LAJMI I FUNDIT:
Fjolla Morina

Fjolla Morina

500 Artikuj

Fjolla Morina: Jam e bukur edhe me filtra edhe pa filtra

Fjolla Morina: Jam e bukur edhe me filtra edhe pa filtra

Yjet
Fjolla Morina flet për paraqitjet shqetësuese në rrjetet sociale: Jam mirë dhe në rrugë të drejt

Fjolla Morina flet për paraqitjet shqetësuese në rrjetet sociale: Jam mirë dhe në rrugë të drejt

Yjet
Fjolla Morina publikon fotografinë me Ramushin, formularin e anëtarësisë në VV dhe kopjen e Deklaratës së Pavarësisë që mban në shtëpi

Fjolla Morina publikon fotografinë me Ramushin, formularin e anëtarësisë në VV dhe kopjen e Deklaratës së Pavarësisë që mban në shtëpi

Yjet
Fjolla Morina e hedh dhe shkel me këmbë çantën me vlerë mbi 30 mijë euro

Fjolla Morina e hedh dhe shkel me këmbë çantën me vlerë mbi 30 mijë euro

Yjet
Fjolla Morina me akuza të tjera, këtë herë thotë se rrobaqepësja ia vodhi byzylykun me vlerë 10 mijë euro

Fjolla Morina me akuza të tjera, këtë herë thotë se rrobaqepësja ia vodhi byzylykun me vlerë 10 mijë euro

Yjet
Fjolla Morina me akuza të rënda ndaj disa kolegeve

Fjolla Morina me akuza të rënda ndaj disa kolegeve

Po Flitet
Fjolla Morina: Ka pasur raste kur kam dashur ta lërë muzikën

Fjolla Morina: Ka pasur raste kur kam dashur ta lërë muzikën

Muzikë
Fjolla Morina flet për herë të parë pas krizës në videon e famshme për protestën që i dështoi dhe akuzat ndaj familjarëve

Fjolla Morina flet për herë të parë pas krizës në videon e famshme për protestën që i dështoi dhe akuzat ndaj familjarëve

Yjet
Pas shumë lidhjeve të dështuara, Fjolla Morina konfirmon se ka gjetur të dashur të ri: Më në fund kam rënë në të

Pas shumë lidhjeve të dështuara, Fjolla Morina konfirmon se ka gjetur të dashur të ri: Më në fund kam rënë në të

Po Flitet
Fjolla Morina provokon me pozat para pasqyrës e veshur vetëm me rrobdeshambër

Fjolla Morina provokon me pozat para pasqyrës e veshur vetëm me rrobdeshambër

Yjet
Fjolla Morina shfaqet provokuese, ekspozon linjat joshëse në imazhet e reja

Fjolla Morina shfaqet provokuese, ekspozon linjat joshëse në imazhet e reja

Yjet
Fjolla Morina merr vëmendje me fotografitë e reja e mbuluar me shami

Fjolla Morina merr vëmendje me fotografitë e reja e mbuluar me shami

Yjet
Fjolla Morina uron fillimin muajin e shenjtë të Ramazanit

Fjolla Morina uron fillimin muajin e shenjtë të Ramazanit

Yjet
U akuzua nga Fjolla për “lidhje me shtetin”, publikohen fotografitë e Fisnikut si kandidat për asambleist në Belgjikë dhe takimet me politkanë

U akuzua nga Fjolla për “lidhje me shtetin”, publikohen fotografitë e Fisnikut si kandidat për asambleist në Belgjikë dhe takimet me politkanë

Yjet
Pas gjendjes së rënduar emocionale dhe akuzave ndaj ish-partnerit Fisnik Syla, Fjolla Morina shfaqet joshëse në postimin e radhës

Pas gjendjes së rënduar emocionale dhe akuzave ndaj ish-partnerit Fisnik Syla, Fjolla Morina shfaqet joshëse në postimin e radhës

Yjet
Fisniku me akuza të rënda ndaj Fjolla Morinës

Fisniku me akuza të rënda ndaj Fjolla Morinës

Yjet
Ish-bashkëshorti tallet me Fjolla Morinën pasi i dështoi protesta: A ka protestë për jetë luksi?

Ish-bashkëshorti tallet me Fjolla Morinën pasi i dështoi protesta: A ka protestë për jetë luksi?

Yjet
Ekskluzive: Ana tjetër e historisë – pas akuzave të Fjolla Morinës, rrëfehet Fisniku: Ajo tentoi të rikthehet te unë por dështoi, tani po ‘hakmerret’

Ekskluzive: Ana tjetër e historisë – pas akuzave të Fjolla Morinës, rrëfehet Fisniku: Ajo tentoi të rikthehet te unë por dështoi, tani po ‘hakmerret’

Butrint Avdyli
Fjolla Morina flet sërish për kërcënimet që i janë bërë: Më thoshin ‘do të ta heqim kokën e vajzës’

Fjolla Morina flet sërish për kërcënimet që i janë bërë: Më thoshin ‘do të ta heqim kokën e vajzës’

Yjet
Fjolla Morina tregon se ka refuzuar ftesën për Big Brother VIP Kosova

Fjolla Morina tregon se ka refuzuar ftesën për Big Brother VIP Kosova

Yjet
“Më kanë vënë helm, kam qenë duke vdekur” – Fjolla Morina ndan detaje tronditëse nga jeta personale, kërkon drejtësi nga institucionet dhe bën thirrje për protestë

“Më kanë vënë helm, kam qenë duke vdekur” – Fjolla Morina ndan detaje tronditëse nga jeta personale, kërkon drejtësi nga institucionet dhe bën thirrje për protestë

Yjet
Pas fotografisë misterioze që publikoi, Fisniku ‘thumbon’ Fjolla Morinën

Pas fotografisë misterioze që publikoi, Fisniku ‘thumbon’ Fjolla Morinën

Yjet
Fjolla Morina publikon foto përkrah një mashkulli misterioz

Fjolla Morina publikon foto përkrah një mashkulli misterioz

Yjet
Fjolla Morina nis ditën me imazhe joshëse, provokon me dekoltenë e hapur

Fjolla Morina nis ditën me imazhe joshëse, provokon me dekoltenë e hapur

Yjet