LAJMI I FUNDIT:

Fabio Cannavaro

84 Artikuj

Pepe një legjendë e Real Madridit, këta janë lojtarët që kanë luajtur me të në qendër ndër vite (Foto)

Pepe një legjendë e Real Madridit, këta janë lojtarët që kanë luajtur me të në qendër ndër vite (Foto)

La Liga
Këta janë 13 mbrojtësit më të mirë të huajë që kanë luajtur me Real Madridin (Foto)

Këta janë 13 mbrojtësit më të mirë të huajë që kanë luajtur me Real Madridin (Foto)

La Liga
“Napoli nuk mund ta fitojë Ligën e Kampionëve”

“Napoli nuk mund ta fitojë Ligën e Kampionëve”

Serie A
Kinezët ofrojnë një ‘mal’ me para për Dzekon, boshnjaku joshet nga super-paga

Kinezët ofrojnë një ‘mal’ me para për Dzekon, boshnjaku joshet nga super-paga

Ligat tjera
Interi e kërkoi për trajner ish-lojtarin e Juventusit, ky i fundit i refuzon

Interi e kërkoi për trajner ish-lojtarin e Juventusit, ky i fundit i refuzon

Serie A
​Cannavaro ëndërron ta drejtojë Real Madridin

​Cannavaro ëndërron ta drejtojë Real Madridin

La Liga
Cannavaro ëndërron drejtimin e Italisë dhe Real Madridit

Cannavaro ëndërron drejtimin e Italisë dhe Real Madridit

Ndërkombëtare
Këta janë tre qendërmbrojtësit më të mëdhenj sipas Ancelottit (Foto)

Këta janë tre qendërmbrojtësit më të mëdhenj sipas Ancelottit (Foto)

Futboll
Vitet kalonin, ndërsa ata u bënë gjithnjë e më të mirë (Foto)

Vitet kalonin, ndërsa ata u bënë gjithnjë e më të mirë (Foto)

Ndërkombëtare
Lojtarët që u larguan nga Juventusi pas Calciopolit dhe çfarë ndodhi me ata (Foto)

Lojtarët që u larguan nga Juventusi pas Calciopolit dhe çfarë ndodhi me ata (Foto)

Arbios Kryeziu
Cannavaro: Juve superiore për Napolin

Cannavaro: Juve superiore për Napolin

Serie A
Cannavaro kërkon ta pasojë Conten te Italia

Cannavaro kërkon ta pasojë Conten te Italia

Përfaqësueset