LAJMI I FUNDIT:

Enrique Iglesias

32 Artikuj

Enrique Iglesias u detyrua të anulojë shfaqjen në Meksikë pasi u diagnostikua me pneumoni

Enrique Iglesias u detyrua të anulojë shfaqjen në Meksikë pasi u diagnostikua me pneumoni

Muzikë
Enrique Iglesias heq dorë nga trashëgimia 100 milionë euroshe e babait të tij

Enrique Iglesias heq dorë nga trashëgimia 100 milionë euroshe e babait të tij

Po Flitet
Enrique Igleasias publikon video duke shkëmbyer puthje me një fanse – pavarësisht se është i martuar prej më shumë se 20 vitesh me Anna Kournikovan

Enrique Igleasias publikon video duke shkëmbyer puthje me një fanse – pavarësisht se është i martuar prej më shumë se 20 vitesh me Anna Kournikovan

Yjet
Njëzet videot më të shikuara në YouTube të të gjitha kohërave

Njëzet videot më të shikuara në YouTube të të gjitha kohërave

Muzikë
Nëntëmbëdhjetë fëmijët që trashëguan bukurinë nga baballarët e tyre të famshëm

Nëntëmbëdhjetë fëmijët që trashëguan bukurinë nga baballarët e tyre të famshëm

Yjet
Të famshmit që u bënë prindër në 2020

Të famshmit që u bënë prindër në 2020

Yjet
Enrique Iglesias tregon se ka ndërruar jetë njerku i tij, Carlos Falco nga coronavirusi

Enrique Iglesias tregon se ka ndërruar jetë njerku i tij, Carlos Falco nga coronavirusi

Yjet
Si rrallëherë, Enrique Iglesias publikon fotografi me fëmijën e porsalindur

Si rrallëherë, Enrique Iglesias publikon fotografi me fëmijën e porsalindur

Yjet
Vjen në jetë fëmija i tretë i Anna Kournikova dhe Enrique Iglesias

Vjen në jetë fëmija i tretë i Anna Kournikova dhe Enrique Iglesias

Po Flitet
Anna Kournikova sërish shtatzënë, Iglesias e ka mbajtur të fshehtë lajmin

Anna Kournikova sërish shtatzënë, Iglesias e ka mbajtur të fshehtë lajmin

Po Flitet
Enrique Iglesias shfaqet me flamurin shqiptar në koncertin e tij në Greqi

Enrique Iglesias shfaqet me flamurin shqiptar në koncertin e tij në Greqi

Muzikë
Enrique Iglesias e kap për të pasme, fansja i dhuron një puthje

Enrique Iglesias e kap për të pasme, fansja i dhuron një puthje

Yjet
Enrique: Jeta intime me Kournikovan është më mirë se kurrë më parë

Enrique: Jeta intime me Kournikovan është më mirë se kurrë më parë

Po Flitet
Enrique Iglesias lanson versionin rumun të hitit veror “Nos Fuimos Lejos”

Enrique Iglesias lanson versionin rumun të hitit veror “Nos Fuimos Lejos”

Muzikë
Dhjetë klipet muzikore më ‘të nxehta’ të të gjitha kohërave

Dhjetë klipet muzikore më ‘të nxehta’ të të gjitha kohërave

Yjet
Njëzetegjashtë prindër të famshëm që kanë binjakë (Foto)

Njëzetegjashtë prindër të famshëm që kanë binjakë (Foto)

Yjet
Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova shfaqin fëmijët në publik (Foto)

Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova shfaqin fëmijët në publik (Foto)

Yjet
Anna Kournikova dhe Enrique Iglesias janë bërë prindër të binjakëve

Anna Kournikova dhe Enrique Iglesias janë bërë prindër të binjakëve

Yjet
Shtatë çiftet e famshëm që kanë dëshmuar se dashuria është mbi formalitetet (Foto)

Shtatë çiftet e famshëm që kanë dëshmuar se dashuria është mbi formalitetet (Foto)

Yjet
10 këngët më të ndjekura në Internet (Video)

10 këngët më të ndjekura në Internet (Video)

Muzikë
‘El Clasico’ përmes yjeve botërore: Kush e mbështet Barcën e kush Realin? (Foto)

‘El Clasico’ përmes yjeve botërore: Kush e mbështet Barcën e kush Realin? (Foto)

Yjet
“Mallkimi” i spektakleve për talentë: Këngëtarët që humbën jetën pasi konkurruan në një shou të tillë

“Mallkimi” i spektakleve për talentë: Këngëtarët që humbën jetën pasi konkurruan në një shou të tillë

Po Flitet
Fituesit në ceremoninë e AMA

Fituesit në ceremoninë e AMA

Muzikë
Enrique Iglesias në Maqedoni, pritet të ‘kallë’ Shkupin (Foto/Video)

Enrique Iglesias në Maqedoni, pritet të ‘kallë’ Shkupin (Foto/Video)

Venhar Ramadani