogba e Falcao

Premier League
Fred nuk ka arritur të bëjë një asistim të saktë te Unitedi që nga muaji prill

Fred nuk ka arritur të bëjë një asistim të saktë te Unitedi që nga muaji prill

Premier League
Formacioni me lojtarët më të dobët në sezonin e kaluar

Formacioni me lojtarët më të dobët në sezonin e kaluar

Ndërkombëtare
Fiorentina projekton transferimin e Fred nga United

Fiorentina projekton transferimin e Fred nga United

Serie A
Fonseca dëshiron të punojë përsëri me Fredin, Roma ka gati ofertën për brazilianin

Fonseca dëshiron të punojë përsëri me Fredin, Roma ka gati ofertën për brazilianin

Serie A
Wan-Bissaka bëhet lojtari i katërt më i shtrenjtë në histori të Unitedit

Wan-Bissaka bëhet lojtari i katërt më i shtrenjtë në histori të Unitedit

Premier League
Arsenal 2-0 Man Utd: Notat e lojtarëve, Xhaka më i miri

Arsenal 2-0 Man Utd: Notat e lojtarëve, Xhaka më i miri

Premier League
Pesë lojtarë të Manchester Unitedit këtë vit pritet të bëhen prindër

Pesë lojtarë të Manchester Unitedit këtë vit pritet të bëhen prindër

Yjet
Man Utd 1-1 Wolverhampton, notat e lojtarëve

Man Utd 1-1 Wolverhampton, notat e lojtarëve

Premier League
Unitedi ndalet me një barazim nga Wolverhamptoni

Unitedi ndalet me një barazim nga Wolverhamptoni

Premier League
Se Pogba e ka gjetur formën më të mirë e tregon edhe asistimi te goli i Fredit

Se Pogba e ka gjetur formën më të mirë e tregon edhe asistimi te goli i Fredit

Premier League
Fred: Refuzova ofertat e Cityt dhe PSG-së

Fred: Refuzova ofertat e Cityt dhe PSG-së

Premier League
Premier Liga e milionave: 10 shembuj se si klubet angleze nuk e kanë idenë e vlerës reale të lojtarëve që i blejnë

Premier Liga e milionave: 10 shembuj se si klubet angleze nuk e kanë idenë e vlerës reale të lojtarëve që i blejnë

Premier League
Brazilianët trendi i këtij afati kalimtar – Blerjet e mëdha deri më tani mbajë emrin e Alisson, Richarlison, Fred dhe Fabinho, top 10 brazilianët e këtij afati

Brazilianët trendi i këtij afati kalimtar – Blerjet e mëdha deri më tani mbajë emrin e Alisson, Richarlison, Fred dhe Fabinho, top 10 brazilianët e këtij afati

Ndërkombëtare
Zyrtare: Fred kalon te Manchester United

Zyrtare: Fred kalon te Manchester United

Premier League
Formacioni i Shakhtarit po të mos i shiste disa nga lojtarët më të mirë në vitet e fundit

Formacioni i Shakhtarit po të mos i shiste disa nga lojtarët më të mirë në vitet e fundit

Ndërkombëtare
Formacionet e Unitedit me transferimet e reja Fred dhe Dalot

Formacionet e Unitedit me transferimet e reja Fred dhe Dalot

Premier League
Fred futet në pesë blerjet më të mëdha të Manchester United – Pogba e Lukaku më të shtrenjtit, por befasojnë Di Maria e Mata

Fred futet në pesë blerjet më të mëdha të Manchester United – Pogba e Lukaku më të shtrenjtit, por befasojnë Di Maria e Mata

Premier League
Unitedi transferon Fredin, afër konfirmimit edhe Diogo Dalot

Unitedi transferon Fredin, afër konfirmimit edhe Diogo Dalot

Premier League
UEFA zgjedh 10 golat më të mirë të sezonit në Ligën e Kampionëve, goli i Ronaldos ndaj Juventusit lë mbrapa të gjithë

UEFA zgjedh 10 golat më të mirë të sezonit në Ligën e Kampionëve, goli i Ronaldos ndaj Juventusit lë mbrapa të gjithë

Liga e Kampionëve
Mourinho identifikon tri prioritetet për t’i transferuar gjatë verës

Mourinho identifikon tri prioritetet për t’i transferuar gjatë verës

Premier League
Unitedi i ka bërë ofertë Fredit

Unitedi i ka bërë ofertë Fredit

Premier League
Toni Kroos mbetet objektivi kryesor i Manchester United, edhe katër emra në listë

Toni Kroos mbetet objektivi kryesor i Manchester United, edhe katër emra në listë

Premier League
Katër futbollistë për një pozitë, City është i gatshëm të shpenzojë për një mesfushor të madh

Katër futbollistë për një pozitë, City është i gatshëm të shpenzojë për një mesfushor të madh

Premier League