LAJMI I FUNDIT:

Fero

310 Artikuj

Fero përdori dhunë ndaj Arbenitës? Videoja bëhet virale

Fero përdori dhunë ndaj Arbenitës? Videoja bëhet virale

Yjet
Gjatë një bisede ‘live’ në TikTok Fero zbulon se gruaja ia falë pesë vaktet, Arbenita i ndërhyn dhe i thotë të ndalojë

Gjatë një bisede ‘live’ në TikTok Fero zbulon se gruaja ia falë pesë vaktet, Arbenita i ndërhyn dhe i thotë të ndalojë

Yjet
Fero publikon një fotografi të Arbenitës dhe Albin Kurtit në aeroplan

Fero publikon një fotografi të Arbenitës dhe Albin Kurtit në aeroplan

Yjet
“Momentet me të”, Fero dhe Arbenita shfaqen të lumtur përkrah njëri-tjetrit

“Momentet me të”, Fero dhe Arbenita shfaqen të lumtur përkrah njëri-tjetrit

Yjet
Fero me dedikim me Arbenita Ismajlin: Do të dua gjithmonë

Fero me dedikim me Arbenita Ismajlin: Do të dua gjithmonë

Yjet
Fero dëshmon se si Arbenita nuk ia ka kthyer mesazhet Neymarit kur ai i shkroi gjatë kohës sa ky ishte në burg

Fero dëshmon se si Arbenita nuk ia ka kthyer mesazhet Neymarit kur ai i shkroi gjatë kohës sa ky ishte në burg

Yjet
Arrestohet reperi Fero

Arrestohet reperi Fero

Yjet
Arrestim për drogë, rrahje e akuza për mashtrim fiskal – skandalet e bujshme të artistëve shqiptarë që ‘tronditën’ opinionin gjatë vitit 2022

Arrestim për drogë, rrahje e akuza për mashtrim fiskal – skandalet e bujshme të artistëve shqiptarë që ‘tronditën’ opinionin gjatë vitit 2022

Yjet
Dyshohet se shtiu me armë zjarri në një lagje të Gjilanit, Fero kërkohet nga policia

Dyshohet se shtiu me armë zjarri në një lagje të Gjilanit, Fero kërkohet nga policia

Yjet
Trejsi Sejdini thumbon Feron, me të cilin kishte bashkëpunuar dikur: Kush është ky? Nuk e njoh

Trejsi Sejdini thumbon Feron, me të cilin kishte bashkëpunuar dikur: Kush është ky? Nuk e njoh

Yjet
Fero flet për raportin me Unikkatilin: Kisha respekt për karrierën e tij, tani nuk e shoh njëjtë

Fero flet për raportin me Unikkatilin: Kisha respekt për karrierën e tij, tani nuk e shoh njëjtë

Yjet
Fero prezanton makinën luksoze: Edhe një aeroplan dhe kryhet misioni

Fero prezanton makinën luksoze: Edhe një aeroplan dhe kryhet misioni

Yjet
Fero publikon këngën e re “Bela”

Fero publikon këngën e re “Bela”

Muzikë
Arbenita Ismajli poston imazhe me vajzën dhe i bën dedikim: Faleminderit që ma dhe emrin nënë

Arbenita Ismajli poston imazhe me vajzën dhe i bën dedikim: Faleminderit që ma dhe emrin nënë

Yjet
Fero paralajmëron projektin e ri, publikon një pjesë të shkurtër të klipit

Fero paralajmëron projektin e ri, publikon një pjesë të shkurtër të klipit

Muzikë
“Gorilla muzik”, Fero publikon ‘freestyle’-in e ri

“Gorilla muzik”, Fero publikon ‘freestyle’-in e ri

Muzikë
U publikua pa aprovimin e tij ‘diss’-i për Unikkatilin, reagon Fero: Është kapitull i mbyllur ai

U publikua pa aprovimin e tij ‘diss’-i për Unikkatilin, reagon Fero: Është kapitull i mbyllur ai

Yjet
Fero dhe Arbenita Ismajli shijojnë pushimet në Dubai

Fero dhe Arbenita Ismajli shijojnë pushimet në Dubai

Yjet
19-vjeçari nga Gjilani u arrestua për përdorim të fjalorit degradues ndaj të miturave – Fero reagon i revoltuar duke përmendur Robert Berishën dhe Milaim Zekën

19-vjeçari nga Gjilani u arrestua për përdorim të fjalorit degradues ndaj të miturave – Fero reagon i revoltuar duke përmendur Robert Berishën dhe Milaim Zekën

Yjet
Tayna: Më kritiko kur të jesh në nivelin tim, deri atëherë mundesh vetëm të më admirosh

Tayna: Më kritiko kur të jesh në nivelin tim, deri atëherë mundesh vetëm të më admirosh

Yjet
Fero thumbon Taynën publikisht: Atë nuk duhet me e pyet a ka muzikë të re, por a ka ndonjë operacion të ri

Fero thumbon Taynën publikisht: Atë nuk duhet me e pyet a ka muzikë të re, por a ka ndonjë operacion të ri

Yjet
Pas lirimit nga paraburgimi, Fero drejtohet për te berberi – publikon video duke u qethur

Pas lirimit nga paraburgimi, Fero drejtohet për te berberi – publikon video duke u qethur

Yjet
Lirohet Fero

Lirohet Fero

Yjet
Arbenita Ismajli vazhdon të marrë vëmendje me pozat e reja nga pushimet në Spanjë

Arbenita Ismajli vazhdon të marrë vëmendje me pozat e reja nga pushimet në Spanjë

Yjet