LAJMI I FUNDIT:
Fabio Capello

Fabio Capello

119 Artikuj

Capello: Messi do të qëndrojë në Barcelonë, nuk besoj që shkon te PSG

Capello: Messi do të qëndrojë në Barcelonë, nuk besoj që shkon te PSG

La Liga
Shpërtheu në lot pas fitores ndaj Liverpoolit, Hasenhuttl kritikohet nga Capello

Shpërtheu në lot pas fitores ndaj Liverpoolit, Hasenhuttl kritikohet nga Capello

Premier League
Capello: Do të shkëmbeja Paulo Dybalan me Harry Kanen

Capello: Do të shkëmbeja Paulo Dybalan me Harry Kanen

Serie A
Capello: Interi është favorit për ta fituar titullin në Serie A

Capello: Interi është favorit për ta fituar titullin në Serie A

Serie A
Capello: Juve gaboi me Comanin njësoj sikurse me Henryn

Capello: Juve gaboi me Comanin njësoj sikurse me Henryn

Serie A
Capello: Jimenez mund të jetë ‘Benzema i ri’ për Ronaldon

Capello: Jimenez mund të jetë ‘Benzema i ri’ për Ronaldon

Serie A
Capello tregon se përse Hazard dështoi në edicionin e parë te Real Madridi

Capello tregon se përse Hazard dështoi në edicionin e parë te Real Madridi

La Liga
Capello: Lautaro dhe Pjanic janë gati për të kaluar te Barcelona

Capello: Lautaro dhe Pjanic janë gati për të kaluar te Barcelona

La Liga
Capello: Ronaldo organizonte ‘party’ dhe sillte alkool në zhveshtoret e Real Madridit

Capello: Ronaldo organizonte ‘party’ dhe sillte alkool në zhveshtoret e Real Madridit

La Liga
“Kalimi te Liverpooli do të ishte ideal për Haalandin” – kështu thotë Fabio Capello

“Kalimi te Liverpooli do të ishte ideal për Haalandin” – kështu thotë Fabio Capello

Premier League
Capello zbulon një prapaskenë interesante nga e kaluara: Refuzova shkëmbimin De Rossi-Davids

Capello zbulon një prapaskenë interesante nga e kaluara: Refuzova shkëmbimin De Rossi-Davids

Serie A
Tifozët votojnë për shkarkimet më të padrejta në histori të futbollit, trajnerë që kishin fituar trofe – por ishin shkarkuar pas atij sezoni

Tifozët votojnë për shkarkimet më të padrejta në histori të futbollit, trajnerë që kishin fituar trofe – por ishin shkarkuar pas atij sezoni

Ndërkombëtare
Në ditëlindjen e tij, Roberto Carlos kujton: Capello më shpëtoi, pasi Roy Hodgson më shkatërroi te Interi

Në ditëlindjen e tij, Roberto Carlos kujton: Capello më shpëtoi, pasi Roy Hodgson më shkatërroi te Interi

Ndërkombëtare
Capello: Bale ka humbur fokusin nga futbolli te Real Madridi

Capello: Bale ka humbur fokusin nga futbolli te Real Madridi

La Liga
Capello flet për Ibrahimovicin te Milani dhe garën e klubeve italiane për Scudetto

Capello flet për Ibrahimovicin te Milani dhe garën e klubeve italiane për Scudetto

Serie A
“Ronaldo nuk e ka dribluar askënd qe tri vite” – por uria e tij për sukses mbetet e paprekur

“Ronaldo nuk e ka dribluar askënd qe tri vite” – por uria e tij për sukses mbetet e paprekur

Serie A
Capello kritikon Ronaldon: Nuk e ke dribluar një kundërshtar qe tri vite

Capello kritikon Ronaldon: Nuk e ke dribluar një kundërshtar qe tri vite

Serie A
Capello flet për derbin e fundjavës mes Interit dhe Juventusit

Capello flet për derbin e fundjavës mes Interit dhe Juventusit

Serie A
Capello: Doja të sillja Messin te Juventusi

Capello: Doja të sillja Messin te Juventusi

Serie A
Eto’o kujton fjalët që ia tha Vieiras për Messin në vitin 2005

Eto’o kujton fjalët që ia tha Vieiras për Messin në vitin 2005

Ndërkombëtare
Owen: Capello është një ndyrësirë, shkatërroi karrierën time dhe futbollin anglez

Owen: Capello është një ndyrësirë, shkatërroi karrierën time dhe futbollin anglez

Ndërkombëtare
Fabio Capello: Nëse De Ligt shkon në Juventus, sezoni në Serie A përfundon në start

Fabio Capello: Nëse De Ligt shkon në Juventus, sezoni në Serie A përfundon në start

Serie A
Capello këshillon Juventusin: Afrimi i Sarrit është gabim, Juve e ka fitoren në ADN

Capello këshillon Juventusin: Afrimi i Sarrit është gabim, Juve e ka fitoren në ADN

Serie A
Capello zbulon 11-shen e lojtarëve më të mirë që ka stërvitur, në bankën rezervë mbetet vetëm një kampion bote

Capello zbulon 11-shen e lojtarëve më të mirë që ka stërvitur, në bankën rezervë mbetet vetëm një kampion bote

Ndërkombëtare