LAJMI I FUNDIT:

Enver Sekiraqa

100 Artikuj

Xhelal Sveçla nuk e konsideron të arratisur Enver Sekiraqën, i përgjigjet Faton Hajrizit

Xhelal Sveçla nuk e konsideron të arratisur Enver Sekiraqën, i përgjigjet Faton Hajrizit

Kosovë
Kush janë personat e rrezikshëm që s’po mund të kapen nga Policia e Kosovës?

Kush janë personat e rrezikshëm që s’po mund të kapen nga Policia e Kosovës?

Kosovë
Institucionet e drejtësisë marrin masa për lokalizim të Enver Sekiraqës

Institucionet e drejtësisë marrin masa për lokalizim të Enver Sekiraqës

Drejtësi
Ish-kryetari i Apelit: Kurti po tenton ta kapë sistemin e drejtësisë

Ish-kryetari i Apelit: Kurti po tenton ta kapë sistemin e drejtësisë

Kosovë
I ligjshëm vendimi për kthimin e Sekiraqës në paraburgim, mund të arratiset dhe t’i shmanget drejtësisë, konstaton Supremja

I ligjshëm vendimi për kthimin e Sekiraqës në paraburgim, mund të arratiset dhe t’i shmanget drejtësisë, konstaton Supremja

Drejtësi
A është e përfshirë Policia në largimin e Enver Sekiraqës nga Kosova?

A është e përfshirë Policia në largimin e Enver Sekiraqës nga Kosova?

Siguri
A ka lidhje mes policëve dhe grupit të Sekiraqëve? – Flet kryeshefi i IPK-së

A ka lidhje mes policëve dhe grupit të Sekiraqëve? – Flet kryeshefi i IPK-së

Siguri
Kush është Enver Sekiraqa i cilësuar si “gangsteri” i Prishtinës?

Kush është Enver Sekiraqa i cilësuar si “gangsteri” i Prishtinës?

Drejtësi
Si e ndryshoi brenda muajit mendimin e vet gjykatësi Kuçi për Sekiraqën?

Si e ndryshoi brenda muajit mendimin e vet gjykatësi Kuçi për Sekiraqën?

Drejtësi
Policia vihet në kërkim të Enver Sekiraqës, kërkon ndihmë edhe nga qytetarët për arrestimin e tij

Policia vihet në kërkim të Enver Sekiraqës, kërkon ndihmë edhe nga qytetarët për arrestimin e tij

Kosovë
Elezaj: Ka tregues që Enver Sekiraqes iu mundësua arratisja

Elezaj: Ka tregues që Enver Sekiraqes iu mundësua arratisja

Drejtësi
Avokati Berisha: Enver Sekiraqa është jashtë Kosovës në një spital, nuk mund të zbuloj vendndodhjen e tij

Avokati Berisha: Enver Sekiraqa është jashtë Kosovës në një spital, nuk mund të zbuloj vendndodhjen e tij

Kosovë
Suspendohet gjyqtari Agim Kuçi pas rastit të Enver Sekiraqës

Suspendohet gjyqtari Agim Kuçi pas rastit të Enver Sekiraqës

Drejtësi
Arratisja e Sekiraqës, Kurti: Rastet e tilla nuk ngjajnë si rastësi – ky është dështim i sistemit të drejtësisë

Arratisja e Sekiraqës, Kurti: Rastet e tilla nuk ngjajnë si rastësi – ky është dështim i sistemit të drejtësisë

Kosovë
Enver Sekiraqa tash e katër ditë i paarritshëm – detaje si erdhi deri tek vendimi për kthim në paraburgim

Enver Sekiraqa tash e katër ditë i paarritshëm – detaje si erdhi deri tek vendimi për kthim në paraburgim

Drejtësi
“100 mijë euro paguajnë për me dalë nga burgu, unë pesë euro s’po mund t’i gjejë”, Shefqet Riza i zhgënjyer pas arratisjes së Sekiraqës

“100 mijë euro paguajnë për me dalë nga burgu, unë pesë euro s’po mund t’i gjejë”, Shefqet Riza i zhgënjyer pas arratisjes së Sekiraqës

Drejtësi
As të dielën nuk gjendet Enver Sekiraqa, pse u la ai në arrest shtëpiak?

As të dielën nuk gjendet Enver Sekiraqa, pse u la ai në arrest shtëpiak?

Drejtësi
Besnik Berisha: Enver Sekiraqa nuk është arratisur

Besnik Berisha: Enver Sekiraqa nuk është arratisur

Kosovë
Arratisja e Enver Sekiraqes, flet avokatja e tij

Arratisja e Enver Sekiraqes, flet avokatja e tij

Drejtësi
Kryeprokurori special flet për rastin e Enver Sekiraqes

Kryeprokurori special flet për rastin e Enver Sekiraqes

Drejtësi
Arratisja e Sekiraqes, Haxhiu: Ky rast ngre dyshime për përfshirje të gjyqësorit në korrupsion

Arratisja e Sekiraqes, Haxhiu: Ky rast ngre dyshime për përfshirje të gjyqësorit në korrupsion

Drejtësi
Arratiset Enver Sekiraqa, policia ka informuar të gjitha vendkalimet kufitare

Arratiset Enver Sekiraqa, policia ka informuar të gjitha vendkalimet kufitare

Drejtësi
Apeli ndryshon aktvendimin e Themelores, e kthen Enver Sekiraqën në paraburgim

Apeli ndryshon aktvendimin e Themelores, e kthen Enver Sekiraqën në paraburgim

Drejtësi
Vendosja e kamerave në veri dhe shqiptimi i dy dënimeve me mbi 20 vjet burgim për vrasje dhe dhunim – lajmet që shënuan javën

Vendosja e kamerave në veri dhe shqiptimi i dy dënimeve me mbi 20 vjet burgim për vrasje dhe dhunim – lajmet që shënuan javën

Besnike Salihu


mob5