LAJMI I FUNDIT:

Florida

506 Artikuj

Pamjet dramatike të shpëtimit të peshkaqenit në Florida

Pamjet dramatike të shpëtimit të peshkaqenit në Florida

Fun Lajme
Shkelma, grushte dhe tërheqje flokësh: Përleshje masive ndërmjet nxënësve në një korridor të një shkolle të mesme në Florida

Shkelma, grushte dhe tërheqje flokësh: Përleshje masive ndërmjet nxënësve në një korridor të një shkolle të mesme në Florida

Amerika
Messi ka blerë një vilë spektakolare në Miami në vlerë prej 10 milionë eurosh

Messi ka blerë një vilë spektakolare në Miami në vlerë prej 10 milionë eurosh

Yjet
Një gropë 15 metra e gjerë formohet në të njëjtën zonë të Floridas ku para disa muajsh ishte formuar një gropë me gjerësi prej 22 metrave

Një gropë 15 metra e gjerë formohet në të njëjtën zonë të Floridas ku para disa muajsh ishte formuar një gropë me gjerësi prej 22 metrave

Interesante
X ka paditur Kaliforninë për projektligjin e saj të raportimit të moderimit në internet

X ka paditur Kaliforninë për projektligjin e saj të raportimit të moderimit në internet

Aplikacione
Pamje rrëqethëse nga Florida, shtëpia zhduket në sekondë – uragani Idalia e “merr me vete”

Pamje rrëqethëse nga Florida, shtëpia zhduket në sekondë – uragani Idalia e “merr me vete”

Amerika
Kishin probleme shëndetësore, familja amerikane vendosi kamerë të fshehur në hyrje, gjetën fqinjin duke injektuar helm në derën e tyre

Kishin probleme shëndetësore, familja amerikane vendosi kamerë të fshehur në hyrje, gjetën fqinjin duke injektuar helm në derën e tyre

Amerika
Uragani Idalia godet Floridën – raportohet për dy viktima dhe miliona njerëz të evakuuar – shkakton erëra shkatërruese dhe shira të rrëmbyeshëm

Uragani Idalia godet Floridën – raportohet për dy viktima dhe miliona njerëz të evakuuar – shkakton erëra shkatërruese dhe shira të rrëmbyeshëm

Amerika
Po “raportohej” rreth uraganit Idalia në Florida, momenti kur papritmas u ndërpre energjia elektrike

Po “raportohej” rreth uraganit Idalia në Florida, momenti kur papritmas u ndërpre energjia elektrike

Interesante
Piloti kap fenomenin e rrallë të motit nga kabina e aeroplanit – para se një uragan ‘të zbarkojë’ në Florida

Piloti kap fenomenin e rrallë të motit nga kabina e aeroplanit – para se një uragan ‘të zbarkojë’ në Florida

Amerika
Helikopteri i ekipit të shpëtimit rrëzohet në një ndërtesë kolektive në Florida, lëndohen tre person – publikohen pamjet rrëqethëse

Helikopteri i ekipit të shpëtimit rrëzohet në një ndërtesë kolektive në Florida, lëndohen tre person – publikohen pamjet rrëqethëse

Amerika
Autoritetet në Florida: Sulmi në Xheksonvill me motive raciste

Autoritetet në Florida: Sulmi në Xheksonvill me motive raciste

Amerika
Sulm me motive racore në Florida, katër të vdekur

Sulm me motive racore në Florida, katër të vdekur

Amerika
Një zjarrvënës i dyshuar i vë flakën vetes duke u përpjekur të djegë kishën në Florida

Një zjarrvënës i dyshuar i vë flakën vetes duke u përpjekur të djegë kishën në Florida

Amerika
Zhytësit gjejnë 32 vetura në fund të liqenit në Florida, kërkimit të një personi të zhdukur çoi në zbulimin “tronditës”

Zhytësit gjejnë 32 vetura në fund të liqenit në Florida, kërkimit të një personi të zhdukur çoi në zbulimin “tronditës”

Amerika
Libri i Shakespeare censurohet në Florida

Libri i Shakespeare censurohet në Florida

Amerika
Një person fiton lotarinë prej 1.58 miliard dollarësh në Florida

Një person fiton lotarinë prej 1.58 miliard dollarësh në Florida

Interesante
Shkoi për të peshkuar, kryetarja e qytetit amerikan nxjerr nga deti kokainë në vlerë prej një milion dollarë

Shkoi për të peshkuar, kryetarja e qytetit amerikan nxjerr nga deti kokainë në vlerë prej një milion dollarë

Kuriozitete
Një burrë është shpëtuar nga një varkë pjesërisht e zhytur në ujë në Oqeanin Atlantik – pas 35 orësh në det

Një burrë është shpëtuar nga një varkë pjesërisht e zhytur në ujë në Oqeanin Atlantik – pas 35 orësh në det

Amerika
Amerikanja ishte duke qepur, vetura përplaset në oborrin e saj

Amerikanja ishte duke qepur, vetura përplaset në oborrin e saj

Auto Fun
Video e pabesueshme shfaq dy grabitqarë të mëdhenj që luftojnë në oborrin e një shtëpie në Florida

Video e pabesueshme shfaq dy grabitqarë të mëdhenj që luftojnë në oborrin e një shtëpie në Florida

Fun Lajme
Peshkaqenët nuk po i rezistojnë kokainës në ujërat e Florida-s, studiuesit hasën në “sjellje të çuditshme”

Peshkaqenët nuk po i rezistojnë kokainës në ujërat e Florida-s, studiuesit hasën në “sjellje të çuditshme”

Amerika
Deshi ta vë në gjumë foshnjën, nëna amerikane i fut drogë në shishen e qumështit – humb jetën nga doza që mund të mbyste dhjetë persona

Deshi ta vë në gjumë foshnjën, nëna amerikane i fut drogë në shishen e qumështit – humb jetën nga doza që mund të mbyste dhjetë persona

Amerika
Mjeku që përdhunoi më shumë se njëqind gjimnaste, theret me thikë në burg në Florida

Mjeku që përdhunoi më shumë se njëqind gjimnaste, theret me thikë në burg në Florida

Amerika