LAJMI I FUNDIT:

Ermal Krasniqi

120 Artikuj

Zyrtare: Ermal Krasniqi, lojtar i Sparta Pragës

Zyrtare: Ermal Krasniqi, lojtar i Sparta Pragës

Liga e Evropës
Arrihet marrëveshja totale, Ermal Krasniqi do të vazhdoj karrierën në Çeki – zyrtarizimi brenda javës

Arrihet marrëveshja totale, Ermal Krasniqi do të vazhdoj karrierën në Çeki – zyrtarizimi brenda javës

Ndërkombëtare
Smakaj dhe Krasniqi flasin për ftesën e Kosovës – të lumtur me grumbullimin te Dardanët

Smakaj dhe Krasniqi flasin për ftesën e Kosovës – të lumtur me grumbullimin te Dardanët

Përfaqësuesja e Kosovës
Rapidi konfirmon se dyshja Rrahmani dhe Krasniqi ftohen nga Kosova

Rapidi konfirmon se dyshja Rrahmani dhe Krasniqi ftohen nga Kosova

Përfaqësuesja e Kosovës
Ermal Krasniqi drejt Sparta Pragës, marrëveshja drejt detajeve finale

Ermal Krasniqi drejt Sparta Pragës, marrëveshja drejt detajeve finale

Ligat tjera
Ermal Krasniqi shënon në humbjen e Rapid Bukureshtit ndaj Clujit

Ermal Krasniqi shënon në humbjen e Rapid Bukureshtit ndaj Clujit

Ligat tjera
Krasniqi e Rrahmani po dhurojnë spektakël me gola në derbi ndaj FCSB

Krasniqi e Rrahmani po dhurojnë spektakël me gola në derbi ndaj FCSB

Ligat tjera
“Nuk pendohem që e shita, ishte marrëveshje e mirë” – pronari i Cluj flet pas shitjes së Ermal Krasniqit

“Nuk pendohem që e shita, ishte marrëveshje e mirë” – pronari i Cluj flet pas shitjes së Ermal Krasniqit

Ligat tjera
Nuk u ftua nga Kosova, Ermal Krasniqi shijon pushimet me gruan në Barcelonë

Nuk u ftua nga Kosova, Ermal Krasniqi shijon pushimet me gruan në Barcelonë

Yjet
Foda flet për listën e Kosovës, tregon arsyet pse nuk u ftuan Krasniqi, Zyba dhe Hyseni

Foda flet për listën e Kosovës, tregon arsyet pse nuk u ftuan Krasniqi, Zyba dhe Hyseni

Përfaqësuesja e Kosovës
Rrahmani dhe Krasniqi vazhdojnë ta ‘sundojnë’ Rumaninë, përsëri pjesë e formacionit të javës

Rrahmani dhe Krasniqi vazhdojnë ta ‘sundojnë’ Rumaninë, përsëri pjesë e formacionit të javës

Ligat tjera
Dalin vlerësimet, Rrahmani dhe Krasniqi më të mirët e Rapidit në derbi

Dalin vlerësimet, Rrahmani dhe Krasniqi më të mirët e Rapidit në derbi

Ligat tjera
Rrahmani shënon dy herë, Krasniqi shton një tjetër në fitoren e madhe të Rapid Bukureshit

Rrahmani shënon dy herë, Krasniqi shton një tjetër në fitoren e madhe të Rapid Bukureshit

Ligat tjera
Nga Avdijaj te Muriqi e Krasniqi, vlerësimet e futbollistëve dardanë nëpër botë

Nga Avdijaj te Muriqi e Krasniqi, vlerësimet e futbollistëve dardanë nëpër botë

Ndërkombëtare
Ermal Krasniqi nuk ndalet, shënon edhe ndaj Poli Iasi

Ermal Krasniqi nuk ndalet, shënon edhe ndaj Poli Iasi

Ligat tjera
Ermal Krasniqi, pjesë e formacionit të javës në Superligën e Rumanisë

Ermal Krasniqi, pjesë e formacionit të javës në Superligën e Rumanisë

Ligat tjera
Pesë lojtarët shqiptarë që shkëlqyen në fundjavë në ligat evropiane

Pesë lojtarët shqiptarë që shkëlqyen në fundjavë në ligat evropiane

Ligat tjera
Dyshja shqiptare Ermal Krasniqi dhe Albion Rrahmani me golat e tyre i dhurojnë fitoren Rapidit

Dyshja shqiptare Ermal Krasniqi dhe Albion Rrahmani me golat e tyre i dhurojnë fitoren Rapidit

Ligat tjera
“The Kosovar Gang”, Rapid Bukureshti i bën jehonë tre yjeve Dardanë

“The Kosovar Gang”, Rapid Bukureshti i bën jehonë tre yjeve Dardanë

Ligat tjera
Ermal Krasniqi do të bëhet baba, mëson gjininë e fëmijës para 10 mijë shikuesve

Ermal Krasniqi do të bëhet baba, mëson gjininë e fëmijës para 10 mijë shikuesve

Ligat tjera
Rrahmani dhe Krasniqi me paraqitje të mirë në fitoren e Rapid Bukureshtit

Rrahmani dhe Krasniqi me paraqitje të mirë në fitoren e Rapid Bukureshtit

Ligat tjera
Të gjitha transferimet e rëndësishme të lojtarëve shqiptarë në afatin kalimtar të janarit

Të gjitha transferimet e rëndësishme të lojtarëve shqiptarë në afatin kalimtar të janarit

Ligat tjera
Me shitjen e Qëndrim Zybës te Legia, Ballkani brenda një viti nga shitjet ka arkëtuar mbi 1.5 milion euro

Me shitjen e Qëndrim Zybës te Legia, Ballkani brenda një viti nga shitjet ka arkëtuar mbi 1.5 milion euro

Romak Zeqiri
Pesë lojtarët e Kosovës që kanë ndërruar skuadër deri më tani në këtë afat kalimtar

Pesë lojtarët e Kosovës që kanë ndërruar skuadër deri më tani në këtë afat kalimtar

Përfaqësuesja e Kosovës


mob5