LAJMI I FUNDIT:

Florent Hadergjonaj

208 Artikuj

Yjet e futbollit ia besojnë buzëqeshjen e tyre profesionalizmit të Dent Fix

Yjet e futbollit ia besojnë buzëqeshjen e tyre profesionalizmit të Dent Fix

Kosovë
Hadergjonaj flet pas dy ndeshjeve të Kosovës në mars: U shkatërruam nga ai barazim me Andorrën, do të rikthehemi për kompensuar pikët e humbura

Hadergjonaj flet pas dy ndeshjeve të Kosovës në mars: U shkatërruam nga ai barazim me Andorrën, do të rikthehemi për kompensuar pikët e humbura

Romak Zeqiri
Florent Hadërgjonaj rrëfen tmerrin që ka përjetuar skuadra e tij nga tërmeti i fuqishëm në Turqi

Florent Hadërgjonaj rrëfen tmerrin që ka përjetuar skuadra e tij nga tërmeti i fuqishëm në Turqi

Ligat tjera
Dueli mes Florent Hadërgjonajt dhe Ibrahim Dresevicit përfundon pa fitues

Dueli mes Florent Hadërgjonajt dhe Ibrahim Dresevicit përfundon pa fitues

Ligat tjera
Martesat e vitit 2022 në shoubizin shqiptar – kush nga të famshmit i dhanë fund beqarisë vitin e kaluar

Martesat e vitit 2022 në shoubizin shqiptar – kush nga të famshmit i dhanë fund beqarisë vitin e kaluar

Egzona Shigjeqi
Florent Hadërgjonaj vazhdon me formën e mirë, shënon në fitoren e Kasimpasas

Florent Hadërgjonaj vazhdon me formën e mirë, shënon në fitoren e Kasimpasas

Ligat tjera
Shqiptarët pushtojnë Superligën e Turqisë në futboll – plot 17 prej tyre luajnë në 10 skuadra elitare

Shqiptarët pushtojnë Superligën e Turqisë në futboll – plot 17 prej tyre luajnë në 10 skuadra elitare

Romak Zeqiri
Pamje nga ceremonia e dasmës së futbollistit Florent Hadërgjonaj

Pamje nga ceremonia e dasmës së futbollistit Florent Hadërgjonaj

Yjet
Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Florent Hadërgjonaj martohet me modelen Dorina Podrimjan

Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Florent Hadërgjonaj martohet me modelen Dorina Podrimjan

Yjet
Giresse flet për mungesat e Rashanit dhe Hadergjonajt në ndeshjet e qershorit

Giresse flet për mungesat e Rashanit dhe Hadergjonajt në ndeshjet e qershorit

Përfaqësuesja e Kosovës
Një asist i realizuar, por Hadërgjonaj nuk ia doli ta mposhte Aro Muricin nga penalltia në fitoren e thellë të Kasimpasas ndaj Adana Demirsporit

Një asist i realizuar, por Hadërgjonaj nuk ia doli ta mposhte Aro Muricin nga penalltia në fitoren e thellë të Kasimpasas ndaj Adana Demirsporit

Ligat tjera
Florent Hadergjonaj shënon gol në minutat shtesë dhe ia siguron fitoren Kasimpasas ndaj Gaziantepit

Florent Hadergjonaj shënon gol në minutat shtesë dhe ia siguron fitoren Kasimpasas ndaj Gaziantepit

Ligat tjera
Hadërgjonaj: Kemi treguar kualitet të lartë, goli i pranuar ka mundur të evitohet

Hadërgjonaj: Kemi treguar kualitet të lartë, goli i pranuar ka mundur të evitohet

Përfaqësuesja e Kosovës
‘Një ndeshje e veçantë për të gjithë’ – Kosova mbajti seancë stërvitore në Cyrih

‘Një ndeshje e veçantë për të gjithë’ – Kosova mbajti seancë stërvitore në Cyrih

Përfaqësuesja e Kosovës
Tetë gola, katër shqiptarë në fushë – Sokol Cikalleshi me një gol në minutën e 100-të shmang humbjen e Konyasporit

Tetë gola, katër shqiptarë në fushë – Sokol Cikalleshi me një gol në minutën e 100-të shmang humbjen e Konyasporit

Ligat tjera
Florent Hadergjonaj shënon gol për Kasimpasan

Florent Hadergjonaj shënon gol për Kasimpasan

Ndërkombëtare
Pesë lojtarët më të shtrenjtë në vitin 2021 të ekipit të Kosovës

Pesë lojtarët më të shtrenjtë në vitin 2021 të ekipit të Kosovës

Lavdim Pireva
Fejohet futbollisti Florent Hadërgjonaj

Fejohet futbollisti Florent Hadërgjonaj

Yjet
Hadërgjonaj mungon ndaj Gjeorgjisë, ka disa fjalë për bashkëlojtarët

Hadërgjonaj mungon ndaj Gjeorgjisë, ka disa fjalë për bashkëlojtarët

Përfaqësuesja e Kosovës
Hadergjonaj: Kemi mundur të bëjmë më shumë, Suedia e fortë

Hadergjonaj: Kemi mundur të bëjmë më shumë, Suedia e fortë

Përfaqësuesja e Kosovës
Sondazh: Vlerëso paraqitjen e lojtarëve të Kosovës nga humbja 0-3 ndaj Suedisë

Sondazh: Vlerëso paraqitjen e lojtarëve të Kosovës nga humbja 0-3 ndaj Suedisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Florent Hadërgjonaj: E dimë se çka na pret në Suedi, por me ndihmën e shqiptarëve atje do të bëjmë ndeshje të mirë

Florent Hadërgjonaj: E dimë se çka na pret në Suedi, por me ndihmën e shqiptarëve atje do të bëjmë ndeshje të mirë

Përfaqësuesja e Kosovës
Asistim fantastik – vazhdon shkëlqimi i Zymer Bytyqit në Superligën e Turqisë

Asistim fantastik – vazhdon shkëlqimi i Zymer Bytyqit në Superligën e Turqisë

Ligat tjera
Lexuesit e Telegrafit votojnë më të mirët e ndeshjes Kosovë 0–2 Spanjë: Aro Muric i pari, i ndjekur nga Dresevic e Loshaj

Lexuesit e Telegrafit votojnë më të mirët e ndeshjes Kosovë 0–2 Spanjë: Aro Muric i pari, i ndjekur nga Dresevic e Loshaj

Përfaqësuesja e Kosovës