LAJMI I FUNDIT:

Fatmir Spahiu

94 Artikuj

Fatmir Spahiu: Rita është artiste aq e madhe saqë nuk mund t’i njeh flamujt e shteteve të vogla

Fatmir Spahiu: Rita është artiste aq e madhe saqë nuk mund t’i njeh flamujt e shteteve të vogla

Yjet
Seriali “Rrushe” u transmetua me titra shqip nga Top Channel – Fatmir Spahiu: Të evidentohen gjëra të tilla, por pa krijimin e ndarjeve dhe përçarjeve mes nesh

Seriali “Rrushe” u transmetua me titra shqip nga Top Channel – Fatmir Spahiu: Të evidentohen gjëra të tilla, por pa krijimin e ndarjeve dhe përçarjeve mes nesh

Yjet
Fatmir Spahiu i gëzohet fitores së Argjentinës: Messi është lojtari më i madh i të gjitha kohërave

Fatmir Spahiu i gëzohet fitores së Argjentinës: Messi është lojtari më i madh i të gjitha kohërave

Yjet
Aktorët e serialit të famshëm “Kafeneja jonë” – Fatmir Spahiu, Fatos Kryeziu dhe Donat Qosja bëhen bashkë për një komedi të re

Aktorët e serialit të famshëm “Kafeneja jonë” – Fatmir Spahiu, Fatos Kryeziu dhe Donat Qosja bëhen bashkë për një komedi të re

TV / Film
Filmi shqiptar “Cold November” nis transmetimin në Netflix

Filmi shqiptar “Cold November” nis transmetimin në Netflix

TV / Film
Marrëveshja Kosovë-Serbi për targat, e mirë apo e keqe? – “shpërthejnë” reagimet në rrjetet sociale

Marrëveshja Kosovë-Serbi për targat, e mirë apo e keqe? – “shpërthejnë” reagimet në rrjetet sociale

Jehona Hulaj
Jepet premiera e filmit “Illyricvm” në Cineplexx

Jepet premiera e filmit “Illyricvm” në Cineplexx

Egzona Shigjeqi
Kolonat e gjata në Prishtinë, Fatmir Spahiu ironizon me situatën

Kolonat e gjata në Prishtinë, Fatmir Spahiu ironizon me situatën

Yjet
Filmi “Illyricvm” do të ketë premierën më 28 tetor në Cineplexx

Filmi “Illyricvm” do të ketë premierën më 28 tetor në Cineplexx

TV / Film
Fatmir Spahiu: Nëse nuk fillon mësimi të hënën, të shkojmë në shkolla e të vendosim një kurorë që ta shpallim arsimin të vdekur

Fatmir Spahiu: Nëse nuk fillon mësimi të hënën, të shkojmë në shkolla e të vendosim një kurorë që ta shpallim arsimin të vdekur

Yjet
“Lajm i trishtueshëm, dhimbje e madhe”- artistët shqiptarë reagojnë pas aksidentit tragjik në Bullgari

“Lajm i trishtueshëm, dhimbje e madhe”- artistët shqiptarë reagojnë pas aksidentit tragjik në Bullgari

Yjet
Fatmir Spahiu i reagon Fadil Hoxhës për çështjen e pagesave të artistëve të angazhuar në RTK

Fatmir Spahiu i reagon Fadil Hoxhës për çështjen e pagesave të artistëve të angazhuar në RTK

Yjet
Fatmir Spahiu: Gjithmonë kam pasur respekt për juve në Twitter

Fatmir Spahiu: Gjithmonë kam pasur respekt për juve në Twitter

Yjet
Fatmir Spahiu kujton aktorin e ndjerë Adem Mikullovci në njëvjetorin e vdekjes

Fatmir Spahiu kujton aktorin e ndjerë Adem Mikullovci në njëvjetorin e vdekjes

Yjet
Fatmir Spahiu tregon një rast se si të rinjtë nuk po vaksinohen nga frika e sterilitetit

Fatmir Spahiu tregon një rast se si të rinjtë nuk po vaksinohen nga frika e sterilitetit

Yjet
Fatmir Spahiu ritakohet në New York pas shumë viteve me kolegen e tij, ‘Nitën’ e serialit “Kafeneja Jonë”

Fatmir Spahiu ritakohet në New York pas shumë viteve me kolegen e tij, ‘Nitën’ e serialit “Kafeneja Jonë”

Yjet
“Të duam deri në qiell”, dedikimi i Fatmir Spahiut për ditëlindjen e bashkëshortes

“Të duam deri në qiell”, dedikimi i Fatmir Spahiut për ditëlindjen e bashkëshortes

Yjet
Nisin xhirimet e filmit “Illyrcvm” në Bosnje e Hercegovinë

Nisin xhirimet e filmit “Illyrcvm” në Bosnje e Hercegovinë

TV / Film
Fatmir Spahiu reagon për vaksinat: Në Kosovë punë e largët, Serbia ka nisur edhe turizëm shëndetësor me vaksinën Pfizer brenda ofertës

Fatmir Spahiu reagon për vaksinat: Në Kosovë punë e largët, Serbia ka nisur edhe turizëm shëndetësor me vaksinën Pfizer brenda ofertës

Yjet
Yjet urojnë Ditën e Pavarësisë së Kosovës

Yjet urojnë Ditën e Pavarësisë së Kosovës

Yjet
Të famshmit shqiptarë reagojnë pas vdekjes së Diego Maradonës

Të famshmit shqiptarë reagojnë pas vdekjes së Diego Maradonës

Yjet
Artistët shqiptarë shprehin ngushëllime për vdekjen e aktorit Adem Mikullovci

Artistët shqiptarë shprehin ngushëllime për vdekjen e aktorit Adem Mikullovci

Yjet
Fatmir Spahiu pre e sulmeve kibernetike, ia marrin profilin e Facebook-ut

Fatmir Spahiu pre e sulmeve kibernetike, ia marrin profilin e Facebook-ut

Yjet
Fatmir Spahiu dhe Adriana Matoshi zgjidhen “Personalitete të vitit” nga kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri

Fatmir Spahiu dhe Adriana Matoshi zgjidhen “Personalitete të vitit” nga kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri

Yjet