LAJMI I FUNDIT:

Fotosesion

10 Artikuj

Deshi të realizojë fotosesion pranë ujit, e “tradhtuan” dallgët – vajza nga Filipinet përfundoi në det

Deshi të realizojë fotosesion pranë ujit, e “tradhtuan” dallgët – vajza nga Filipinet përfundoi në det

Dështime
Kihmberlie – modelja që krijon vet hapësirat kreative për realizimin e fotografive

Kihmberlie – modelja që krijon vet hapësirat kreative për realizimin e fotografive

Moda
Dhëndri dhe nusja pozojnë para objektivit të aparatit, aeroplani për fikjen e zjarrit derdh sasi të madhe të ujit mbi ta

Dhëndri dhe nusja pozojnë para objektivit të aparatit, aeroplani për fikjen e zjarrit derdh sasi të madhe të ujit mbi ta

Dështime
Po bëheshin gati për fotosesion, çifti i ri ndërpriten nga “mysafirët e paftuar”: Mos u marto, nuk ia vlenë

Po bëheshin gati për fotosesion, çifti i ri ndërpriten nga “mysafirët e paftuar”: Mos u marto, nuk ia vlenë

Interesante
Realizonte fotosesion me fustan të bardhë të nusërisë kur ndodhi shpërthimi në Bejrut, libanezja rrëfen tmerrin që e përjetoi

Realizonte fotosesion me fustan të bardhë të nusërisë kur ndodhi shpërthimi në Bejrut, libanezja rrëfen tmerrin që e përjetoi

Nga Bota
Bënin foto mbi një shkëmb, dallga e detit “merr me vete” çiftin amerikan – detyrohen zjarrfikësit të ndërhyjnë për t’i shpëtuar

Bënin foto mbi një shkëmb, dallga e detit “merr me vete” çiftin amerikan – detyrohen zjarrfikësit të ndërhyjnë për t’i shpëtuar

Dështime
Dhëndri ndërpreu fotosesionin në plazh, shpëtoi të riun që po mbytej në det (Foto)

Dhëndri ndërpreu fotosesionin në plazh, shpëtoi të riun që po mbytej në det (Foto)

Interesante
Set fotografik në Antarktidë, nuk është aq ftohtë sa mendoni (Foto)

Set fotografik në Antarktidë, nuk është aq ftohtë sa mendoni (Foto)

Fun Lajme
Gjatë fotosesionit në bregdet, u befasuan nga një burrë që doli i zhveshur nga uji (Foto)

Gjatë fotosesionit në bregdet, u befasuan nga një burrë që doli i zhveshur nga uji (Foto)

Dështime
Gjatë fotosesionit në det modelja u qëllua në kokë nga droni (Video)

Gjatë fotosesionit në det modelja u qëllua në kokë nga droni (Video)

Dështime