LAJMI I FUNDIT:

Empoli

332 Artikuj

Seferi drejt rikthimit në Evropë, e duan tre skuadra nga Serie A dhe një nga Liga Premier 

Seferi drejt rikthimit në Evropë, e duan tre skuadra nga Serie A dhe një nga Liga Premier 

Serie A
Empoli i shqiptarëve mposht Romën në kohën shtesë dhe siguron qëndrimin në Serie A

Empoli i shqiptarëve mposht Romën në kohën shtesë dhe siguron qëndrimin në Serie A

Serie A
Shumica e klubeve e uruan Interin për titull – Milani dhe pesë klube tjera ende jo

Shumica e klubeve e uruan Interin për titull – Milani dhe pesë klube tjera ende jo

Serie A
Interi merr një fitore komode në shtëpi ndaj Empolit

Interi merr një fitore komode në shtëpi ndaj Empolit

Serie A
“Po punojmë për te Napoli, por edhe dy skuadra të tjera e duan Ismajlin” – agjenti italian zbulon prapaskenat

“Po punojmë për te Napoli, por edhe dy skuadra të tjera e duan Ismajlin” – agjenti italian zbulon prapaskenat

Serie A
Kampioni i Italisë fillon kontaktet për transferimin e Ardian Ismajlit

Kampioni i Italisë fillon kontaktet për transferimin e Ardian Ismajlit

Serie A
Milani me fitoren minimale ndaj Empolit ngjitet në vendin e dytë në Serie A

Milani me fitoren minimale ndaj Empolit ngjitet në vendin e dytë në Serie A

Serie A
Roma po largon tre futbollistë për të afruar talentin e madh italian 

Roma po largon tre futbollistë për të afruar talentin e madh italian 

Serie A
“Nuk mund të fitojmë çdo ndeshje, Interi mbetet favorit për titull” – Allegri flet pas barazimit me Empolin

“Nuk mund të fitojmë çdo ndeshje, Interi mbetet favorit për titull” – Allegri flet pas barazimit me Empolin

Serie A
Juventus gabon në shtëpi, nuk merr më shumë se një pikë ndaj Empolit

Juventus gabon në shtëpi, nuk merr më shumë se një pikë ndaj Empolit

Serie A
Nga përballja me sulmuesin më të fortë te suksesi që pret në Euro 2024 –  Ardian Ismajli flet për shumë gjëra në intervistën e fundit

Nga përballja me sulmuesin më të fortë te suksesi që pret në Euro 2024 – Ardian Ismajli flet për shumë gjëra në intervistën e fundit

Serie A
Milik ‘tradhton’ Juventusin, merr karton të kuq pas 18 minutash lojë dhe thyen një rekord të zi të klubi

Milik ‘tradhton’ Juventusin, merr karton të kuq pas 18 minutash lojë dhe thyen një rekord të zi të klubi

Serie A
Kumbulla do të largohet nga Roma, katër klube italiane pas mbrojtësit shqiptar

Kumbulla do të largohet nga Roma, katër klube italiane pas mbrojtësit shqiptar

Serie A
Ardian Ismajli refuzon një ofertë të madhe për ta ndihmuar Empolin

Ardian Ismajli refuzon një ofertë të madhe për ta ndihmuar Empolin

Serie A
Mario Balotelli po rikthehet në Serie A, shtohet numri i skuadrave pas tij

Mario Balotelli po rikthehet në Serie A, shtohet numri i skuadrave pas tij

Serie A
Ardian Ismajli dhe Van Dijk, dy rekordmenët më të mëdhenj në top pesë ligat evropiane

Ardian Ismajli dhe Van Dijk, dy rekordmenët më të mëdhenj në top pesë ligat evropiane

Ndërkombëtare
Balotelli në radarin e tre skuadrave të Serie A

Balotelli në radarin e tre skuadrave të Serie A

Serie A
Goditi portierin kundërshtar, babai i dy talentëve shqiptarë dënohet rëndë nga gjykata italiane

Goditi portierin kundërshtar, babai i dy talentëve shqiptarë dënohet rëndë nga gjykata italiane

Serie A
Milan merr një fitore komode në udhëtim ndaj Empolit

Milan merr një fitore komode në udhëtim ndaj Empolit

Serie A
Skuadrat me më shumë humbje në vitin 2023 – Chelsea është e vetmja top skuadër në listë

Skuadrat me më shumë humbje në vitin 2023 – Chelsea është e vetmja top skuadër në listë

Ndërkombëtare
Zbulohen shpenzimet e secilit klub të Serie A për paga – Juventus kryeson renditjen para Interit, Romës dhe Milanit

Zbulohen shpenzimet e secilit klub të Serie A për paga – Juventus kryeson renditjen para Interit, Romës dhe Milanit

Serie A
Askush notë më të lartë se ai, Etrit Berisha në formacionin e javës në Serie A

Askush notë më të lartë se ai, Etrit Berisha në formacionin e javës në Serie A

Serie A
Amir Rrahmani luajti 90 minuta për Napolin, por nuk ia arriti ta ndihmojë që të fitojë pikë

Amir Rrahmani luajti 90 minuta për Napolin, por nuk ia arriti ta ndihmojë që të fitojë pikë

Serie A
Nga Vicario i Tottenham Hotspur te Dybala i Romës apo kampioni i botës Barzagli – Ujkani zgjedh 11-shen më të mirë me të cilët ka luajtur në një skuadër

Nga Vicario i Tottenham Hotspur te Dybala i Romës apo kampioni i botës Barzagli – Ujkani zgjedh 11-shen më të mirë me të cilët ka luajtur në një skuadër

Romak Zeqiri


mob5