LAJMI I FUNDIT:

Estto

25 Artikuj

Estto dhe Turabi sjellin këngën e re “Për ty po pi”

Estto dhe Turabi sjellin këngën e re “Për ty po pi”

Muzikë
Fejohet këngëtari Estto

Fejohet këngëtari Estto

Yjet
Lansohet dueti i Esttos dhe Sonit, një këngë verore me klip që i përshtatet sezonit

Lansohet dueti i Esttos dhe Sonit, një këngë verore me klip që i përshtatet sezonit

Muzikë
Soni dhe Estto janë në përgatitje të duetit

Soni dhe Estto janë në përgatitje të duetit

Muzikë
Estto publikon këngën e re “Jeta jem”

Estto publikon këngën e re “Jeta jem”

Muzikë
Estto dhe Skerdi publikojnë këngën e re “A ke ti zemër”

Estto dhe Skerdi publikojnë këngën e re “A ke ti zemër”

Muzikë
Skerdi vjen sërish në bashkëpunim, paralajmëron këngën me Estton

Skerdi vjen sërish në bashkëpunim, paralajmëron këngën me Estton

Muzikë
Publikohet “Ajo shkoi” nga Estto

Publikohet “Ajo shkoi” nga Estto

Muzikë
“Ku je”, kënga më e re nga Estto

“Ku je”, kënga më e re nga Estto

Muzikë
Estto sjell këngën e re “Më fal”

Estto sjell këngën e re “Më fal”

Muzikë
Publikohet dueti i Çiljetës dhe Esttos

Publikohet dueti i Çiljetës dhe Esttos

Muzikë
Estto dhe Çiljeta paralajmërojnë këngën e re, dyshohet se në klip shfaqen duke shkëmbyer puthje me njëri-tjetrin

Estto dhe Çiljeta paralajmërojnë këngën e re, dyshohet se në klip shfaqen duke shkëmbyer puthje me njëri-tjetrin

Yjet
Lansohet dueti i Esttos me Çiljetën

Lansohet dueti i Esttos me Çiljetën

Muzikë
Çiljeta publikon pjesë nga klipi me Estton

Çiljeta publikon pjesë nga klipi me Estton

Muzikë
Estto dhe Çiljeta paralajmërojnë duet, BigBang qëndron prapa projektit

Estto dhe Çiljeta paralajmërojnë duet, BigBang qëndron prapa projektit

Muzikë
Genc Prelvukaj dhe Estto sjellin këngën për Orhidenë

Genc Prelvukaj dhe Estto sjellin këngën për Orhidenë

Muzikë
Genc Prelvukaj dhe Estto po vijnë me “Orhidea”

Genc Prelvukaj dhe Estto po vijnë me “Orhidea”

Muzikë
Lansohet “Dashuri” nga Estto dhe NRG Band

Lansohet “Dashuri” nga Estto dhe NRG Band

Muzikë
“Krejt ti fala” thotë Estto

“Krejt ti fala” thotë Estto

Muzikë
“Hajde zemër”, bashkëpunimi muzikor mes Esttos dhe Florianit

“Hajde zemër”, bashkëpunimi muzikor mes Esttos dhe Florianit

Muzikë
DJ Aldo flet për duetin e dytë “Ti” me Estton

DJ Aldo flet për duetin e dytë “Ti” me Estton

Muzikë
“A menon mo për mu” video e tekstualizuar nga Estto

“A menon mo për mu” video e tekstualizuar nga Estto

Muzikë
Estto bashkon forcat me DJ Aldon, publikojnë baladën ritmike “Asaj”

Estto bashkon forcat me DJ Aldon, publikojnë baladën ritmike “Asaj”

Muzikë
“Nuk kam faj”, baladë e re nga Estto (Video)

“Nuk kam faj”, baladë e re nga Estto (Video)

Muzikë