LAJMI I FUNDIT:

Francesco Acerbi

27 Artikuj

Presioni nga tifozët për mos-transferimin e Acerbit, Interi kthen sytë nga një tjetër shënjestër

Presioni nga tifozët për mos-transferimin e Acerbit, Interi kthen sytë nga një tjetër shënjestër

Serie A
Acerbi nuk stërvitet me Lazion, po pret transferimin te Interi

Acerbi nuk stërvitet me Lazion, po pret transferimin te Interi

Serie A
Situata me De Ketelaere, Asensio, Acerbi dhe lojtarët e tjerë – Milani me lëvizje konkrete

Situata me De Ketelaere, Asensio, Acerbi dhe lojtarët e tjerë – Milani me lëvizje konkrete

Serie A
Lazio pranoi golin e humbjes nga Milani, ndërsa Acerbi u kap nga kamerat duke qeshur – shpërthen përplasja mes tij dhe tifozëve

Lazio pranoi golin e humbjes nga Milani, ndërsa Acerbi u kap nga kamerat duke qeshur – shpërthen përplasja mes tij dhe tifozëve

Serie A
Lazio nuk do ta shesë Acerbin pavarësisht presionit nga tifozët ultras

Lazio nuk do ta shesë Acerbin pavarësisht presionit nga tifozët ultras

Serie A
Ultrasit e Lazios dalin kundër lojtarit të tyre: Acerbi nuk është më i mirëpritur në Romë

Ultrasit e Lazios dalin kundër lojtarit të tyre: Acerbi nuk është më i mirëpritur në Romë

Serie A
Acerbi preferon Portugalinë në çerekfinale, Lukakut i frikësohet më shumë se Ronaldos

Acerbi preferon Portugalinë në çerekfinale, Lukakut i frikësohet më shumë se Ronaldos

Përfaqësueset
Notat e lojtarëve, Itali 2-1 Austri: Acerbi, Chiesa e Pessina vlerësohen më lartë

Notat e lojtarëve, Itali 2-1 Austri: Acerbi, Chiesa e Pessina vlerësohen më lartë

Përfaqësueset
Notat e lojtarëve: Lazio 1-1 Inter, Acerbi më i miri

Notat e lojtarëve: Lazio 1-1 Inter, Acerbi më i miri

Serie A
Formacioni i sezonit në Serie A – Ronaldo më i vlerësuari

Formacioni i sezonit në Serie A – Ronaldo më i vlerësuari

Serie A
‘Plakushi’ Bruno Alves lë mbrapa Van Dijkun, mbrojtësi me përqindjen më të lartë të dueleve të fituara në ajër

‘Plakushi’ Bruno Alves lë mbrapa Van Dijkun, mbrojtësi me përqindjen më të lartë të dueleve të fituara në ajër

Ndërkombëtare
Acerbi kërkohet nga Interi dhe Chelsea, flet agjenti i lojtarit

Acerbi kërkohet nga Interi dhe Chelsea, flet agjenti i lojtarit

Serie A
Nuk ka fitues në derbin lokal: Roma dhe Lazio ndajnë pikët në Olimpico

Nuk ka fitues në derbin lokal: Roma dhe Lazio ndajnë pikët në Olimpico

Serie A
Kessie dhe Bakayoko gjobiten me të holla

Kessie dhe Bakayoko gjobiten me të holla

Serie A
E filloi si një shaka në Twitter, e vazhdoi edhe në fushë – Acerbi ndihet i tradhtuar nga gjesti i Bakayokos

E filloi si një shaka në Twitter, e vazhdoi edhe në fushë – Acerbi ndihet i tradhtuar nga gjesti i Bakayokos

Serie A
Milan 1-1 Sassuolo, notat e lojtarëve

Milan 1-1 Sassuolo, notat e lojtarëve

Serie A
Juventus 7-0 Sassuolo, notat e lojtarëve

Juventus 7-0 Sassuolo, notat e lojtarëve

Serie A
Roma 1-1 Sassuolon, notat e lojtarëve (Foto)

Roma 1-1 Sassuolon, notat e lojtarëve (Foto)

Serie A
Formacioni i javës së parë në Serie A për sezonin 2017/18, dominon Milani (Foto)

Formacioni i javës së parë në Serie A për sezonin 2017/18, dominon Milani (Foto)

Serie A
Edhe Acerbi në mesin e emrave për Interin e Spallettit

Edhe Acerbi në mesin e emrave për Interin e Spallettit

Serie A
Kështu do të dukej Genoa nëse nuk do të shiste lojtarët më të mirë në vitet e fundit (Foto)

Kështu do të dukej Genoa nëse nuk do të shiste lojtarët më të mirë në vitet e fundit (Foto)

Serie A
Interi në verë do të jetë i liruar nga FPF, tashmë kanë disa ide rreth transferimeve

Interi në verë do të jetë i liruar nga FPF, tashmë kanë disa ide rreth transferimeve

Serie A
Interi si ndahet Acerbit

Interi si ndahet Acerbit

Serie A
Pesë prioritetet e Interit për janar

Pesë prioritetet e Interit për janar

Serie A