LAJMI I FUNDIT:

Fenerbahce

688 Artikuj

Formacionet zyrtare, United – Fenerbahce

Formacionet zyrtare, United – Fenerbahce

Liga e Evropës
Van Persie rikthehet në Manchester, tregon arsyen pse u largua prej Unitedit

Van Persie rikthehet në Manchester, tregon arsyen pse u largua prej Unitedit

Liga e Evropës
Zogu thyen xhamin e aeroplanit, shpëtojnë futbollistët e Fenerbahçes! (Foto)

Zogu thyen xhamin e aeroplanit, shpëtojnë futbollistët e Fenerbahçes! (Foto)

Liga e Evropës
Top 20 klubet që shesin më së shumti fanella (Foto)

Top 20 klubet që shesin më së shumti fanella (Foto)

Romak Zeqiri
Fenerbahce shfaq interesim për Ben Arfan

Fenerbahce shfaq interesim për Ben Arfan

Ligue 1
Van Persie dëshiron të kthehet në Angli

Van Persie dëshiron të kthehet në Angli

Premier League
Zyrtare: Sow bashkohet me Fenerbahcen (Foto)

Zyrtare: Sow bashkohet me Fenerbahcen (Foto)

Ligat tjera
Mourinho reagon pas shortit në Ligën e Evropës

Mourinho reagon pas shortit në Ligën e Evropës

Premier League
United në grupin e vdekjes në Ligën e Evropës

United në grupin e vdekjes në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Këto janë grupet e Ligës së Evropës

Këto janë grupet e Ligës së Evropës

Romak Zeqiri
Ish trajneri i Serbisë lë Holandën për Fenerbahçen

Ish trajneri i Serbisë lë Holandën për Fenerbahçen

Ligat tjera
Napoli në ‘gjah’ për një qendërmbrojtës, kërkon dy skandinavë

Napoli në ‘gjah’ për një qendërmbrojtës, kërkon dy skandinavë

Serie A
Mësohen çiftet e Ligës së Evropës në fazën ‘Play-Off’ (Foto)

Mësohen çiftet e Ligës së Evropës në fazën ‘Play-Off’ (Foto)

Ndërkombëtare
Nani nuk mund të debutoj me Valencian në La Liga për një arsye interesante

Nani nuk mund të debutoj me Valencian në La Liga për një arsye interesante

La Liga
Pesëmbëdhjetë transferimet më të mira deri më tani në ligat e mëdha evropiane (Foto)

Pesëmbëdhjetë transferimet më të mira deri më tani në ligat e mëdha evropiane (Foto)

Futboll
Transferimet më të mira nga Liga Premier në Super Ligën turke, në mesin e tyre edhe një shqiptar (Foto)

Transferimet më të mira nga Liga Premier në Super Ligën turke, në mesin e tyre edhe një shqiptar (Foto)

Arbios Kryeziu
PSG e do Van Persien

PSG e do Van Persien

Ligue 1
Van Persie në bisedime me skuadrën angleze

Van Persie në bisedime me skuadrën angleze

Premier League
Fenerbahce përjashton shitjen e Van Persiet

Fenerbahce përjashton shitjen e Van Persiet

Ligat tjera
Lojtarët që ndërruan klub pas paraqitjeve të mira në Euro 2016 (Foto)

Lojtarët që ndërruan klub pas paraqitjeve të mira në Euro 2016 (Foto)

Arbios Kryeziu
Fenerbahce anulon miqësoren me Lyonin

Fenerbahce anulon miqësoren me Lyonin

Ligat tjera
Ja çfarë do të ndodhë me lojtarët jo turk në rast të grusht shtetit, e ardhmja e shumë lojtarëve shqiptarë në rrezik?

Ja çfarë do të ndodhë me lojtarët jo turk në rast të grusht shtetit, e ardhmja e shumë lojtarëve shqiptarë në rrezik?

Arbios Kryeziu
Formacioni i ëndrrave, real dhe i çuditshëm, ja tre formacionet e Fenerbahces për sezonin e ri (Foto)

Formacioni i ëndrrave, real dhe i çuditshëm, ja tre formacionet e Fenerbahces për sezonin e ri (Foto)

Ligat tjera
Miqësoret që nuk duhet humbur sot

Miqësoret që nuk duhet humbur sot

Futboll