LAJMI I FUNDIT:

Flokë

307 Artikuj

Kim Kardashian tha se nuk ka pasur ende flokë të thinjura – shfaqja e saj televizive dëshmon të kundërtën

Kim Kardashian tha se nuk ka pasur ende flokë të thinjura – shfaqja e saj televizive dëshmon të kundërtën

Flokë dhe stil
Parukieri i “Don’t Worry Darling” e kishte të vështirë t’i bënte flokët e Harry Styles të dukeshin të shëmtuara

Parukieri i “Don’t Worry Darling” e kishte të vështirë t’i bënte flokët e Harry Styles të dukeshin të shëmtuara

Flokë dhe stil
Kim Kardashian thotë se nuk është “thinjur ende” pasi zbuloi se i duhen tetë orë për të qëndruar bionde

Kim Kardashian thotë se nuk është “thinjur ende” pasi zbuloi se i duhen tetë orë për të qëndruar bionde

Flokë dhe stil
‘Ishte padyshim një kurbë mësimi’ – Willow Smith pranon se rruajtja e kokës në moshën 12 vjeçare ishte gjëja më ‘radikale’ që ajo ka bërë ndonjëherë

‘Ishte padyshim një kurbë mësimi’ – Willow Smith pranon se rruajtja e kokës në moshën 12 vjeçare ishte gjëja më ‘radikale’ që ajo ka bërë ndonjëherë

Flokë dhe stil
Emily Ratajkowski tregon format me bikini të kuqe teksa pret flokët në videon e re të TikTok

Emily Ratajkowski tregon format me bikini të kuqe teksa pret flokët në videon e re të TikTok

Flokë dhe stil
Emma Watson debuton prerjen e flokëve si fytyra e aromës së re të Prada

Emma Watson debuton prerjen e flokëve si fytyra e aromës së re të Prada

Flokë dhe stil
Helena Christensen pret flokët e saj: U ndjeva mirë

Helena Christensen pret flokët e saj: U ndjeva mirë

Flokë dhe stil
Halle Berry debuton flokët e rinj ngjyrë vjollcë përpara ditëlindjes

Halle Berry debuton flokët e rinj ngjyrë vjollcë përpara ditëlindjes

Flokë dhe stil
Flokët e dasmës së Teresa Giudice-it me kosto rreth 10 mijë euro përfshinin 1500 karfica

Flokët e dasmës së Teresa Giudice-it me kosto rreth 10 mijë euro përfshinin 1500 karfica

Flokë dhe stil
Doja Cat shpjegon pse e rruajti kokën në Instagram Live: Ndihem sikur nuk duhej të kisha kurrë flokë

Doja Cat shpjegon pse e rruajti kokën në Instagram Live: Ndihem sikur nuk duhej të kisha kurrë flokë

Flokë dhe stil
Joey King thotë se çdo grua duhet të rruajë kokën të paktën një herë

Joey King thotë se çdo grua duhet të rruajë kokën të paktën një herë

Flokë dhe stil
Demi Moore nuk pranon t’i shkurtojë më flokët: Nuk kam asgjë për të vërtetuar

Demi Moore nuk pranon t’i shkurtojë më flokët: Nuk kam asgjë për të vërtetuar

Flokë dhe stil
Rihanna planifikon të degëzojë perandorinë e saj të modës Fenty me lansimin e ardhshëm të linjës së kujdesit të flokëve

Rihanna planifikon të degëzojë perandorinë e saj të modës Fenty me lansimin e ardhshëm të linjës së kujdesit të flokëve

Flokë dhe stil
Jennifer Aniston demonstron stilin e flokëve për të cilin nevojiten më pak se 20 sekonda

Jennifer Aniston demonstron stilin e flokëve për të cilin nevojiten më pak se 20 sekonda

Flokë dhe stil
Sarah Jessica Parker: Mos më quani ‘trime’ që kam flokë të thinjura

Sarah Jessica Parker: Mos më quani ‘trime’ që kam flokë të thinjura

Flokë dhe stil
Britney Spears tregon prerjen e re të flokëve pas dasmës me Sam Asghari

Britney Spears tregon prerjen e re të flokëve pas dasmës me Sam Asghari

Flokë dhe stil
Mbretëresha Elizabeth debuton prerjen e re të flokëve pas ceremonisë “Platinum Jubilee”

Mbretëresha Elizabeth debuton prerjen e re të flokëve pas ceremonisë “Platinum Jubilee”

Flokë dhe stil
E kuqja mjaltë është ngjyra më e lezetshme e flokëve për vitin 2022

E kuqja mjaltë është ngjyra më e lezetshme e flokëve për vitin 2022

Flokë dhe stil
Tiffany Haddish për prerjen e flokëve tullace – “Më e gjalla që jam ndjerë ndonjëherë”

Tiffany Haddish për prerjen e flokëve tullace – “Më e gjalla që jam ndjerë ndonjëherë”

Flokë dhe stil
Parukieri i Kim Kardashian flet rreth ngjyrosjes së flokëve të saj për “Met Gala 2022”

Parukieri i Kim Kardashian flet rreth ngjyrosjes së flokëve të saj për “Met Gala 2022”

Flokë dhe stil
Kim Kardashian tregon pamjen e saj të re si bionde pasi kaloi 10 orë duke zbardhur flokët teksa shqetësohej se do t’i bien

Kim Kardashian tregon pamjen e saj të re si bionde pasi kaloi 10 orë duke zbardhur flokët teksa shqetësohej se do t’i bien

Flokë dhe stil
Dua Lipa shfaqet mahnitëse, provon një stil të ri flokësh

Dua Lipa shfaqet mahnitëse, provon një stil të ri flokësh

Flokë dhe stil
Hailey Bieber duket si Britney Spears e viteve ’90 me modelin e zgjedhur të flokëve

Hailey Bieber duket si Britney Spears e viteve ’90 me modelin e zgjedhur të flokëve

Flokë dhe stil
Kris Jenner heq dorë nga prerja e saj e bukur ‘pixie’ për një ‘bob’ të hijshme deri te supet

Kris Jenner heq dorë nga prerja e saj e bukur ‘pixie’ për një ‘bob’ të hijshme deri te supet

Flokë dhe stil