LAJMI I FUNDIT:

Endrick

70 Artikuj

Real Madridi zbulon datën kur do të prezantojë Endrickun

Real Madridi zbulon datën kur do të prezantojë Endrickun

La Liga
Endrick zbulon se si babai i tij deshi t’ia vë emrin në bazë të ikonës së Real Madridit

Endrick zbulon se si babai i tij deshi t’ia vë emrin në bazë të ikonës së Real Madridit

La Liga
Real Madridi paguan këstin e fundit të Endrick te Palmeiras

Real Madridi paguan këstin e fundit të Endrick te Palmeiras

La Liga
Statistika të tmerrshme të Endrick ndaj Uruguait – a u “mashtrua” Real Madridit me çmimin e paguar?

Statistika të tmerrshme të Endrick ndaj Uruguait – a u “mashtrua” Real Madridit me çmimin e paguar?

Përfaqësueset
Janë shok skuadre te Barcelona, por Raphinha dhe Araujo u kacafytën shkaku i lojtarit të Real Madridit

Janë shok skuadre te Barcelona, por Raphinha dhe Araujo u kacafytën shkaku i lojtarit të Real Madridit

Përfaqësueset
Zbulohet numri i mundshëm i fanellës së Endrick në Real Madrid – nuk është 9-shi

Zbulohet numri i mundshëm i fanellës së Endrick në Real Madrid – nuk është 9-shi

La Liga
Publikohet “njoftimi që do ta trondit botën e sportit” nga Endrick dhe fansat janë shumë të zhgënjyer

Publikohet “njoftimi që do ta trondit botën e sportit” nga Endrick dhe fansat janë shumë të zhgënjyer

Përfaqësueset
Endrick ngacmon me një njoftim të madh, thotë ‘do të trondis botën e sportit’

Endrick ngacmon me një njoftim të madh, thotë ‘do të trondis botën e sportit’

Përfaqësueset
Endrick: Shpresoj ta kaloj gjithë jetën time te Real Madrid

Endrick: Shpresoj ta kaloj gjithë jetën time te Real Madrid

La Liga
Endrick shpërthen në lot në ndeshjen e fundit me Palmeiras

Endrick shpërthen në lot në ndeshjen e fundit me Palmeiras

Ndërkombëtare
Endrick zbulon pse zgjodhi Real Madridin para Barcelonës, flet edhe për konkurrencën me Mbappen

Endrick zbulon pse zgjodhi Real Madridin para Barcelonës, flet edhe për konkurrencën me Mbappen

La Liga
Alarmohet Real Madridi dhe Brazili: Endrick lëndohet dhe largohet me barelë nga fusha

Alarmohet Real Madridi dhe Brazili: Endrick lëndohet dhe largohet me barelë nga fusha

Ndërkombëtare
Zbulohet favoriti për të fituar çmimin “Golden Boy”

Zbulohet favoriti për të fituar çmimin “Golden Boy”

Ndërkombëtare
Senzacioni brazilian i futbollit, Endrick dhe e dashura e tij kanë nënshkruar një ‘kontratë’ lidhjeje me disa klauzola të çuditshme

Senzacioni brazilian i futbollit, Endrick dhe e dashura e tij kanë nënshkruar një ‘kontratë’ lidhjeje me disa klauzola të çuditshme

Yjet
Ylli 17-vjeçar Endrick, po përgatit një dasmë me një modele – prindërit e këshillojnë që “të qetësohet”

Ylli 17-vjeçar Endrick, po përgatit një dasmë me një modele – prindërit e këshillojnë që “të qetësohet”

Yjet
Talenti 17-vjeçar i Real Madridit në lidhje me influenceren katër vjet më të madhe, lidhja e tyre bëri bujë në mediet botërore

Talenti 17-vjeçar i Real Madridit në lidhje me influenceren katër vjet më të madhe, lidhja e tyre bëri bujë në mediet botërore

Yjet
Formacioni mëi mirë në botë për futbollistët nën 18 vjeç – Tre lojtarë të Barcelonës, vetëm një i Real Madridit

Formacioni mëi mirë në botë për futbollistët nën 18 vjeç – Tre lojtarë të Barcelonës, vetëm një i Real Madridit

La Liga
Real Madridi ka në duar një ‘diamant’ –  Endrick ka shënuar tre gola brenda pesë ditëve

Real Madridi ka në duar një ‘diamant’ – Endrick ka shënuar tre gola brenda pesë ditëve

Ndërkombëtare
Florentino Perez takohet me Endrick pas ndeshjes ndaj Spanjës, zbulohet ajo që ai i tha sulmuesit

Florentino Perez takohet me Endrick pas ndeshjes ndaj Spanjës, zbulohet ajo që ai i tha sulmuesit

Ndërkombëtare
Shpjegohet se a do të ndikojë transferimi i Mbappes në marrëveshjen me Davies dhe ardhjen e Endrick

Shpjegohet se a do të ndikojë transferimi i Mbappes në marrëveshjen me Davies dhe ardhjen e Endrick

La Liga
A ka diçka që nuk mund të bëjë Endrick? Talenti brazilian mahnitë me videon e fundit

A ka diçka që nuk mund të bëjë Endrick? Talenti brazilian mahnitë me videon e fundit

La Liga
Shuplaka që Bellingham i dha Endrickut pas ndeshjes me Brazilin është bërë virale në internet

Shuplaka që Bellingham i dha Endrickut pas ndeshjes me Brazilin është bërë virale në internet

Përfaqësueset
Goli i Endrick i jep fitoren Brazilit në duelin ndaj Anglisë në ‘Wembley’

Goli i Endrick i jep fitoren Brazilit në duelin ndaj Anglisë në ‘Wembley’

Përfaqësueset
Agjenti i Endrick zbulon tre klubet e Ligës Premier që u përpoqën ta nënshkruanin atë përpara transferimit te Real Madridi

Agjenti i Endrick zbulon tre klubet e Ligës Premier që u përpoqën ta nënshkruanin atë përpara transferimit te Real Madridi

Ndërkombëtare


mob5