LAJMI I FUNDIT:

Fadil Berisha

39 Artikuj

Fotografia dhe emri i Fadil Berishës shfaqet në ‘billboardet’ gjigante të New Yorkut

Fotografia dhe emri i Fadil Berishës shfaqet në ‘billboardet’ gjigante të New Yorkut

Yjet
Fotografi i mirënjohur Fadil Berisha bëhet pjesë e Bordit të Drejtorëve të GERMIN-it

Fotografi i mirënjohur Fadil Berisha bëhet pjesë e Bordit të Drejtorëve të GERMIN-it

Kosovë
Atifete Jahjaga realizon fotosesion te Fadil Berisha në New York

Atifete Jahjaga realizon fotosesion te Fadil Berisha në New York

Yjet
Në New York prej disa ditësh, Françeska Jaçe realizon fotosesion të veçantë me fotografin Fadil Berisha

Në New York prej disa ditësh, Françeska Jaçe realizon fotosesion të veçantë me fotografin Fadil Berisha

Yjet
Në muajt e fundit të shtatzënisë, Afërdita Dreshaj pozon para aparatit të fotografit Fadil Berisha

Në muajt e fundit të shtatzënisë, Afërdita Dreshaj pozon para aparatit të fotografit Fadil Berisha

Yjet
Fadil Berisha kujton fotosesionin që ia kishte realizuar nënës së motrave Kardashian, Kris Jenner

Fadil Berisha kujton fotosesionin që ia kishte realizuar nënës së motrave Kardashian, Kris Jenner

Yjet
Kida me poza atraktive para aparatit të Fadil Berishës

Kida me poza atraktive para aparatit të Fadil Berishës

Yjet
Ramë Lahaj takohet pas dhjetë vitesh me Fadil Berishën: Je shembull fantastik i një shqiptari

Ramë Lahaj takohet pas dhjetë vitesh me Fadil Berishën: Je shembull fantastik i një shqiptari

Yjet
Fadil Berisha publikon fotografinë e parë të pasluftës, kur dy modelet shqiptare pozonin me flamur pranë KFOR-it

Fadil Berisha publikon fotografinë e parë të pasluftës, kur dy modelet shqiptare pozonin me flamur pranë KFOR-it

Yjet
Fadil Berisha publikon në rrjetet sociale foton e parë të realizuar me një modele shqiptare

Fadil Berisha publikon në rrjetet sociale foton e parë të realizuar me një modele shqiptare

Yjet
“Miss Rusia 2018” pozon në të brendshme për Fadil Berishën

“Miss Rusia 2018” pozon në të brendshme për Fadil Berishën

Yjet
Fadil Berisha – gjeniu i fotografisë me përmasa ndërkombëtare

Fadil Berisha – gjeniu i fotografisë me përmasa ndërkombëtare

Intervista
Kendall Jenner nën objektivin e aparatit të Fadil Berishës

Kendall Jenner nën objektivin e aparatit të Fadil Berishës

Trend
Kur Bebe Rexha pozonte para aparatit të Fadil Berishës

Kur Bebe Rexha pozonte para aparatit të Fadil Berishës

Yjet
Fadil Berisha zgjedh një ndër pozat më joshëse të të gjitha kohërave në “Miss USA”

Fadil Berisha zgjedh një ndër pozat më joshëse të të gjitha kohërave në “Miss USA”

Yjet
Aktorja amerikane, Brette Taylor merr poza para Fadil Berishës

Aktorja amerikane, Brette Taylor merr poza para Fadil Berishës

Yjet
Geta Beqa merr poza para fotografit Fadil Berisha në New York

Geta Beqa merr poza para fotografit Fadil Berisha në New York

Yjet
Zonja e Parë e Kosovës takoi homologe nga mbarë bota në pritjen e ‘Fashion 4 Development’

Zonja e Parë e Kosovës takoi homologe nga mbarë bota në pritjen e ‘Fashion 4 Development’

Yjet
Xherdan Shaqiri e bën sërish shqiponjën, kësaj radhe para aparatit të fotografit Fadil Berisha

Xherdan Shaqiri e bën sërish shqiponjën, kësaj radhe para aparatit të fotografit Fadil Berisha

Yjet
Ish-Miss Universe Albania, Fioralba Dizdari braktisi SHBA-të për dashurinë

Ish-Miss Universe Albania, Fioralba Dizdari braktisi SHBA-të për dashurinë

Po Flitet
Ish-bashkëshortja e Donald Trump, Ivana pozon për Fadil Berishën

Ish-bashkëshortja e Donald Trump, Ivana pozon për Fadil Berishën

Yjet
Linda Halimi merr poza para fotografit Fadil Berisha

Linda Halimi merr poza para fotografit Fadil Berisha

Yjet
Albana Osmani pozon me fustan transparent para aparatit të Fadil Berishës (Foto)

Albana Osmani pozon me fustan transparent para aparatit të Fadil Berishës (Foto)

Yjet
Fadil Berisha vazhdon të promovojë këngëtaret shqiptare (Video)

Fadil Berisha vazhdon të promovojë këngëtaret shqiptare (Video)

Yjet