LAJMI I FUNDIT:

Feyenoord Rotterdam

203 Artikuj

Sulmuesi meksikan Gimenez shkruan historinë ndaj Ajaxit

Sulmuesi meksikan Gimenez shkruan historinë ndaj Ajaxit

Ligat tjera
Van Basten shpërthen pas trazirave në Amsterdam: Futbolli në Holandë duhet të ndalet

Van Basten shpërthen pas trazirave në Amsterdam: Futbolli në Holandë duhet të ndalet

Ndërkombëtare
Skena të dhunshme në derbin mes Ajaxit dhe Feyenoordit – policia ndoqi me kuaj tifozët vendas

Skena të dhunshme në derbin mes Ajaxit dhe Feyenoordit – policia ndoqi me kuaj tifozët vendas

Ligat tjera
Barcelona po e shkatërron Antwerpin pas pjesës së parë, City befasohet në Etihad – rezultatet pas 45 minutave të para në Ligën e Kampionëve

Barcelona po e shkatërron Antwerpin pas pjesës së parë, City befasohet në Etihad – rezultatet pas 45 minutave të para në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Renditja e 32 klubeve të Ligës së Kampionëve sa i përket shpenzimeve: PSG dhe City në krye, Barcelona e fundit

Renditja e 32 klubeve të Ligës së Kampionëve sa i përket shpenzimeve: PSG dhe City në krye, Barcelona e fundit

Liga e Kampionëve
Sot fillon edicioni 2023/24 në Ligën e Kampionëve, shumë ndeshje interesante në orar

Sot fillon edicioni 2023/24 në Ligën e Kampionëve, shumë ndeshje interesante në orar

Liga e Kampionëve
Konfirmohen 32 ekipet që do të luajnë në Ligën e Kampionëve për sezonin 2023/24

Konfirmohen 32 ekipet që do të luajnë në Ligën e Kampionëve për sezonin 2023/24

Liga e Kampionëve
Shorti gjithmonë iu rezervon kundërshtar të vështirë, koha që Drita të shkaktojë befasinë e madhe në Evropë

Shorti gjithmonë iu rezervon kundërshtar të vështirë, koha që Drita të shkaktojë befasinë e madhe në Evropë

Romak Zeqiri
Barcelona ka gati ofertën për mbrojtësin Geertruida

Barcelona ka gati ofertën për mbrojtësin Geertruida

La Liga
Pozicionimi i skuadrave në vazo për shortin e Ligës së Kampionëve për sezonin 2023/2024

Pozicionimi i skuadrave në vazo për shortin e Ligës së Kampionëve për sezonin 2023/2024

Liga e Kampionëve
Liverpool dhe Manchester United pas kapitenit të Feyenoordit, Orkun Kokcu

Liverpool dhe Manchester United pas kapitenit të Feyenoordit, Orkun Kokcu

Premier League
Inteligjenca Artificiale zgjedh pesë zëvendësuesit e përsosur për Busquets te Barcelona

Inteligjenca Artificiale zgjedh pesë zëvendësuesit e përsosur për Busquets te Barcelona

La Liga
“Preferoj ta shoh Napolin dhe Man City” – Mourinho merr hak ndaj Slot pas fitores

“Preferoj ta shoh Napolin dhe Man City” – Mourinho merr hak ndaj Slot pas fitores

Liga e Evropës
Roma fiton në vazhdime ndaj Feyenoord për të kaluar tutje

Roma fiton në vazhdime ndaj Feyenoord për të kaluar tutje

Liga e Evropës
Roma kërkon rikthimin ndaj Feyenoordit, formacionet zyrtare

Roma kërkon rikthimin ndaj Feyenoordit, formacionet zyrtare

Liga e Evropës
Dita e ndeshjeve kthyese në çerekfinalet e Ligës së Evropës – Juventusi kërkon konfirmimin, Man Utd dhe Roma rikthimin

Dita e ndeshjeve kthyese në çerekfinalet e Ligës së Evropës – Juventusi kërkon konfirmimin, Man Utd dhe Roma rikthimin

Liga e Evropës
Dybala gëzon Mourinhon dhe Romën, i gatshëm për Feyenoordin

Dybala gëzon Mourinhon dhe Romën, i gatshëm për Feyenoordin

Serie A
Roma po shënon pak, Mourinho me deklaratë epike: Nuk e kam në skaudër Haalandin

Roma po shënon pak, Mourinho me deklaratë epike: Nuk e kam në skaudër Haalandin

Serie A
Feyenoordi fiton aktin e parë ndaj Romës, kualifikimi vendoset në ‘Olimpico’

Feyenoordi fiton aktin e parë ndaj Romës, kualifikimi vendoset në ‘Olimpico’

Liga e Evropës
Formacionet zyrtare, Feyenoord – Roma: Mourinho i beson sulmin Abrahamit dhe Dyablas

Formacionet zyrtare, Feyenoord – Roma: Mourinho i beson sulmin Abrahamit dhe Dyablas

Liga e Evropës
Sot zhvillohen çerekfinalet e para në Ligën e Evropës dhe Ligën e Konferencës

Sot zhvillohen çerekfinalet e para në Ligën e Evropës dhe Ligën e Konferencës

Liga e Evropës
Para 11 vitesh ishte shpresa e madhe e Real Madridit – sot Drenthe punon në spital dhe thotë se ndjehet mirë

Para 11 vitesh ishte shpresa e madhe e Real Madridit – sot Drenthe punon në spital dhe thotë se ndjehet mirë

Ndërkombëtare
Nga 24 deri në 3 për qind: Kush është favorit për të fituar Ligën e Evropës

Nga 24 deri në 3 për qind: Kush është favorit për të fituar Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Mësohen përballjet e mundshme në gjysmëfinale të Ligës së Evropës – Juve e Man Utd mund të përballen mes vete

Mësohen përballjet e mundshme në gjysmëfinale të Ligës së Evropës – Juve e Man Utd mund të përballen mes vete

Liga Unike