LAJMI I FUNDIT:

Fox News

22 Artikuj

Magnati i mediave, Murdoch jep dorëheqje nga FOX dhe News Corp

Magnati i mediave, Murdoch jep dorëheqje nga FOX dhe News Corp

Amerika
Një gënjeshtër prej 700 milionë dollarësh që po trondit Amerikën dhe mund të përcaktojë fatin e presidentit të ardhshëm

Një gënjeshtër prej 700 milionë dollarësh që po trondit Amerikën dhe mund të përcaktojë fatin e presidentit të ardhshëm

Amerika
Serbia, e kapur mes Evropës dhe Rusisë – mund të lëvizë një hap më afër normalizimit të marrëdhënieve me Kosovën

Serbia, e kapur mes Evropës dhe Rusisë – mund të lëvizë një hap më afër normalizimit të marrëdhënieve me Kosovën

Serbia
Plagoset një gazetar i Fox News në Ukrainë

Plagoset një gazetar i Fox News në Ukrainë

Evropa
“Linjat” e reja trupore të Kim Jong-Un e impresionojnë gazetaren amerikane

“Linjat” e reja trupore të Kim Jong-Un e impresionojnë gazetaren amerikane

Fun Lajme
Pse mediat amerikane e shpallin fituesin e zgjedhjeve presidenciale?

Pse mediat amerikane e shpallin fituesin e zgjedhjeve presidenciale?

Amerika
Anketa më e re e Fox News: Biden rrit epërsinë ndaj Trumpit

Anketa më e re e Fox News: Biden rrit epërsinë ndaj Trumpit

Amerika
Fox News: Besohet se shpërthimi i COVID-19 filloi në laboratorin në Wuhan, si pjesë e përpjekjeve të Kinës për të garuar me SHBA-të

Fox News: Besohet se shpërthimi i COVID-19 filloi në laboratorin në Wuhan, si pjesë e përpjekjeve të Kinës për të garuar me SHBA-të

Nga Bota
Coronavirusi infekton edhe punonjësit e mediave të fuqishme amerikane

Coronavirusi infekton edhe punonjësit e mediave të fuqishme amerikane

Nga Bota
Sondazhi i Fox News: 54 për qind e amerikanëve thonë se Trump duhet të akuzohet si fajtor

Sondazhi i Fox News: 54 për qind e amerikanëve thonë se Trump duhet të akuzohet si fajtor

Nga Bota
Fox News i kërkon falje Greta Thunberg për deklaratën nga komentatori i televizionit

Fox News i kërkon falje Greta Thunberg për deklaratën nga komentatori i televizionit

Nga Bota
Brave Browser deri tri herë më i shpejtë se Chrome dhe Firefox

Brave Browser deri tri herë më i shpejtë se Chrome dhe Firefox

Internet
Meta kundër Sorosit

Meta kundër Sorosit

Opinione
“Mikrobet nuk janë gjë e vërtetë”: Prezantuesi thotë se nuk i ka larë duart për 10 vjet (Video)

“Mikrobet nuk janë gjë e vërtetë”: Prezantuesi thotë se nuk i ka larë duart për 10 vjet (Video)

Interesante
“Fox News”: Trump po kërkon marrëveshje paqeje mes Kosovës dhe Serbisë

“Fox News”: Trump po kërkon marrëveshje paqeje mes Kosovës dhe Serbisë

Kosovë
Gazetarja amerikane kërkon falje, deklaroi pa dashje gjatë transmetimit se samiti Trump-Kim është takim i “dy diktatorëve” (Video)

Gazetarja amerikane kërkon falje, deklaroi pa dashje gjatë transmetimit se samiti Trump-Kim është takim i “dy diktatorëve” (Video)

Dështime
Facebook po investon edhe më shumë në Watch

Facebook po investon edhe më shumë në Watch

Lajme Teknologji
Fox News fshehu shkrimin për raportet e Trump me porno-yllin para zgjedhjeve (Foto)

Fox News fshehu shkrimin për raportet e Trump me porno-yllin para zgjedhjeve (Foto)

Po Flitet
Ndalohet gazetarja që voziste me 200 kilometra në orë, arsyetimi i çuditshëm befasoi policët (Foto)

Ndalohet gazetarja që voziste me 200 kilometra në orë, arsyetimi i çuditshëm befasoi policët (Foto)

Ngjarje
Vdes themeluesi i Fox News

Vdes themeluesi i Fox News

Nga Bota
Televizioni amerikan i kërkon falje Hillary Clinton

Televizioni amerikan i kërkon falje Hillary Clinton

Nga Bota
Prezantuesi shokon amerikanët: Do të vdisni të gjithë, bashkë me fëmijët tuaj! (Video)

Prezantuesi shokon amerikanët: Do të vdisni të gjithë, bashkë me fëmijët tuaj! (Video)

Dështime