LAJMI I FUNDIT:

Fletë dafine

14 Artikuj

Disa rregulla për erëzat

Disa rregulla për erëzat

Të njohim produktet
Krem-supa vitaminoze

Krem-supa vitaminoze

Supa
Fasule e rrahur: Gjellë e preferuar e vjetër shtëpiake!

Fasule e rrahur: Gjellë e preferuar e vjetër shtëpiake!

Pjata kryesore
Qofte daneze: Shumë të shijshme, 10 herë më të shëndetshme se qoftet që gatuhen tek ne

Qofte daneze: Shumë të shijshme, 10 herë më të shëndetshme se qoftet që gatuhen tek ne

Kuzhina e huaj
Gjellë e shijshme me mish pule

Gjellë e shijshme me mish pule

Oreksndjellëse
Përfitimet e jashtëzakonshme të çajit të dafinës: Të sëmurët me diabet duhet ta përdorin sa më parë

Përfitimet e jashtëzakonshme të çajit të dafinës: Të sëmurët me diabet duhet ta përdorin sa më parë

Mjekësi alternative
Çaj nga fletët e dafinës: Ndihmë e mirë dhe e papritur për shërimin e diabetit të tipit 2!

Çaj nga fletët e dafinës: Ndihmë e mirë dhe e papritur për shërimin e diabetit të tipit 2!

Mjekësi alternative
Receta më e mirë për ilaç kundër kollës: Pesë arsye që patjetër duhet t’i keni në shtëpi fletë dafine

Receta më e mirë për ilaç kundër kollës: Pesë arsye që patjetër duhet t’i keni në shtëpi fletë dafine

Mjekësi alternative
Çaji i cili eliminon centimetrat nga beli

Çaji i cili eliminon centimetrat nga beli

Shëndetësi Lajme
“Makina e gjelbër”: Për tri javë do t’i hiqni kilogramët pa u lodhur fare

“Makina e gjelbër”: Për tri javë do t’i hiqni kilogramët pa u lodhur fare

Ushqim i shëndetshëm
Shpatull qengji nga furra, sikur nën saç (Video)

Shpatull qengji nga furra, sikur nën saç (Video)

Pjata speciale
Çorba shtëpiake nga mishi i pulës sipas recetës së gjysheve tona

Çorba shtëpiake nga mishi i pulës sipas recetës së gjysheve tona

Kuzhina tradicionale
Ilaçe natyrale kundër KOLLËS: shurup për nxjerrje SEKRECIONI nga mushkëritë

Ilaçe natyrale kundër KOLLËS: shurup për nxjerrje SEKRECIONI nga mushkëritë

Mjekësi alternative
Do t’ju kërkojnë edhe më shumë: Recetë për mish me lakra turshi

Do t’ju kërkojnë edhe më shumë: Recetë për mish me lakra turshi

Kuzhina tradicionale