LAJMI I FUNDIT:

Espanyol

267 Artikuj

Arsenali do të njoftojë “së shpejti” nënshkrimin e parë të verës pasi mundi Real Madridin për lojtarin

Arsenali do të njoftojë “së shpejti” nënshkrimin e parë të verës pasi mundi Real Madridin për lojtarin

Premier League
Real Madridi do të nënshkruajë këtë verë me sulmuesin që shënoi 18 gola për vetëm 1.5 milionë euro

Real Madridi do të nënshkruajë këtë verë me sulmuesin që shënoi 18 gola për vetëm 1.5 milionë euro

La Liga
Man United fillon bisedimet me agjentin e top yllit – pritet të jetë transferimi i parë i verës

Man United fillon bisedimet me agjentin e top yllit – pritet të jetë transferimi i parë i verës

Premier League
Sulmuesi i njohur konfirmon dëshirën për të nënshkruar me Real Madridin këtë verë

Sulmuesi i njohur konfirmon dëshirën për të nënshkruar me Real Madridin këtë verë

La Liga
Shorti i Kupës së Mbretit: Barcelona, Real Madridi dhe Atletico Madridi zbulojnë kundërshtarët

Shorti i Kupës së Mbretit: Barcelona, Real Madridi dhe Atletico Madridi zbulojnë kundërshtarët

Ndërkombëtare
Real Madridi ka vendosur ta bëjë të përhershme lëvizjen e Joselut

Real Madridi ka vendosur ta bëjë të përhershme lëvizjen e Joselut

La Liga
Ylli i Mallorcas flet për problemet me shëndetin mendor, thotë se nuk ka dashur të takojë as fëmijët dhe gruan e tij

Ylli i Mallorcas flet për problemet me shëndetin mendor, thotë se nuk ka dashur të takojë as fëmijët dhe gruan e tij

La Liga
Real Madridi zyrtarizon afrimin e sulmuesit veteran Joselu

Real Madridi zyrtarizon afrimin e sulmuesit veteran Joselu

La Liga
Detajet e marrëveshjes së Joselu me Real Madridin

Detajet e marrëveshjes së Joselu me Real Madridin

La Liga
As Mbappe dhe as Kane, Real Madridi do të bëjë vetëm edhe një nënshkrim këtë verë

As Mbappe dhe as Kane, Real Madridi do të bëjë vetëm edhe një nënshkrim këtë verë

La Liga
Real Madridi po e mbyllë transferimin e Joselu

Real Madridi po e mbyllë transferimin e Joselu

La Liga
Real Madridi është gati për të mbyllur transferimin Joselu

Real Madridi është gati për të mbyllur transferimin Joselu

La Liga
Rikthim sensacional i Espanyolit ndaj Atleticos për t’i mbajtur gjallë shpresat për mbijetesë

Rikthim sensacional i Espanyolit ndaj Atleticos për t’i mbajtur gjallë shpresat për mbijetesë

La Liga
Formacionet zyrtare: Espanyoli luan për mbijetesë ndaj Atleticos

Formacionet zyrtare: Espanyoli luan për mbijetesë ndaj Atleticos

La Liga


mob5