LAJMI I FUNDIT:

Erion Veliaj

271 Artikuj

Prestigjiozja britanike ‘DailyMail’ shkruan për qëndrimin e Rita Orës në Shqipëri

Prestigjiozja britanike ‘DailyMail’ shkruan për qëndrimin e Rita Orës në Shqipëri

Yjet
‘Shpresoj ta kem bërë nënën krenare’ – Rita Ora përfshihet në gatim

‘Shpresoj ta kem bërë nënën krenare’ – Rita Ora përfshihet në gatim

Yjet
Rita Ora: Duam ta vëmë në dukje afërsinë mes Shqipërisë dhe Kosovës

Rita Ora: Duam ta vëmë në dukje afërsinë mes Shqipërisë dhe Kosovës

Yjet
Rita e befasuar nga ndryshimi i Tiranës

Rita e befasuar nga ndryshimi i Tiranës

Yjet
Rita Ora ka arritur në Tiranë, ku do ta mbajë koncertin e paralajmëruar

Rita Ora ka arritur në Tiranë, ku do ta mbajë koncertin e paralajmëruar

Yjet
Flamuri kombëtar me yllin e komunizmit në skenën e festivalit ‘Sunny Hill’ në Tiranë, reagon Erion Veliaj

Flamuri kombëtar me yllin e komunizmit në skenën e festivalit ‘Sunny Hill’ në Tiranë, reagon Erion Veliaj

Muzikë
Artistë, politikanë e sportistë të pranishëm në Arenën Kombëtare për Florian Markun

Artistë, politikanë e sportistë të pranishëm në Arenën Kombëtare për Florian Markun

Yjet
Përparim Rama dhe Erion Veliaj, bëjnë hapjen e Prishtina Gastronomy Festival

Përparim Rama dhe Erion Veliaj, bëjnë hapjen e Prishtina Gastronomy Festival

Meridiana Statovci
Rita Ora konfirmon koncertin e shtatorit në Shqipëri: E entuziazmuar të rikthehem në Tiranën time të dashur

Rita Ora konfirmon koncertin e shtatorit në Shqipëri: E entuziazmuar të rikthehem në Tiranën time të dashur

Muzikë
Veliaj për vdekjen e regjisores Berisha: Linde si dielli dhe mbete lart në qiell për të mos perënduar asnjëherë, do na mungosh shumë

Veliaj për vdekjen e regjisores Berisha: Linde si dielli dhe mbete lart në qiell për të mos perënduar asnjëherë, do na mungosh shumë

Yjet
“Sunny Hill Festival 2022” mbahet në Prishtinë dhe Tiranë, Veliaj: Një super lajm

“Sunny Hill Festival 2022” mbahet në Prishtinë dhe Tiranë, Veliaj: Një super lajm

Muzikë
“Sunny Hill” pritet të mbahet te Parku i Liqenit, Veliaj: Tirana do t’i përfitojë 50 milionë euro në ditë gjatë festivalit

“Sunny Hill” pritet të mbahet te Parku i Liqenit, Veliaj: Tirana do t’i përfitojë 50 milionë euro në ditë gjatë festivalit

Muzikë
Veliaj njofton se Tirana do të jetë sponsor zyrtar i festivalit DokuFest

Veliaj njofton se Tirana do të jetë sponsor zyrtar i festivalit DokuFest

Muzikë
Anulimi i “Sunny Hill” në Prishtinë – reagimet, zhgënjimet e gjithçka tjetër që u raportua rreth zhvendosjes së Festivalit në Tiranë

Anulimi i “Sunny Hill” në Prishtinë – reagimet, zhgënjimet e gjithçka tjetër që u raportua rreth zhvendosjes së Festivalit në Tiranë

Yjet
Veliaj për “Sunny Hill Festival”: Prishtinasit e kosovarët janë edhe tiranas, në gëzime e sfida do të jemi bashkë

Veliaj për “Sunny Hill Festival”: Prishtinasit e kosovarët janë edhe tiranas, në gëzime e sfida do të jemi bashkë

Yjet
Zhvendoset autobusi në Tiranë, Veliaj: Ishte kërkesë e prokurorisë, do të rikthehet si instalacion

Zhvendoset autobusi në Tiranë, Veliaj: Ishte kërkesë e prokurorisë, do të rikthehet si instalacion

Shqipëri
Barometri: Kush është lideri më i pëlqyer nga shqiptarët?

Barometri: Kush është lideri më i pëlqyer nga shqiptarët?

Shqipëri
Ndërtohet në Tiranë zipline më i madhi në Ballkan

Ndërtohet në Tiranë zipline më i madhi në Ballkan

Shqipëri
I aksidentuari në Tiranë kërkoi t’i gjenin varësen dhe celularin, Veliaj mbajti fjalën e ia çon vetë në spital

I aksidentuari në Tiranë kërkoi t’i gjenin varësen dhe celularin, Veliaj mbajti fjalën e ia çon vetë në spital

Shqipëri
Haradinaj nga Tirana: Bashkë jemi më të fortë

Haradinaj nga Tirana: Bashkë jemi më të fortë

Politikë
Stresi kërkon të bojkotohet koncerti i Malumas në Shqipëri: Njerëzit nuk kanë bukë për të ngrënë, kostoja e këtij eventi mbi 700 mijë euro

Stresi kërkon të bojkotohet koncerti i Malumas në Shqipëri: Njerëzit nuk kanë bukë për të ngrënë, kostoja e këtij eventi mbi 700 mijë euro

Yjet
Maluma performon në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë më 14 mars

Maluma performon në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë më 14 mars

Yjet
Rruga e ambasadave të Ukrainës, Serbisë, Rusisë e Kosovës në Tiranë, merr emrin “Ukraina e Lirë”

Rruga e ambasadave të Ukrainës, Serbisë, Rusisë e Kosovës në Tiranë, merr emrin “Ukraina e Lirë”

Shqipëri
Çështja e impianteve të plehrave në Shqipëri, PD: Ahmetaj dhe Gjiknuri udhëtuan disa herë me pronarët e shpallur në kërkim

Çështja e impianteve të plehrave në Shqipëri, PD: Ahmetaj dhe Gjiknuri udhëtuan disa herë me pronarët e shpallur në kërkim

Shqipëri