LAJMI I FUNDIT:
Fabio Capello

Fabio Capello

116 Artikuj

‘Ndeshja e paqes”, Ronaldinho fiton ndaj Maradonas (Foto/Video)

‘Ndeshja e paqes”, Ronaldinho fiton ndaj Maradonas (Foto/Video)

Ndërkombëtare
Nga Guradiola, tek Mourinho: Pse super trajnerët janë arsyeja pse po dështon futbolli anglez?

Nga Guradiola, tek Mourinho: Pse super trajnerët janë arsyeja pse po dështon futbolli anglez?

Ndërkombëtare
“Problemi i Realit është Ronaldo”

“Problemi i Realit është Ronaldo”

La Liga
“Napoli në finale të Ligës së Kampionëve”

“Napoli në finale të Ligës së Kampionëve”

Serie A
Bankina e Anglisë, një ‘minë’ e kurdisur dhe histori skandalesh (Foto)

Bankina e Anglisë, një ‘minë’ e kurdisur dhe histori skandalesh (Foto)

Përfaqësueset
Capello: Reali favorit për La Ligan dhe LK-në

Capello: Reali favorit për La Ligan dhe LK-në

La Liga
‘Berclusconi, Presidenti më i madh në histori të futbollit botëror’

‘Berclusconi, Presidenti më i madh në histori të futbollit botëror’

Serie A
Capello lartëson Juven: Janë në Top 4 të ekipeve evropiane

Capello lartëson Juven: Janë në Top 4 të ekipeve evropiane

Serie A
Lojtarët që u larguan nga Juventusi pas Calciopolit dhe çfarë ndodhi me ata (Foto)

Lojtarët që u larguan nga Juventusi pas Calciopolit dhe çfarë ndodhi me ata (Foto)

Arbios Kryeziu
Capello te Interi, ja situata e tanishme

Capello te Interi, ja situata e tanishme

Serie A
Interi nënshkruan me Capellon?

Interi nënshkruan me Capellon?

Serie A
Capello lidhet me Milanin

Capello lidhet me Milanin

Serie A
Fabio Capello ka dy fjalë jo të mira për Messin e Puyol

Fabio Capello ka dy fjalë jo të mira për Messin e Puyol

La Liga
Buffon te Reali, dalin prapaskena tjera

Buffon te Reali, dalin prapaskena tjera

Serie A
Capello preferohet për trajner të Italisë

Capello preferohet për trajner të Italisë

Përfaqësueset
Capello: Italia? Nuk jam i interesuar

Capello: Italia? Nuk jam i interesuar

Futboll
Vijnë refuzimet e para për Italinë

Vijnë refuzimet e para për Italinë

Përfaqësueset
Kandidatët për stolin e Italisë, ka edhe befasi (Foto)

Kandidatët për stolin e Italisë, ka edhe befasi (Foto)

Përfaqësueset
Capello: Juventusi ka 40 për qind gjasa të kaloj tutje

Capello: Juventusi ka 40 për qind gjasa të kaloj tutje

Liga e Kampionëve
Capello ashpër e kritikon Ronaldon

Capello ashpër e kritikon Ronaldon

La Liga