LAJMI I FUNDIT:

Eric Abidal

56 Artikuj

Skandal pas skandali nga Eric Abidal: Personi që i dhuroi mëlçinë nuk është i afërm i tij – fillojnë hetimet ndaj tij

Skandal pas skandali nga Eric Abidal: Personi që i dhuroi mëlçinë nuk është i afërm i tij – fillojnë hetimet ndaj tij

La Liga
Bashkëshortja thyen heshtjen për skandalin e mundshëm të Abidal me lojtaren e PSG – hetimet janë në proces e sipër

Bashkëshortja thyen heshtjen për skandalin e mundshëm të Abidal me lojtaren e PSG – hetimet janë në proces e sipër

Ligue 1
Gruaja e Eric Abidal tani është e dyshuar në rastin Kheira Hamraoui

Gruaja e Eric Abidal tani është e dyshuar në rastin Kheira Hamraoui

Ligue 1
Eric Abidal lidhet me rastin e sulmit në Kheira Hamraoui

Eric Abidal lidhet me rastin e sulmit në Kheira Hamraoui

Ligue 1
Eric Abidal nuk e mbanë më gojën mbyllur – tregon gjithçka çfarë ka ndodhur te Barcelona

Eric Abidal nuk e mbanë më gojën mbyllur – tregon gjithçka çfarë ka ndodhur te Barcelona

La Liga
Zyrtare: Barcelona prezanton zëvendësuesin e Eric Abidalit

Zyrtare: Barcelona prezanton zëvendësuesin e Eric Abidalit

La Liga
Pesë transferimet më të shtrenjta të Eric Abidalit sa ishte drejtor sportiv te Barcelona

Pesë transferimet më të shtrenjta të Eric Abidalit sa ishte drejtor sportiv te Barcelona

La Liga
Eric Abidal nuk është më pjesë e Barcelonës

Eric Abidal nuk është më pjesë e Barcelonës

La Liga
Koeman nuk ishte zgjedhja e parë e Barcelonës

Koeman nuk ishte zgjedhja e parë e Barcelonës

La Liga
Para se të shkarkohej nga Barcelona  – Setien kishte darkuar me Eric Abidalin

Para se të shkarkohej nga Barcelona  – Setien kishte darkuar me Eric Abidalin

La Liga
Dilema më e madhe në karrierën e Messit

Dilema më e madhe në karrierën e Messit

La Liga
Bartomeu ka konfirmuar se Setien e Abidal janë shkarkuar nga Barcelona

Bartomeu ka konfirmuar se Setien e Abidal janë shkarkuar nga Barcelona

La Liga
Njeriu i parë që do të largohet nga Barcelona është Eric Abidal

Njeriu i parë që do të largohet nga Barcelona është Eric Abidal

Liga e Kampionëve
Koha kur Alex Song kishte menduar se Puyol po i jepte atij trofeun e La Ligas – por në fakt e kishte ftuar Eric Abidalin

Koha kur Alex Song kishte menduar se Puyol po i jepte atij trofeun e La Ligas – por në fakt e kishte ftuar Eric Abidalin

La Liga
Klubi ku nuk mungojnë kritikat e lojtarëve drejt bordit – te Barcelona lojtarët këtë sezon kanë akuzuar tetë herë drejtuesit

Klubi ku nuk mungojnë kritikat e lojtarëve drejt bordit – te Barcelona lojtarët këtë sezon kanë akuzuar tetë herë drejtuesit

La Liga
Abidal pas incidentit me Messin: Mësova që problemet duhet të zgjidhen nga brenda, jo përmes mediave

Abidal pas incidentit me Messin: Mësova që problemet duhet të zgjidhen nga brenda, jo përmes mediave

La Liga
Messi flet pa hezitim për shumë tema: Rikthimi i Neymar, kualiteti i Lautaros, përplasja me Abidalin dhe largimi i Ronaldo nga Reali

Messi flet pa hezitim për shumë tema: Rikthimi i Neymar, kualiteti i Lautaros, përplasja me Abidalin dhe largimi i Ronaldo nga Reali

La Liga
Abidal: Nuk është lehtë ta bindësh Messin ta vazhdojë kontratën

Abidal: Nuk është lehtë ta bindësh Messin ta vazhdojë kontratën

La Liga
Rivaldo mbështet Messin në mosmarrëveshjen me Abidalin: Ai ka të drejtë të zemërohet, si kapiten mbrojti grupin

Rivaldo mbështet Messin në mosmarrëveshjen me Abidalin: Ai ka të drejtë të zemërohet, si kapiten mbrojti grupin

La Liga
Pas Messit edhe Jordi Alba sulmon hapur drejtorin Eric Abidal: Ishte lojtar i madh, por si drejtues po flet gjëra të pakuptimta

Pas Messit edhe Jordi Alba sulmon hapur drejtorin Eric Abidal: Ishte lojtar i madh, por si drejtues po flet gjëra të pakuptimta

La Liga
Pique reagon për sherrin Messi-Abidal: Nuk na ndihmojnë replikat me njëri – tjetrin

Pique reagon për sherrin Messi-Abidal: Nuk na ndihmojnë replikat me njëri – tjetrin

La Liga
Mediat spanjolle zbulojnë dy kushtet e Messit për të vazhduar kontratën me  Barcelonën

Mediat spanjolle zbulojnë dy kushtet e Messit për të vazhduar kontratën me Barcelonën

La Liga
Historia nga brenda e krizës së Barcelonës pas grindjes mes Lionel Messit dhe Eric Abidalit – shumë probleme ishin tubuar në klub

Historia nga brenda e krizës së Barcelonës pas grindjes mes Lionel Messit dhe Eric Abidalit – shumë probleme ishin tubuar në klub

La Liga
Setien nuk mendon se Messi do të kërkojë largimin nga Barcelona, pas përplasjes me Abidalin

Setien nuk mendon se Messi do të kërkojë largimin nga Barcelona, pas përplasjes me Abidalin

La Liga