LAJMI I FUNDIT:

Eric Garcia

73 Artikuj

Opsionet e Xavit për të mbushur boshllëkun e Busquets në sezonin e ardhshëm

Opsionet e Xavit për të mbushur boshllëkun e Busquets në sezonin e ardhshëm

La Liga
Zbulohen pesë emrat e lojtarëve që Barcelona synon t’i shesë për t’i bërë vend Messit

Zbulohen pesë emrat e lojtarëve që Barcelona synon t’i shesë për t’i bërë vend Messit

La Liga
Barcelona planifikon pesë shitje të mëdha për t’i rregulluar financat

Barcelona planifikon pesë shitje të mëdha për t’i rregulluar financat

La Liga
Lojtarët e ‘paprekshëm’ të Luis Enrique janë harruar në klubet e tyre

Lojtarët e ‘paprekshëm’ të Luis Enrique janë harruar në klubet e tyre

Ndërkombëtare
Pesë transferime, katër largime dhe një rikthim – “Barcelona e re” po merr formë

Pesë transferime, katër largime dhe një rikthim – “Barcelona e re” po merr formë

La Liga
Pesë lojtarët që synon t’i shesë Barcelona për ta rikthyer Messin

Pesë lojtarët që synon t’i shesë Barcelona për ta rikthyer Messin

La Liga
Vinicius Jr i papërmbajtshëm ndaj Barcelonës – Araujo, Kounde dhe Garcia ishin viktima të driblimeve të jashtëzakonshme të brazilianit

Vinicius Jr i papërmbajtshëm ndaj Barcelonës – Araujo, Kounde dhe Garcia ishin viktima të driblimeve të jashtëzakonshme të brazilianit

La Liga
Barcelona përgatitet të shohë largimin e katër yjeve këtë verë

Barcelona përgatitet të shohë largimin e katër yjeve këtë verë

La Liga
Barcelona me rekord të lojtarëve në Kupën e Botës – vetëm pesë lojtarë nuk iu ftuan në “Katar 2022”

Barcelona me rekord të lojtarëve në Kupën e Botës – vetëm pesë lojtarë nuk iu ftuan në “Katar 2022”

La Liga
La Masia konfirmon forcën e saj: Paraqiten shumë lojtarë në Katar 2022 që u rritën në akademi

La Masia konfirmon forcën e saj: Paraqiten shumë lojtarë në Katar 2022 që u rritën në akademi

La Liga
Largimi i Piques nuk i zbehë shpenzimet e Barcelonës – këto janë pagat e çmendura të futbollistëve

Largimi i Piques nuk i zbehë shpenzimet e Barcelonës – këto janë pagat e çmendura të futbollistëve

La Liga
Barcelona mposht si mysafir Sevillan, ngjitet në pozitën e dytë në La Liga

Barcelona mposht si mysafir Sevillan, ngjitet në pozitën e dytë në La Liga

La Liga
La Masia furnizuese e Ligës Premier ndër vite – 20 talentët më të mirë që kaluan nga Barcelona në elitën e futbollit anglez

La Masia furnizuese e Ligës Premier ndër vite – 20 talentët më të mirë që kaluan nga Barcelona në elitën e futbollit anglez

Premier League
Eric Garcia e thumboi Viniciusin gjatë përballjes në el Clasico: Ti vitin e ardhshëm, Topin e Artë

Eric Garcia e thumboi Viniciusin gjatë përballjes në el Clasico: Ti vitin e ardhshëm, Topin e Artë

La Liga
“I fiksuar pas posedimit”, dy formacionet se si do të luajë dhe do të rreshtohet Barcelona e Xavit

“I fiksuar pas posedimit”, dy formacionet se si do të luajë dhe do të rreshtohet Barcelona e Xavit

La Liga
Nga rezultatet deri tek sistemi dhe raporti me Laportan, këto janë arsyet e Barcelonës për shkarkimin e Koemanit

Nga rezultatet deri tek sistemi dhe raporti me Laportan, këto janë arsyet e Barcelonës për shkarkimin e Koemanit

La Liga
Një Barcelonë për 10 vite – katalunasit e kanë siguruar të ardhmen me disa super talente që i kanë në dispozicion

Një Barcelonë për 10 vite – katalunasit e kanë siguruar të ardhmen me disa super talente që i kanë në dispozicion

La Liga
Sergio Ramos dhe nënshkrimet më të këqija të afatit të verës 2021

Sergio Ramos dhe nënshkrimet më të këqija të afatit të verës 2021

Ndërkombëtare
Moment kontrovers në finalen e Ligës së Kombeve, por përse Mbappe nuk ishte në pozitë jashtë loje

Moment kontrovers në finalen e Ligës së Kombeve, por përse Mbappe nuk ishte në pozitë jashtë loje

Ndërkombëtare
Man City ofroi Sterlingun te Barcelona, por kërkoi Ansu Fatin në shkëmbim – Klubet diskutuan për shtatë futbollistë

Man City ofroi Sterlingun te Barcelona, por kërkoi Ansu Fatin në shkëmbim – Klubet diskutuan për shtatë futbollistë

Ndërkombëtare
La Liga në alarm, klubet e Ligës Premier po marrin lojtarët e rinj duke paguar shuma të mëdha – por shumë prej tyre dështojnë

La Liga në alarm, klubet e Ligës Premier po marrin lojtarët e rinj duke paguar shuma të mëdha – por shumë prej tyre dështojnë

La Liga
Para ndeshjes mori lajmin se i kishte vdekur gjyshi, por luajti 90 minuta – madje Eric Garcia e shpëtoi Barcelonën nga humbja

Para ndeshjes mori lajmin se i kishte vdekur gjyshi, por luajti 90 minuta – madje Eric Garcia e shpëtoi Barcelonën nga humbja

La Liga
Rey Manaj regjistrohet në ekipin e parë të Barcës së bashku me Depay e Garcia – e gjitha falë Pique

Rey Manaj regjistrohet në ekipin e parë të Barcës së bashku me Depay e Garcia – e gjitha falë Pique

La Liga
Barcelona regjistron të parin nga katër transferimet e reja

Barcelona regjistron të parin nga katër transferimet e reja

La Liga