LAJMI I FUNDIT:

Fenerbahce

645 Artikuj

Këngët pro Putinit të tifozëve të Fenerbahces – presidenti i klubit turk refuzon të kërkojë falje – ai thotë se ukrainasit duhet të bëjnë një gjë të tillë

Këngët pro Putinit të tifozëve të Fenerbahces – presidenti i klubit turk refuzon të kërkojë falje – ai thotë se ukrainasit duhet të bëjnë një gjë të tillë

Liga e Kampionëve
Skandali me tifozët e Fenerbahçes, reagon ambasadori ukrainas në Turqi: Është e trishtueshme të dëgjohet emri i vrasësit në tribuna

Skandali me tifozët e Fenerbahçes, reagon ambasadori ukrainas në Turqi: Është e trishtueshme të dëgjohet emri i vrasësit në tribuna

Turqia
Skandal në Turqi, tifozët e Fenerbahces thërrasin në kor emrin e Vladimir Putinit pasi Dinamo Kiev i eliminon nga Liga e Kampionëve

Skandal në Turqi, tifozët e Fenerbahces thërrasin në kor emrin e Vladimir Putinit pasi Dinamo Kiev i eliminon nga Liga e Kampionëve

Ndërkombëtare
Leeds United futet në garë për Berishën, anglezët i bëjnë ofertë zyrtare sulmuesit nga Kosova

Leeds United futet në garë për Berishën, anglezët i bëjnë ofertë zyrtare sulmuesit nga Kosova

Premier League
Shkon në tre numri i skuadrave gjermane që duan shërbimet e Mërgim Berishës

Shkon në tre numri i skuadrave gjermane që duan shërbimet e Mërgim Berishës

Bundesliga
Jo vetëm Mainz, edhe Stuttgart në garë për Mërgim Berishën

Jo vetëm Mainz, edhe Stuttgart në garë për Mërgim Berishën

Bundesliga
Muriqi në pritje të ofertave, mund të hapen pista të reja këtë javë

Muriqi në pritje të ofertave, mund të hapen pista të reja këtë javë

Serie A
Oferta e Mainzit dhe kërkesa e Fenerbaces për Mërgim Berisha

Oferta e Mainzit dhe kërkesa e Fenerbaces për Mërgim Berisha

Ndërkombëtare
Zyrtare: Mesut Ozil kalon te İstanbul Başakşehir

Zyrtare: Mesut Ozil kalon te İstanbul Başakşehir

Ligat tjera
Legjenda e Real Madridit, Marcelo pëlqehet nga pesë klube nga katër vende të ndryshme

Legjenda e Real Madridit, Marcelo pëlqehet nga pesë klube nga katër vende të ndryshme

Ndërkombëtare
Nga një “engjëll”, në një lojtar problematik – Ozilit i shkëputet kontrata përfundimisht nga Fenerbahce

Nga një “engjëll”, në një lojtar problematik – Ozilit i shkëputet kontrata përfundimisht nga Fenerbahce

Ligat tjera
Mërgim Berisha drejt rikthimit në Gjermani, Mainz kontakton Fenerbahcen për sulmuesin nga Kosova

Mërgim Berisha drejt rikthimit në Gjermani, Mainz kontakton Fenerbahcen për sulmuesin nga Kosova

Bundesliga
Arsenali kontakton Fenerbahcen për talentin e madh turk Arda Guler

Arsenali kontakton Fenerbahcen për talentin e madh turk Arda Guler

Premier League
Belotti largohet nga Torino, shumë skuadra janë vënë pas tij

Belotti largohet nga Torino, shumë skuadra janë vënë pas tij

Serie A
Fenerbahce mendonte ta largonte, por Mërgim Berisha ka bindur trajnerin Jorge Jesus

Fenerbahce mendonte ta largonte, por Mërgim Berisha ka bindur trajnerin Jorge Jesus

Ndërkombëtare
Të paktën pesë skuadra janë vënë pas Marcelos – braziliani ‘vërshohet’ me oferta nga kampionate të ndryshme

Të paktën pesë skuadra janë vënë pas Marcelos – braziliani ‘vërshohet’ me oferta nga kampionate të ndryshme

Ndërkombëtare
Nga një magjik i futbollit, në një të rebeluar – Ozil tani e mendon debutimin në eSports

Nga një magjik i futbollit, në një të rebeluar – Ozil tani e mendon debutimin në eSports

Ndërkombëtare
Fenerbahce ka angazhuar trajnerin e njohur Jorge Jesus, as ky nuk e ndryshon vendimin e klubit për Mesut Ozilin

Fenerbahce ka angazhuar trajnerin e njohur Jorge Jesus, as ky nuk e ndryshon vendimin e klubit për Mesut Ozilin

Ligat tjera
U largua nga La Liga me Levanten, gjiganti turk vihet pas Enis Bardhit

U largua nga La Liga me Levanten, gjiganti turk vihet pas Enis Bardhit

La Liga
Ish futbollisti i Bayer Leverkusen, Fenerbahce dhe Besiktas dënohet me 14 vite burg për vrasje

Ish futbollisti i Bayer Leverkusen, Fenerbahce dhe Besiktas dënohet me 14 vite burg për vrasje

Bundesliga
Mërgim Berisha dhe Fenerbahce në verë pritet t’i ndajnë rrugët

Mërgim Berisha dhe Fenerbahce në verë pritet t’i ndajnë rrugët

Ligat tjera
Fenerbahce e përjashtoi nga skuadra, Mesut Ozil vjen me një mesazh për klubin

Fenerbahce e përjashtoi nga skuadra, Mesut Ozil vjen me një mesazh për klubin

Ligat tjera
Fenerbahce përjashton Mesut Ozilin nga ekipi

Fenerbahce përjashton Mesut Ozilin nga ekipi

Ligat tjera
Zymer Bytyqi e kalon Konyasporin në epërsi ndaj Fenerbahces

Zymer Bytyqi e kalon Konyasporin në epërsi ndaj Fenerbahces

Ligat tjera