LAJMI I FUNDIT:

Enzo Fernandez

63 Artikuj

Enzo Fernandez prezantohet zyrtarisht te Chelsea

Enzo Fernandez prezantohet zyrtarisht te Chelsea

Premier League
River Plate pasurohet nga kalimi i Enzos te Chelsea – madje ja kalon edhe shitjes së tyre rekord

River Plate pasurohet nga kalimi i Enzos te Chelsea – madje ja kalon edhe shitjes së tyre rekord

Premier League
Detaje nga transferimi rekord i Enzo Fernandez te Chelsea

Detaje nga transferimi rekord i Enzo Fernandez te Chelsea

Premier League
Enzo Fernandez ka filluar testet mjekësore te Chelsea, por ende nuk ka marrëveshje me Benfican – do të jetë transferim rekord për Ligën Premier

Enzo Fernandez ka filluar testet mjekësore te Chelsea, por ende nuk ka marrëveshje me Benfican – do të jetë transferim rekord për Ligën Premier

Premier League
Pse Enzo kushton kaq shumë

Pse Enzo kushton kaq shumë

Premier League
Mesfusha e mrekullueshme dhe formacionet e Chelseat me Enzo Fernandezin në skuadër

Mesfusha e mrekullueshme dhe formacionet e Chelseat me Enzo Fernandezin në skuadër

Premier League
Chelsea po e thyen rekordin e transferimeve me ‘sulmin final’ për Enzo Fernandez

Chelsea po e thyen rekordin e transferimeve me ‘sulmin final’ për Enzo Fernandez

Premier League
Liverpooli hap bisedimet me dy objektiva të mëdha transferimi, ata mund të transformojnë mesfushën e tyre

Liverpooli hap bisedimet me dy objektiva të mëdha transferimi, ata mund të transformojnë mesfushën e tyre

Premier League
Chelsea rikthehet për Enzo Fernandez dhe synon të bëjë ‘çmenduri’

Chelsea rikthehet për Enzo Fernandez dhe synon të bëjë ‘çmenduri’

Premier League
Enzo Fernandez kthehet me gol te Benfica, trajneri i tij thotë se nuk do të largohet

Enzo Fernandez kthehet me gol te Benfica, trajneri i tij thotë se nuk do të largohet

Ndërkombëtare
Tri transferime të mëdha – Pochettino mund ta bëjë Chelsean të luftojë sërish për trofe me këtë formacion të frikshëm

Tri transferime të mëdha – Pochettino mund ta bëjë Chelsean të luftojë sërish për trofe me këtë formacion të frikshëm

Premier League
Chelsea ka tanimë alternativën nëse nuk arrihet Enzo Fernandez

Chelsea ka tanimë alternativën nëse nuk arrihet Enzo Fernandez

Premier League
Chelsea ofroi tre lojtarë plus para për Enzo Fernandez në ofertën e refuzuar nga Benfica

Chelsea ofroi tre lojtarë plus para për Enzo Fernandez në ofertën e refuzuar nga Benfica

Premier League
Dështojnë bisedimet e Chelseat me Benficën për Enzo Fernandez

Dështojnë bisedimet e Chelseat me Benficën për Enzo Fernandez

Ndërkombëtare
Lojtarët që janë futur në vitin 2023 me vlerë të rritur – por jo edhe Messi

Lojtarët që janë futur në vitin 2023 me vlerë të rritur – por jo edhe Messi

Ndërkombëtare
Sa ka ofruar deri më tani Chelsea për Enzo Fernandez

Sa ka ofruar deri më tani Chelsea për Enzo Fernandez

Premier League
Nga Messi te Mbappe dhe Haaland – favoritët e hershëm për të fituar Topin e Artë 2023

Nga Messi te Mbappe dhe Haaland – favoritët e hershëm për të fituar Topin e Artë 2023

Shkumbin Pireva
Chelsea në bisedime me Benficën për Enzo Fernandez, argjentinasi ka pranuar transferimin në Angli

Chelsea në bisedime me Benficën për Enzo Fernandez, argjentinasi ka pranuar transferimin në Angli

Premier League
Presidenti i Benficas konfirmon se Enzo Fernandez mund të largohet nëse paguhet klauzola e lirimit

Presidenti i Benficas konfirmon se Enzo Fernandez mund të largohet nëse paguhet klauzola e lirimit

Ndërkombëtare
Benfica ka marrë dy mega-oferta për Enzo Fernandez

Benfica ka marrë dy mega-oferta për Enzo Fernandez

Ndërkombëtare
Lëvizjet e mundshme të afatit kalimtar dimëror: 15 yjet që pritet të kenë skuadra të reja nga janari

Lëvizjet e mundshme të afatit kalimtar dimëror: 15 yjet që pritet të kenë skuadra të reja nga janari

Driton Gajraku
Manchester United po përgatitet ta paguajë klauzolën e Enzo Fernandez

Manchester United po përgatitet ta paguajë klauzolën e Enzo Fernandez

Premier League
Benfica ka refuzuar një ofertë tunduese prej 100 milionë euro për Enzo Fernandez

Benfica ka refuzuar një ofertë tunduese prej 100 milionë euro për Enzo Fernandez

Ndërkombëtare
Zbulohet mesazhi emocionues si fëmijë i Enzo Fernandezit drejt Leo Messit, tani gjashtë vite më vonë fituan së bashku Kupën e Botës

Zbulohet mesazhi emocionues si fëmijë i Enzo Fernandezit drejt Leo Messit, tani gjashtë vite më vonë fituan së bashku Kupën e Botës

Ndërkombëtare