LAJMI I FUNDIT:

Ezequiel Garay

33 Artikuj

Ramos do t’i bashkohet listës së lojtarëve që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon – Kush janë 16 futbollistët tjerë?

Ramos do t’i bashkohet listës së lojtarëve që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon – Kush janë 16 futbollistët tjerë?

Ligue 1
Afati kalimtar i janarit është mbyllur, por ka ende disa yje pa skuadër që mund të pëlqehen nga klubet e mëdha

Afati kalimtar i janarit është mbyllur, por ka ende disa yje pa skuadër që mund të pëlqehen nga klubet e mëdha

Ndërkombëtare
Nëntë lojtarët e lirë që mund t’i transferojë Liverpooli si zëvendësues të Van Dijkut

Nëntë lojtarët e lirë që mund t’i transferojë Liverpooli si zëvendësues të Van Dijkut

Premier League
Klubet ende kanë mundësi që të marrin lojtarë – një listë më super yje që ende nuk kanë skuadër

Klubet ende kanë mundësi që të marrin lojtarë – një listë më super yje që ende nuk kanë skuadër

Ndërkombëtare
Nga Mane te Martial: Top 20 transferimet më të shtrenjta që kanë ndodhur në ditën e fundit të afatit kalimtar

Nga Mane te Martial: Top 20 transferimet më të shtrenjta që kanë ndodhur në ditën e fundit të afatit kalimtar

Ndërkombëtare
Pjanic i bashkohet listës së 14 lojtarëve që kanë luajtur edhe me Messin edhe me Ronaldon

Pjanic i bashkohet listës së 14 lojtarëve që kanë luajtur edhe me Messin edhe me Ronaldon

Ndërkombëtare
Lista me 13 lojtarët që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon

Lista me 13 lojtarët që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon

Ndërkombëtare
Lista me top-lojtarët që janë të lirë për t’u transferuar në këtë verë

Lista me top-lojtarët që janë të lirë për t’u transferuar në këtë verë

Ndërkombëtare
Mbrojtësi i Valencias, Garay i vetizoluar në shtëpi – foto me gruan e tij duke shprehur dashurin me dritaren që i ndanë po bën xhiron e botës

Mbrojtësi i Valencias, Garay i vetizoluar në shtëpi – foto me gruan e tij duke shprehur dashurin me dritaren që i ndanë po bën xhiron e botës

La Liga
Valencia konfirmon zyrtarisht: Pesë lojtarë tonë janë me coronavirus

Valencia konfirmon zyrtarisht: Pesë lojtarë tonë janë me coronavirus

La Liga
Ezequiel Garay rezulton pozitiv në test, bëhet futbollisti i parë me coronavirus në La Liga

Ezequiel Garay rezulton pozitiv në test, bëhet futbollisti i parë me coronavirus në La Liga

La Liga
Këto janë 10 rinovimet e mëdha të kontratave që po presin në tryezë për yjet e La Ligas

Këto janë 10 rinovimet e mëdha të kontratave që po presin në tryezë për yjet e La Ligas

La Liga
Paolo Dybala është vetëm një nga 12 lojtarët që kanë pasur fatin t’i kenë shok skuadre Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon

Paolo Dybala është vetëm një nga 12 lojtarët që kanë pasur fatin t’i kenë shok skuadre Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon

Ndërkombëtare
Valencia mposht Realin dhe shpreson për një vend në Ligën e Kampionëve

Valencia mposht Realin dhe shpreson për një vend në Ligën e Kampionëve

La Liga
Valencia 1-1 Barcelona: Notat e lojtarëve, Messi edhe një herë më i miri

Valencia 1-1 Barcelona: Notat e lojtarëve, Messi edhe një herë më i miri

La Liga
Valencia pa tre lojtarë kryesorë ndaj Juventusit në ndeshjen hapëse të Ligës së Kampionëve

Valencia pa tre lojtarë kryesorë ndaj Juventusit në ndeshjen hapëse të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Epoka e dytë e Perez te Real Madridi, nga blerjet e vitit 2009 vetëm Benzema ka mbijetuar

Epoka e dytë e Perez te Real Madridi, nga blerjet e vitit 2009 vetëm Benzema ka mbijetuar

La Liga
Sondazh: “Kush është më i miri?”, përgjigjet e nëntë lojtarëve që kanë luajtur me Ronaldon dhe Messin

Sondazh: “Kush është më i miri?”, përgjigjet e nëntë lojtarëve që kanë luajtur me Ronaldon dhe Messin

Arbios Kryeziu
Formacioni i javës së shtatë në La Liga (Foto)

Formacioni i javës së shtatë në La Liga (Foto)

La Liga
Juventusi kërkon qendërmbrojtës, Garay, Mustafi dhe Boateng në listë

Juventusi kërkon qendërmbrojtës, Garay, Mustafi dhe Boateng në listë

Serie A
Nëse Juve e shet Dybalan te Barca, mund të tentojë tri blerje nga nëntë futbollistë që po i monitoron

Nëse Juve e shet Dybalan te Barca, mund të tentojë tri blerje nga nëntë futbollistë që po i monitoron

Serie A
Juve shpenzon 45 milionë për dyshen e Valencias?

Juve shpenzon 45 milionë për dyshen e Valencias?

Serie A
Juve ka tri alternativa për zëvendësuesin e Bonuccit

Juve ka tri alternativa për zëvendësuesin e Bonuccit

Serie A
Garay kërkohet nga gjigantët anglezë

Garay kërkohet nga gjigantët anglezë

La Liga