LAJMI I FUNDIT:

Fiat

50 Artikuj

Fiat do t’i largojë nga prodhimi veturat e vogla, megjithëse dominon në tregun e tyre

Fiat do t’i largojë nga prodhimi veturat e vogla, megjithëse dominon në tregun e tyre

Modelet e Reja
Fiat dhe Peugeot arrijnë marrëveshje 50 miliardë dollarëshe

Fiat dhe Peugeot arrijnë marrëveshje 50 miliardë dollarëshe

Të Tjera
Che bella macchina: Vetura e prodhuar në vitin 1969 është në shitje, ka të kaluara vetëm 17.861 kilometra

Che bella macchina: Vetura e prodhuar në vitin 1969 është në shitje, ka të kaluara vetëm 17.861 kilometra

Auto Lajme
Fiça, Buba, Yugo dhe jo vetëm dalin në garë – cila mendoni se fitoi? (Video)

Fiça, Buba, Yugo dhe jo vetëm dalin në garë – cila mendoni se fitoi? (Video)

Auto Fun
Fiat Centoventi mund të jetë një makinë elektrike për masë të gjerë (Foto)

Fiat Centoventi mund të jetë një makinë elektrike për masë të gjerë (Foto)

Modelet e Reja
Fiat prezanton modelin Fastback, me të cilin do të sfidojë makinat SUV (Foto)

Fiat prezanton modelin Fastback, me të cilin do të sfidojë makinat SUV (Foto)

Modelet e Reja
Interesim i vogël për Paris Motor Show, nuk merr pjesë as Opel (Foto)

Interesim i vogël për Paris Motor Show, nuk merr pjesë as Opel (Foto)

Auto Lajme
Fiat, tregon zhurmën e mahnitshme që e lëshon 124 Spider Abarth (Video)

Fiat, tregon zhurmën e mahnitshme që e lëshon 124 Spider Abarth (Video)

Modelet e Reja
Detajet e pjesës së përparme të Fiat 500X, pak para prezantimit zyrtar (Foto)

Detajet e pjesës së përparme të Fiat 500X, pak para prezantimit zyrtar (Foto)

Modelet e Reja
Fiat 500X me pamje më agresive, si pjesë e Adventure Edition (Foto)

Fiat 500X me pamje më agresive, si pjesë e Adventure Edition (Foto)

Modelet e Reja
Detaje të Jeep Renegade që do të prezantohet këto ditë në Itali (Foto)

Detaje të Jeep Renegade që do të prezantohet këto ditë në Itali (Foto)

Modelet e Reja
Fiat 500X i ri me ndryshime minimale (Foto)

Fiat 500X i ri me ndryshime minimale (Foto)

Modelet e Reja
Fiat rritë çmimin e modeleve 500 dhe 500 Abarth (Foto)

Fiat rritë çmimin e modeleve 500 dhe 500 Abarth (Foto)

Modelet e Reja
Fiat 500X Blue Sky Edition pëson vetëm disa ndryshime të lehta (Foto)

Fiat 500X Blue Sky Edition pëson vetëm disa ndryshime të lehta (Foto)

Modelet e Reja
Fiat prezanton modelin 500 Urbana, pak ditë para panairit të Nju Jorkut (Foto)

Fiat prezanton modelin 500 Urbana, pak ditë para panairit të Nju Jorkut (Foto)

Modelet e Reja
‘Fiat Chrysler’ shpërblen punëtorët me nga 5,500 dollarë secilin

‘Fiat Chrysler’ shpërblen punëtorët me nga 5,500 dollarë secilin

Financa
Shmangu trafikun duke mos kaluar nëpër rreth, shoferi po kërkohet nga mbrojtësit e rendit (Video)

Shmangu trafikun duke mos kaluar nëpër rreth, shoferi po kërkohet nga mbrojtësit e rendit (Video)

Ngjarje
Mbahet parada e “Fiatit polak”, synohet rekordi Guinnes

Mbahet parada e “Fiatit polak”, synohet rekordi Guinnes

Auto Lajme
Tejkalimi tepër i ngadaltë që gati shkaktoi aksident (Video)

Tejkalimi tepër i ngadaltë që gati shkaktoi aksident (Video)

Ngjarje
Turpërojnë gruan që kërkonte lëmoshë duke u paraqitur si e pastrehë (Video)

Turpërojnë gruan që kërkonte lëmoshë duke u paraqitur si e pastrehë (Video)

Nga Bota
Mbi një milionë makina Ram mund të kenë probleme me airbag (Foto)

Mbi një milionë makina Ram mund të kenë probleme me airbag (Foto)

Ngjarje
Pasi gënjeu për kidnapimin e tij, trashëgimtari i Fiatit tash po mjekohet prej vartësisë nga droga

Pasi gënjeu për kidnapimin e tij, trashëgimtari i Fiatit tash po mjekohet prej vartësisë nga droga

Po Flitet
‘Fiat 500X’ i rifreskuar për vitin 2017 (Foto)

‘Fiat 500X’ i rifreskuar për vitin 2017 (Foto)

Modelet e Reja
Fiati me lirime të mëdha (Foto)

Fiati me lirime të mëdha (Foto)

Sallonet