LAJMI I FUNDIT:

Fergie

27 Artikuj

Të famshmit që patën lidhje dashurie mes vete, që të gjithë mund të kenë harruar për ta

Të famshmit që patën lidhje dashurie mes vete, që të gjithë mund të kenë harruar për ta

Yjet
Ndarjet më të bujshme të 2019-s deri më sot

Ndarjet më të bujshme të 2019-s deri më sot

Lifestyle
Black Eyed Peas kanë publikuar klipin e katërt për këtë vit

Black Eyed Peas kanë publikuar klipin e katërt për këtë vit

Muzikë
Njëzetegjashtë yjet e famshëm që kanë pësuar ndryshime të mëdha që kur janë bërë të njohur

Njëzetegjashtë yjet e famshëm që kanë pësuar ndryshime të mëdha që kur janë bërë të njohur

Yjet
Pesëmbëdhjetë truprojet më atraktivë të të famshmëve të cilët rrëmbyen vëmendjen e mediave

Pesëmbëdhjetë truprojet më atraktivë të të famshmëve të cilët rrëmbyen vëmendjen e mediave

Yjet
Fergie përgjigjet ndaj kritikave për interpretimin e himnit: E bëra më të mirën

Fergie përgjigjet ndaj kritikave për interpretimin e himnit: E bëra më të mirën

Yjet
“Fergie e shkatërroi Himnin kombëtar” – kritika dhe tallje me këngëtaren për interpretimin më të keq të himnit në All-Star

“Fergie e shkatërroi Himnin kombëtar” – kritika dhe tallje me këngëtaren për interpretimin më të keq të himnit në All-Star

Muzikë
Fergie tregon vështirësitë nga varshmëria e drogës

Fergie tregon vështirësitë nga varshmëria e drogës

Yjet
Fergie: Kam dashur të jem përgjithmonë e martuar me Duhamelin (Video)

Fergie: Kam dashur të jem përgjithmonë e martuar me Duhamelin (Video)

Po Flitet
Skandali “Weinstein” lë në hije evenimentet e të famshmëve (Foto/Video)

Skandali “Weinstein” lë në hije evenimentet e të famshmëve (Foto/Video)

Po Flitet
Fergie si Era Istrefi, sjell “Redrum” (Video)

Fergie si Era Istrefi, sjell “Redrum” (Video)

Muzikë
Njëzetekatër yjet që kanë ndryshuar tërësisht që nga koha kur u bënë të famshëm (Foto)

Njëzetekatër yjet që kanë ndryshuar tërësisht që nga koha kur u bënë të famshëm (Foto)

Yjet
Fergie publikon dy këngë në një ditë (Video)

Fergie publikon dy këngë në një ditë (Video)

Muzikë
Dhjetë rastet kur yjet u paraqitën me veshje identike (Foto)

Dhjetë rastet kur yjet u paraqitën me veshje identike (Foto)

Yjet
Fergie lanson këngën e re, spikat Kendall Jenner me paraqitjen e saj (Video)

Fergie lanson këngën e re, spikat Kendall Jenner me paraqitjen e saj (Video)

Yjet
Fergie pas ndarjes duket në formë në Brazil (Foto)

Fergie pas ndarjes duket në formë në Brazil (Foto)

Yjet
Fergie dhe Josh Duhamel ndahen pas tetë vitesh martesë (Foto)

Fergie dhe Josh Duhamel ndahen pas tetë vitesh martesë (Foto)

Yjet
Rikthehet Fergie!

Rikthehet Fergie!

Yjet
Fergie është larguar nga Black Eyed Peas, Nicole Scherzinger është këngëtarja e re

Fergie është larguar nga Black Eyed Peas, Nicole Scherzinger është këngëtarja e re

Muzikë
Nëntë të famshmit që duken më të moshuar se që janë në të vërtetë (Foto)

Nëntë të famshmit që duken më të moshuar se që janë në të vërtetë (Foto)

Yjet
Fergie do të vijë tejet atraktive në klipin e ri (Foto)

Fergie do të vijë tejet atraktive në klipin e ri (Foto)

Muzikë
Për ato vetëm më e mira: Unaza e fejesës e bukurosheve të famshme

Për ato vetëm më e mira: Unaza e fejesës e bukurosheve të famshme

Trend
Pirsingu dhe yjet, cilët veçohen (Foto)

Pirsingu dhe yjet, cilët veçohen (Foto)

Yjet
Fergie mori në klip nënat më seksi dhe suksesi shihet që në ditën e parë (Video)

Fergie mori në klip nënat më seksi dhe suksesi shihet që në ditën e parë (Video)

Muzikë