LAJMI I FUNDIT:
Enrique Cerezo

Enrique Cerezo

37 Artikuj

Presidenti i Atletico Madrid paralajmëron Barcelonën për Joao Felixin: Është futbollist i madh, por është i joni

Presidenti i Atletico Madrid paralajmëron Barcelonën për Joao Felixin: Është futbollist i madh, por është i joni

La Liga
Kërkohet që Ronaldo dhe Messi të rikthehen në La Liga në afatin e verës dhe atë nga rivali i Real Madridit e Barcelonës

Kërkohet që Ronaldo dhe Messi të rikthehen në La Liga në afatin e verës dhe atë nga rivali i Real Madridit e Barcelonës

Ndërkombëtare
U përfol për një transferim të mundshëm të Ronaldos, Cerezo thotë se Atletico nuk do të marrë më asnjë futbollist

U përfol për një transferim të mundshëm të Ronaldos, Cerezo thotë se Atletico nuk do të marrë më asnjë futbollist

La Liga
Antoine Griezmann prezantohet te Atletico Madrid, me pamje të re dhe numrin 8 në shpinë

Antoine Griezmann prezantohet te Atletico Madrid, me pamje të re dhe numrin 8 në shpinë

La Liga
Presidenti i Atleticos, Cerezo ia mbyll derën Griezmannit: Nuk besoj që tifozët do ta falin

Presidenti i Atleticos, Cerezo ia mbyll derën Griezmannit: Nuk besoj që tifozët do ta falin

La Liga
Presidenti i Atleticos deklarohet për shkëmbimin Griezmann-Saul

Presidenti i Atleticos deklarohet për shkëmbimin Griezmann-Saul

La Liga
Presidenti i Atletico Madridit, Cerezo: Juventusi duhet të paguajë nëse e do Moratan, ai është lojtar i jonë

Presidenti i Atletico Madridit, Cerezo: Juventusi duhet të paguajë nëse e do Moratan, ai është lojtar i jonë

Serie A
Presidenti i Atleticos fton Messin t’i bashkohet Suarezit

Presidenti i Atleticos fton Messin t’i bashkohet Suarezit

La Liga
Presidenti i Atletico Madridit, Cerezo: Griezmann nuk po e shijon kohën te Barcelona

Presidenti i Atletico Madridit, Cerezo: Griezmann nuk po e shijon kohën te Barcelona

La Liga
Atletico Madridi i hap dyert Real Madridit për zhvillimin e ndeshjeve në stadiumin “Wanda Metropolitano”

Atletico Madridi i hap dyert Real Madridit për zhvillimin e ndeshjeve në stadiumin “Wanda Metropolitano”

La Liga
Atletico Madrid të shokuar nga vdekja e talentit të tyre Minchola

Atletico Madrid të shokuar nga vdekja e talentit të tyre Minchola

La Liga
Cerezo: Atletico dështoi ta transferonte Jamesin gjatë verës

Cerezo: Atletico dështoi ta transferonte Jamesin gjatë verës

La Liga
Cerezo e pranon marrëveshjen me Barcelonën, por thotë se nuk ka të bëjë me Griezmannin

Cerezo e pranon marrëveshjen me Barcelonën, por thotë se nuk ka të bëjë me Griezmannin

La Liga
Presidenti i Atleticos: Griezmann qëndron dy mijë për qind

Presidenti i Atleticos: Griezmann qëndron dy mijë për qind

La Liga
Presidenti i Atleticos, Cerezo: Griezmann qëndron 1000 për qind

Presidenti i Atleticos, Cerezo: Griezmann qëndron 1000 për qind

La Liga
Cerezo: Ronaldo nuk i ka pesë Liga të Kampionëve, por vetëm tri

Cerezo: Ronaldo nuk i ka pesë Liga të Kampionëve, por vetëm tri

Liga e Kampionëve
Presidenti i Atleticos, Cerezo: VAR-i është turpi i futbollit  

Presidenti i Atleticos, Cerezo: VAR-i është turpi i futbollit  

Liga e Kampionëve
Presidenti i Atleticos, Cerezo: E kemi mposhtur Juven në të kaluarën

Presidenti i Atleticos, Cerezo: E kemi mposhtur Juven në të kaluarën

Liga e Kampionëve
Presidenti i Atleticos, Cerezo: Është gjithmonë kënaqësi ta mposhtësh Realin

Presidenti i Atleticos, Cerezo: Është gjithmonë kënaqësi ta mposhtësh Realin

Ndërkombëtare
Cerezo: E ardhmja e Griezmannit, në duart e tij

Cerezo: E ardhmja e Griezmannit, në duart e tij

La Liga
Presidenti i Atletico Madridit, Enrique Cerezo takohet me Antoine Griezmann pas fjalëve për kalimin te Barcelona

Presidenti i Atletico Madridit, Enrique Cerezo takohet me Antoine Griezmann pas fjalëve për kalimin te Barcelona

La Liga
Presidenti i Atleticos, Cerezo: Nuk jemi të interesuar për Dybalan

Presidenti i Atleticos, Cerezo: Nuk jemi të interesuar për Dybalan

Serie A
Presidenti Cerezo: Griezmann është nën kontratë dhe i lumtur te Atletico

Presidenti Cerezo: Griezmann është nën kontratë dhe i lumtur te Atletico

La Liga
Presidenti i Atleticos, Cerezo: Jemi në garë për titull

Presidenti i Atleticos, Cerezo: Jemi në garë për titull

La Liga