LAJMI I FUNDIT:

FC Shkupi

30 Artikuj

Struga Trim Lum merr trofeun e kampionit

Struga Trim Lum merr trofeun e kampionit

Supërliga
Nesër Shkëndija luan kundër Strugës, Shkupi përballet me Makedonija GjP

Nesër Shkëndija luan kundër Strugës, Shkupi përballet me Makedonija GjP

Supërliga
Struga Trim Lum për herë të parë fiton kampionatin në Ligën e Parë të Maqedonisë

Struga Trim Lum për herë të parë fiton kampionatin në Ligën e Parë të Maqedonisë

Supërliga
Shkëndija dhe Struga regjistrojnë fitore, vazhdon gara për titullin e kampionit

Shkëndija dhe Struga regjistrojnë fitore, vazhdon gara për titullin e kampionit

Supërliga
Këtë fundjavë, Shkëndija përballet me Makedonija GjP, Struga luan kundër Bregallnicës

Këtë fundjavë, Shkëndija përballet me Makedonija GjP, Struga luan kundër Bregallnicës

Supërliga
Struga mund Tikveshin, Shkëndija barazon me Sileksin

Struga mund Tikveshin, Shkëndija barazon me Sileksin

Supërliga
Struga luan kundër Tikveshit, Shkëndija ndeshet me Sileksin

Struga luan kundër Tikveshit, Shkëndija ndeshet me Sileksin

Supërliga
Shkëndija mund Bregallnicën, Shkupi barazon me Tikveshin

Shkëndija mund Bregallnicën, Shkupi barazon me Tikveshin

Supërliga
Shkëndija luan kundër Bregallnicës, Shkupi pret Tikveshin

Shkëndija luan kundër Bregallnicës, Shkupi pret Tikveshin

Supërliga
Struga luan si mysafir kundër Skopjes, Shkupi kundër Pobedës

Struga luan si mysafir kundër Skopjes, Shkupi kundër Pobedës

Supërliga
Struga Trim Lum fiton ndaj Ak. Pandevit, Shkupi humb nga Skopje

Struga Trim Lum fiton ndaj Ak. Pandevit, Shkupi humb nga Skopje

Supërliga
Xhihat Arslan është trajner i ri i FC Shkupit

Xhihat Arslan është trajner i ri i FC Shkupit

Supërliga
Shkupi shkarkon trajnerin

Shkupi shkarkon trajnerin

Supërliga
Struga mund Rabotniçkin, Shkëndija regjistron fitore

Struga mund Rabotniçkin, Shkëndija regjistron fitore

Supërliga
Shkëndija mund Ak. Pandevin, Struga barazon me Makedonija GjP

Shkëndija mund Ak. Pandevin, Struga barazon me Makedonija GjP

Supërliga
Shkupi luan kundër Rabotniçkit, Shkëndija pret Ak. Pandevin

Shkupi luan kundër Rabotniçkit, Shkëndija pret Ak. Pandevin

Supërliga
Reagon FC Shkupi: Lojëra të ndyra janë luajtur me ne që nga fillimi i sezonit

Reagon FC Shkupi: Lojëra të ndyra janë luajtur me ne që nga fillimi i sezonit

Supërliga
Struga Trim Lum mundi Shkupin, Shkëndija fiton ndaj Rabotniçkit

Struga Trim Lum mundi Shkupin, Shkëndija fiton ndaj Rabotniçkit

Supërliga
Struga Trim Lum pret Shkupin, Shkëndija luan kundër Rabotniçkit

Struga Trim Lum pret Shkupin, Shkëndija luan kundër Rabotniçkit

Supërliga
Shkëndija ndalet nga Bregallnica, Struga Trim Lum vazhdon kryesimin e tabelës

Shkëndija ndalet nga Bregallnica, Struga Trim Lum vazhdon kryesimin e tabelës

Supërliga
Në fundjavë Shkupi pret Akademija Pandevin, Shkëndija ndeshet me Bregallnicën

Në fundjavë Shkupi pret Akademija Pandevin, Shkëndija ndeshet me Bregallnicën

Supërliga
Filloi stinori pranveror në kampionatin e Maqedonisë së Veriut, Shkupi mposhti Shkëndijën

Filloi stinori pranveror në kampionatin e Maqedonisë së Veriut, Shkupi mposhti Shkëndijën

Maqedoni
Arrestohen tre persona për incidentet gjatë ndeshjes Shkupi – Shkëndija

Arrestohen tre persona për incidentet gjatë ndeshjes Shkupi – Shkëndija

Maqedonia e Veriut
Short i vështirë për Partizanin, Shkupin e Laçin, me fat Luftëtari

Short i vështirë për Partizanin, Shkupin e Laçin, me fat Luftëtari

Superliga