LAJMI I FUNDIT:
Emre Can

Emre Can

220 Artikuj

Info

Emre Can është futbollist gjerman i lindur më 12 janar 1994.

Notat e lojtarëve, Borussia Dortmund 2-1 RB Leipzig: Can dhe Forsberg më të mirët

Notat e lojtarëve, Borussia Dortmund 2-1 RB Leipzig: Can dhe Forsberg më të mirët

Bundesliga
Dortmundi eliminon Bochumin dhe vazhdon në çerekfinale të DFB Pokal

Dortmundi eliminon Bochumin dhe vazhdon në çerekfinale të DFB Pokal

Ndërkombëtare
Emre Can mirënjohës Juventusit përjetë: E zbuluan që kam kancer, u shërova fal tyre

Emre Can mirënjohës Juventusit përjetë: E zbuluan që kam kancer, u shërova fal tyre

Serie A
Emre Can tregon për herë të parë se kishte kancer, mjekët e Juventusit e kishin zbuluar të parët

Emre Can tregon për herë të parë se kishte kancer, mjekët e Juventusit e kishin zbuluar të parët

Bundesliga
Juventusi ka shpenzuar 815 milionë euro në pesë vjet në përpjekje për të fituar Ligën e Kampionëve

Juventusi ka shpenzuar 815 milionë euro në pesë vjet në përpjekje për të fituar Ligën e Kampionëve

Serie A
Notat e lojtarëve: Mainz 0-1 Dortmund, Emre Can stabil në mbrojtje

Notat e lojtarëve: Mainz 0-1 Dortmund, Emre Can stabil në mbrojtje

Bundesliga
Të ‘mallkuar’ nga Anfield Road – 7 lojtarët që u penduan me largimin prej Liverpoolit

Të ‘mallkuar’ nga Anfield Road – 7 lojtarët që u penduan me largimin prej Liverpoolit

Driton Gajraku
Notat e lojtarëve, Armenia Bielefeld 1-3 Borussia Dortmund: Emre Can më i miri në fushë

Notat e lojtarëve, Armenia Bielefeld 1-3 Borussia Dortmund: Emre Can më i miri në fushë

Bundesliga
“Korrupsion i hapur”, tifozët e irrituar në rrjetet sociale me penalltinë e dhënë për Man Cityn ndaj Dortmundit

“Korrupsion i hapur”, tifozët e irrituar në rrjetet sociale me penalltinë e dhënë për Man Cityn ndaj Dortmundit

Premier League
Notat e lojtarëve: Borussia Dortmund 2-2 Sevilla, spikatin golashënuesit

Notat e lojtarëve: Borussia Dortmund 2-2 Sevilla, spikatin golashënuesit

Liga e Kampionëve
Rikthehen deklaratat e Coutinhos dhe Emre Canit se përse ishin largua nga Liverpooli – gabimi trashanik i dy mesfushorëve

Rikthehen deklaratat e Coutinhos dhe Emre Canit se përse ishin largua nga Liverpooli – gabimi trashanik i dy mesfushorëve

Premier League
Notat e lojtarëve: Borussia Dortmund 1-0 Hertha Berlin, vlerësohet Emre Can

Notat e lojtarëve: Borussia Dortmund 1-0 Hertha Berlin, vlerësohet Emre Can

Bundesliga
Dortmundi mposht Herthan, mban gjallë shpresat për titull

Dortmundi mposht Herthan, mban gjallë shpresat për titull

Bundesliga
Emre Can: Ronaldo është një lider – feston nëse fiton në stërvitje, mërzitet nëse humbet

Emre Can: Ronaldo është një lider – feston nëse fiton në stërvitje, mërzitet nëse humbet

Serie A
Dortmundi nxjerr lojtarët në fushë për stërvitje edhe pse coronavirusi vazhdon të përhapet me të madhe në Gjermani

Dortmundi nxjerr lojtarët në fushë për stërvitje edhe pse coronavirusi vazhdon të përhapet me të madhe në Gjermani

Bundesliga
Emre Can mori karton të kuq pas një shtyrje ndaj Nerymarit – krijohet tollovi për disa sekonda mes lojtarëve

Emre Can mori karton të kuq pas një shtyrje ndaj Nerymarit – krijohet tollovi për disa sekonda mes lojtarëve

Liga e Kampionëve
Emre Can: Nga Juventusi u largova shkaku i Sarrit

Emre Can: Nga Juventusi u largova shkaku i Sarrit

Bundesliga
Emre Can zbulon prapaskenat e afatit kalimtar të janarit: Kam refuzuar tri klube angleze, ndër to edhe Manchester Unitedin

Emre Can zbulon prapaskenat e afatit kalimtar të janarit: Kam refuzuar tri klube angleze, ndër to edhe Manchester Unitedin

Bundesliga
Leverkuseni fiton me rikthim trilerin e shtatë golave ndaj Dortmundit, Emre Can shënon gol të rrallë

Leverkuseni fiton me rikthim trilerin e shtatë golave ndaj Dortmundit, Emre Can shënon gol të rrallë

Bundesliga
Top 15 blerjet në afatin kalimtar të janarit në pesë kampionatet më të forta në Evropë

Top 15 blerjet në afatin kalimtar të janarit në pesë kampionatet më të forta në Evropë

Ndërkombëtare
Zyrtare: Emre Can kompleton kalimin te Dortmundi

Zyrtare: Emre Can kompleton kalimin te Dortmundi

Bundesliga
E kryer, Emre Can te Borussia Dortmund

E kryer, Emre Can te Borussia Dortmund

Bundesliga
Dortmundi konfirmon interesimin për Emre Can

Dortmundi konfirmon interesimin për Emre Can

Bundesliga
Pesë klube në garë për Emre Can

Pesë klube në garë për Emre Can

Serie A