LAJMI I FUNDIT:

Espanyol

262 Artikuj

Real Madridi ka vendosur ta bëjë të përhershme lëvizjen e Joselut

Real Madridi ka vendosur ta bëjë të përhershme lëvizjen e Joselut

La Liga
Ylli i Mallorcas flet për problemet me shëndetin mendor, thotë se nuk ka dashur të takojë as fëmijët dhe gruan e tij

Ylli i Mallorcas flet për problemet me shëndetin mendor, thotë se nuk ka dashur të takojë as fëmijët dhe gruan e tij

La Liga
Real Madridi zyrtarizon afrimin e sulmuesit veteran Joselu

Real Madridi zyrtarizon afrimin e sulmuesit veteran Joselu

La Liga
Detajet e marrëveshjes së Joselu me Real Madridin

Detajet e marrëveshjes së Joselu me Real Madridin

La Liga
As Mbappe dhe as Kane, Real Madridi do të bëjë vetëm edhe një nënshkrim këtë verë

As Mbappe dhe as Kane, Real Madridi do të bëjë vetëm edhe një nënshkrim këtë verë

La Liga
Real Madridi po e mbyllë transferimin e Joselu

Real Madridi po e mbyllë transferimin e Joselu

La Liga
Real Madridi është gati për të mbyllur transferimin Joselu

Real Madridi është gati për të mbyllur transferimin Joselu

La Liga
Rikthim sensacional i Espanyolit ndaj Atleticos për t’i mbajtur gjallë shpresat për mbijetesë

Rikthim sensacional i Espanyolit ndaj Atleticos për t’i mbajtur gjallë shpresat për mbijetesë

La Liga
Formacionet zyrtare: Espanyoli luan për mbijetesë ndaj Atleticos

Formacionet zyrtare: Espanyoli luan për mbijetesë ndaj Atleticos

La Liga
I vetëm përballë dhjetëra tifozëve: Busquets nuk u tremb nga mbështetësit e Espanyolit

I vetëm përballë dhjetëra tifozëve: Busquets nuk u tremb nga mbështetësit e Espanyolit

La Liga
Skena tmerruese: Lojtarët e Barcelonës sulmohen nga tifozët kundërshtarë derisa po festonin titullin e La Ligas

Skena tmerruese: Lojtarët e Barcelonës sulmohen nga tifozët kundërshtarë derisa po festonin titullin e La Ligas

La Liga
Barcelona fiton titullin në La Liga për herë të parë që nga viti 2019

Barcelona fiton titullin në La Liga për herë të parë që nga viti 2019

La Liga
Formacionet zyrtare: Barcelona mund të shpallet kampion – nëse fiton ndaj Espanyolit

Formacionet zyrtare: Barcelona mund të shpallet kampion – nëse fiton ndaj Espanyolit

La Liga
Laporta: Shpresoj të fitojmë La Ligën të dielën dhe ju tashmë e dini pse

Laporta: Shpresoj të fitojmë La Ligën të dielën dhe ju tashmë e dini pse

La Liga
Notat e lojtarëve: Real Madrid 3-1 Espanyol, Militao ishte më i miri

Notat e lojtarëve: Real Madrid 3-1 Espanyol, Militao ishte më i miri

La Liga
Real Madridi fiton me rikthim ndaj Espanyolit – xhiron tjetër zhvillon El Calsicon

Real Madridi fiton me rikthim ndaj Espanyolit – xhiron tjetër zhvillon El Calsicon

La Liga
Formacionet zyrtare: Real Madridi me mungesa kyçe ndaj Espanyolit

Formacionet zyrtare: Real Madridi me mungesa kyçe ndaj Espanyolit

La Liga
Vedat Muriqi ‘bombardon’ portën e Espanyolit

Vedat Muriqi ‘bombardon’ portën e Espanyolit

La Liga
Shtatë ndeshje, pesë derbi – Reali para periudhës më të vështirë të sezonit

Shtatë ndeshje, pesë derbi – Reali para periudhës më të vështirë të sezonit

Ndërkombëtare
Formacioni më i mirë i La Ligas pas raundit të parë të ndeshjeve

Formacioni më i mirë i La Ligas pas raundit të parë të ndeshjeve

La Liga
Rritet numri i klubeve që interesohen për Bardhin, Trabzonspor vendos çmimin për mesfushorin shqiptar

Rritet numri i klubeve që interesohen për Bardhin, Trabzonspor vendos çmimin për mesfushorin shqiptar

Ligat tjera
Xavi i nervozuar me lojën e ekipit në barazimin ndaj Espanyolit

Xavi i nervozuar me lojën e ekipit në barazimin ndaj Espanyolit

La Liga
Barcelona e mbyll vitin me barazim ndaj Espanyolit – xhiron tjetër e pret derbi edhe më i madh

Barcelona e mbyll vitin me barazim ndaj Espanyolit – xhiron tjetër e pret derbi edhe më i madh

La Liga
Barcelona dhe Espanyol përballen në derbin katalunas, formacionet zyrtare

Barcelona dhe Espanyol përballen në derbin katalunas, formacionet zyrtare

La Liga