LAJMI I FUNDIT:
Fred

Fred

79 Artikuj

Si do ta ndryshojë Erik ten Hag skuadrën e Manchester Unitedit – formacioni i mundshëm për sezonin e ri

Si do ta ndryshojë Erik ten Hag skuadrën e Manchester Unitedit – formacioni i mundshëm për sezonin e ri

Premier League
Lëvizja e Fred ndaj Savic në ndeshjen United-Atletico që vlen të rishikohet

Lëvizja e Fred ndaj Savic në ndeshjen United-Atletico që vlen të rishikohet

Liga e Kampionëve
Tri nënshkrime të mëdha dhe formacioni mahnitës i Man Utd nëse Ancelotti merr drejtimin e ekipit

Tri nënshkrime të mëdha dhe formacioni mahnitës i Man Utd nëse Ancelotti merr drejtimin e ekipit

Premier League
Tifozët e Liverpoolit mezi e presin transferimin e ri, Luis Diaz poshtëroi Fredin e Man Utd me një driblim të jashtëzakonsëm

Tifozët e Liverpoolit mezi e presin transferimin e ri, Luis Diaz poshtëroi Fredin e Man Utd me një driblim të jashtëzakonsëm

Ndërkombëtare
Man Utd përballet me një eksod të lojtarëve, 17 yje të pakënaqur mund të largohen këtë vit

Man Utd përballet me një eksod të lojtarëve, 17 yje të pakënaqur mund të largohen këtë vit

Premier League
Henry zbulon katër lojtarët e Man Utd që kanë bërë përshtypje këtë sezon

Henry zbulon katër lojtarët e Man Utd që kanë bërë përshtypje këtë sezon

Premier League
Rangnick e fillon me fitore aventurën te United – Djajtë e Kuq fitojnë minimalisht ndaj Crystal Palaces

Rangnick e fillon me fitore aventurën te United – Djajtë e Kuq fitojnë minimalisht ndaj Crystal Palaces

Premier League
Fituesit dhe humbësit pas lamtumirës së Ole Gunnar Solskjaer

Fituesit dhe humbësit pas lamtumirës së Ole Gunnar Solskjaer

Premier League
Brazili dhe tri shtete të tjera heqin ankesën nga FIFA, futbollistët lejohen të luajnë këtë javë në Ligën Premier

Brazili dhe tri shtete të tjera heqin ankesën nga FIFA, futbollistët lejohen të luajnë këtë javë në Ligën Premier

Premier League
Klubet e Premier Ligës pajtohet që ta sfidojnë FIFA-n, pritet t’i inkuadrojnë në ndeshje lojtarët e ‘ndaluar’ nga Amerika e Jugut

Klubet e Premier Ligës pajtohet që ta sfidojnë FIFA-n, pritet t’i inkuadrojnë në ndeshje lojtarët e ‘ndaluar’ nga Amerika e Jugut

Premier League
Lojtarët brazilianë nuk do të lejohen të luajnë në ndeshjet e fundjavës në Ligën Premier

Lojtarët brazilianë nuk do të lejohen të luajnë në ndeshjet e fundjavës në Ligën Premier

Premier League
Momenti kur Traore i la nën hije Pogban dhe Fredin në mesfushë

Momenti kur Traore i la nën hije Pogban dhe Fredin në mesfushë

Premier League
Gabimi trashanik i Fred dhe Wan Bissaka që shpëtoi Unitedin nga goli i sigurt ndaj Wolvesit

Gabimi trashanik i Fred dhe Wan Bissaka që shpëtoi Unitedin nga goli i sigurt ndaj Wolvesit

Premier League
Manchester United ndalet në udhëtim te Southamptoni

Manchester United ndalet në udhëtim te Southamptoni

Premier League
Roy Keane mendon se United nuk mund ta fitojë Ligën Premier shkaku i këtyre tre lojtarëve

Roy Keane mendon se United nuk mund ta fitojë Ligën Premier shkaku i këtyre tre lojtarëve

Premier League
Argjentinë 1-0 Brazil, notat e lojtarëve në finalen e Copa America

Argjentinë 1-0 Brazil, notat e lojtarëve në finalen e Copa America

Përfaqësueset
Zbulohen pagat e Manchester Unitedit pas transferimit të Sanchos – De Gea më i paguari, Bruno Fernandes i teti

Zbulohen pagat e Manchester Unitedit pas transferimit të Sanchos – De Gea më i paguari, Bruno Fernandes i teti

Premier League
Derbi i javës së 31-të në Ligën Premier i takon Unitedit: Djajtë e Kuq fitojnë në udhëtim te Tottenhami

Derbi i javës së 31-të në Ligën Premier i takon Unitedit: Djajtë e Kuq fitojnë në udhëtim te Tottenhami

Premier League
Katër lojtarët e Manchester United që përfituan nga stërvitja speciale gjatë ndeshjeve ndërkombëtare

Katër lojtarët e Manchester United që përfituan nga stërvitja speciale gjatë ndeshjeve ndërkombëtare

Premier League
Interi i gatshëm të shkëmbej Eriksenin me Xhakën ose Fredin

Interi i gatshëm të shkëmbej Eriksenin me Xhakën ose Fredin

Premier League
Lista me 30 mesfushorët më të paguar në Ligën Premier – aty është edhe Granit Xhaka

Lista me 30 mesfushorët më të paguar në Ligën Premier – aty është edhe Granit Xhaka

Premier League
Roma interesohet për transferimin e Fred nga Manchester United

Roma interesohet për transferimin e Fred nga Manchester United

Serie A
Adama Traore nuk ishte lojtari më i shpejt i këtij sezoni të Ligës Premier

Adama Traore nuk ishte lojtari më i shpejt i këtij sezoni të Ligës Premier

Premier League
Lista me 25 lojtarët nga Liga Premier që u ka rënë vlera në tregun e transferimeve

Lista me 25 lojtarët nga Liga Premier që u ka rënë vlera në tregun e transferimeve

Premier League