LAJMI I FUNDIT:
Florian Wirtz

Florian Wirtz

68 Artikuj

Formacioni më i mirë i fazës së çerekfinaleve në Euro 2024

Formacioni më i mirë i fazës së çerekfinaleve në Euro 2024

Përfaqësueset
Pasi humbën garën për Guler, Barcelona dëshiron t’i ‘rrëmbejë’ Real Madridit xhevahirin e radhës

Pasi humbën garën për Guler, Barcelona dëshiron t’i ‘rrëmbejë’ Real Madridit xhevahirin e radhës

La Liga
Nagelsmann bëhet i pamëshirshëm, pritet ta largojë nga formacioni superyllin për ndeshjen ndaj Danimarkës

Nagelsmann bëhet i pamëshirshëm, pritet ta largojë nga formacioni superyllin për ndeshjen ndaj Danimarkës

Përfaqësueset
Topi i goditur nga Wirtz përfundoi në portë me një shpejtësi marramendëse

Topi i goditur nga Wirtz përfundoi në portë me një shpejtësi marramendëse

Përfaqësueset
Përfundon pjesa e parë: Gjermania me dominim absolut ndaj Skocisë

Përfundon pjesa e parë: Gjermania me dominim absolut ndaj Skocisë

Përfaqësueset
Wirtz shënon golin e parë të Kampionatit Evropian 2024 – Gjermania në avantazh ndaj Skocisë

Wirtz shënon golin e parë të Kampionatit Evropian 2024 – Gjermania në avantazh ndaj Skocisë

Përfaqësueset
Lojtari më i kërkuar në Evropë është pyetur se kë do ta zgjidhte mes Real Madridi dhe Bayern Munichut

Lojtari më i kërkuar në Evropë është pyetur se kë do ta zgjidhte mes Real Madridi dhe Bayern Munichut

Bundesliga
“Këta dy lojtarë të Gjermanisë nuk kanë kufij” – Kross tregon dyshen e talentuar të ekipit që janë gati për çdo klub

“Këta dy lojtarë të Gjermanisë nuk kanë kufij” – Kross tregon dyshen e talentuar të ekipit që janë gati për çdo klub

Përfaqësueset
Tifozët mbeten të befasuar nga Florian Wirtz pasi gjermani zbulon se kush është idoli i tij në futboll

Tifozët mbeten të befasuar nga Florian Wirtz pasi gjermani zbulon se kush është idoli i tij në futboll

Bundesliga
Nënshkrimi i Florian Wirtz me Real Madridin – si do të ndikonte kjo në pozicionin që luan Jude Bellingham?

Nënshkrimi i Florian Wirtz me Real Madridin – si do të ndikonte kjo në pozicionin që luan Jude Bellingham?

La Liga
Real Madridi arrin marrëveshje me Florian Wirtz për kushtet personale

Real Madridi arrin marrëveshje me Florian Wirtz për kushtet personale

La Liga
Real Madridi përgatit 150 milionë euro për një tjetër top yll pas transferimit të Mbappes

Real Madridi përgatit 150 milionë euro për një tjetër top yll pas transferimit të Mbappes

La Liga
Deco ëndërron yllin e Leverkusenit, pavarësisht garës së ‘egër’ për transferimin e tij

Deco ëndërron yllin e Leverkusenit, pavarësisht garës së ‘egër’ për transferimin e tij

La Liga
Flick i gatshëm ta shesë Pedrin madje gjen edhe zëvendësuesin e tij

Flick i gatshëm ta shesë Pedrin madje gjen edhe zëvendësuesin e tij

La Liga
Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Topit të Artë deri në vitin 2038

Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Topit të Artë deri në vitin 2038

Ndërkombëtare
Gjimshiti dhe Xhaka pjesë e formacionit më të mirë të sezonit në Ligën e Evropës

Gjimshiti dhe Xhaka pjesë e formacionit më të mirë të sezonit në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Florentino Perez jep dritën e gjelbër për transferimin e lojtarit që do ta zëvendësojë Kroosin

Florentino Perez jep dritën e gjelbër për transferimin e lojtarit që do ta zëvendësojë Kroosin

La Liga
Real Madridi mund të përshpejtojë negociatat për transferimin e lojtarit i cili do ta zëvendësojë Kroosin

Real Madridi mund të përshpejtojë negociatat për transferimin e lojtarit i cili do ta zëvendësojë Kroosin

La Liga
Real Madridi ka filluar të punojë në transferimin e Wirtz – por ka një pengesë

Real Madridi ka filluar të punojë në transferimin e Wirtz – por ka një pengesë

La Liga
Ekipi më i mirë i sezonit 2023/24 në Bundesliga, Granit Xhaka është ylli në mesin e yjeve të tjerë

Ekipi më i mirë i sezonit 2023/24 në Bundesliga, Granit Xhaka është ylli në mesin e yjeve të tjerë

Bundesliga
Bayer Leverkusen e mbyll në epërsi ndaj Romës pjesën e parë

Bayer Leverkusen e mbyll në epërsi ndaj Romës pjesën e parë

Liga e Evropës
“Gabova që e përmenda atë shifër” – Drejtori i Leverkusenit flet për të ardhmen e Florian Wirtz

“Gabova që e përmenda atë shifër” – Drejtori i Leverkusenit flet për të ardhmen e Florian Wirtz

Bundesliga
“Jemi të gatshëm ta shesim Florian Wirtz” – Bayer Leverkusen godet me një çmim të madh për yllin e tyre 

“Jemi të gatshëm ta shesim Florian Wirtz” – Bayer Leverkusen godet me një çmim të madh për yllin e tyre 

Bundesliga
Te Leverkuseni e pranojnë largimin e Florian Wirtz, por vetëm për një çmim astronomik

Te Leverkuseni e pranojnë largimin e Florian Wirtz, por vetëm për një çmim astronomik

Bundesliga


mob5