LAJMI I FUNDIT:

Francisco Trincao

26 Artikuj

Disa nga transferimet më interesante që ndodhën në ditët e fundit dhe mund t’ju kenë ikur

Disa nga transferimet më interesante që ndodhën në ditët e fundit dhe mund t’ju kenë ikur

Ndërkombëtare
Zyrtare: Barcelona konfirmon largimin e Trincaos

Zyrtare: Barcelona konfirmon largimin e Trincaos

La Liga
Barcelona afër ta largojë dështimin që e bleu 30 milionë euro, Trincao huazohet te Sporting

Barcelona afër ta largojë dështimin që e bleu 30 milionë euro, Trincao huazohet te Sporting

La Liga
Barcelona në bisedime me skuadrat angleze për shitjen e dy futbollistëve

Barcelona në bisedime me skuadrat angleze për shitjen e dy futbollistëve

La Liga
Barcelona e përdorë Trincaon për transferimin e Traores

Barcelona e përdorë Trincaon për transferimin e Traores

La Liga
Barcelona bën bilancet me lojtarët e huazuar – nëse ata shiten do të kenë rast të marrin Haalandin

Barcelona bën bilancet me lojtarët e huazuar – nëse ata shiten do të kenë rast të marrin Haalandin

La Liga
Zbulohet plani i Barcelonës, katalunasit do ta ofrojnë një futbollist për t’i marrë shërbimet e Traores

Zbulohet plani i Barcelonës, katalunasit do ta ofrojnë një futbollist për t’i marrë shërbimet e Traores

La Liga
Gabimi trashanik i Fred dhe Wan Bissaka që shpëtoi Unitedin nga goli i sigurt ndaj Wolvesit

Gabimi trashanik i Fred dhe Wan Bissaka që shpëtoi Unitedin nga goli i sigurt ndaj Wolvesit

Premier League
Ramos do t’i bashkohet listës së lojtarëve që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon – Kush janë 16 futbollistët tjerë?

Ramos do t’i bashkohet listës së lojtarëve që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon – Kush janë 16 futbollistët tjerë?

Ligue 1
Mes krizës financiare, zbulohen pagat e çmendura të të gjithë lojtarëve të Barcelonës

Mes krizës financiare, zbulohen pagat e çmendura të të gjithë lojtarëve të Barcelonës

La Liga
Barcelona nxjerr në shitje talentin portugez, Francisco Trincao

Barcelona nxjerr në shitje talentin portugez, Francisco Trincao

La Liga
Sulmi i Barcelonës është i mbipopulluar – ndryshimet janë të pritshme, por kush do të largohet

Sulmi i Barcelonës është i mbipopulluar – ndryshimet janë të pritshme, por kush do të largohet

La Liga
Operacioni fshesa te Barcelona, gjiganti katalunas pritet t’i largojë 14 futbollistë – kjo është lista

Operacioni fshesa te Barcelona, gjiganti katalunas pritet t’i largojë 14 futbollistë – kjo është lista

La Liga
Skuadrat e mëdha italiane pas Trincaos, por Barça dëshiron vetëm huazimin e tij

Skuadrat e mëdha italiane pas Trincaos, por Barça dëshiron vetëm huazimin e tij

Serie A
Ky edicion i Ligës së Kampionëve ishte një mundësi e artë për talentët e Barcelonës

Ky edicion i Ligës së Kampionëve ishte një mundësi e artë për talentët e Barcelonës

La Liga
Barcelona fiton thellë ndaj Alavesit, Messi dhuron ‘magji’ me dy supergola

Barcelona fiton thellë ndaj Alavesit, Messi dhuron ‘magji’ me dy supergola

La Liga
Barcelona me fitore sensacionale ndaj Betisit

Barcelona me fitore sensacionale ndaj Betisit

La Liga
Pesë lojtarët e Barcelonës që tregojnë formën reale të skuadrës në këtë edicion

Pesë lojtarët e Barcelonës që tregojnë formën reale të skuadrës në këtë edicion

La Liga
Havertz, Partey, Sane: Top 20 transferimet më të mira të kësaj vere

Havertz, Partey, Sane: Top 20 transferimet më të mira të kësaj vere

Ndërkombëtare
Dhjetë transferimet më të mira në La Liga deri më tani

Dhjetë transferimet më të mira në La Liga deri më tani

La Liga
Barcelona prezanton Trincaon

Barcelona prezanton Trincaon

La Liga
U quajtën ‘Ronaldo i ri’, cila është situata e 11 lojtarëve që u krahasuan me CR7: Dy prej tyre dështime te United, nga një te Reali dhe Barca dhe një kandidat për ‘Topin e Artë’

U quajtën ‘Ronaldo i ri’, cila është situata e 11 lojtarëve që u krahasuan me CR7: Dy prej tyre dështime te United, nga një te Reali dhe Barca dhe një kandidat për ‘Topin e Artë’

Ligat tjera
Dhjetë transferimet që kanë ndodhur tashmë për sezonin 2020/2021, në mesin e tyre edhe një shqiptar

Dhjetë transferimet që kanë ndodhur tashmë për sezonin 2020/2021, në mesin e tyre edhe një shqiptar

Ndërkombëtare
Agjenti i Rondalos do t’i fitojë shtatë milionë euro pasi e dërgoi një lojtar te Barcelona

Agjenti i Rondalos do t’i fitojë shtatë milionë euro pasi e dërgoi një lojtar te Barcelona

La Liga