LAJMI I FUNDIT:

Emma Stone

78 Artikuj

Reagimi epik i aktores Emma Stone kur e thërrasin në emrin e saj të vërtetë

Reagimi epik i aktores Emma Stone kur e thërrasin në emrin e saj të vërtetë

Yjet
Të famshmit që duken bukur edhe pa grim

Të famshmit që duken bukur edhe pa grim

Bukuri dhe Kujdes
Publikohet trailer-i i pjesës së dytë të “American Horror Story: Delicate”: Kim Kardashian merr vëmendje me puthjen pasionante që i dhuron Emma Roberts

Publikohet trailer-i i pjesës së dytë të “American Horror Story: Delicate”: Kim Kardashian merr vëmendje me puthjen pasionante që i dhuron Emma Roberts

TV / Film
Emma Stone-s i çahet fustani, teksa pranon çmimin “Oscar” për filmin “Poor Things”

Emma Stone-s i çahet fustani, teksa pranon çmimin “Oscar” për filmin “Poor Things”

Yjet
Fituesit e “SAG Awards” 2024: Lily Gladstone mposht Margot Robbie dhe Emma Stone, ndërsa Oppenheimer triumfon me fitoret për Cillian Murphy dhe Robert Downey Jr

Fituesit e “SAG Awards” 2024: Lily Gladstone mposht Margot Robbie dhe Emma Stone, ndërsa Oppenheimer triumfon me fitoret për Cillian Murphy dhe Robert Downey Jr

TV / Film
Emma Stone fiton çmimin “Aktorja Më e Mirë” për filmin “Poor Things”

Emma Stone fiton çmimin “Aktorja Më e Mirë” për filmin “Poor Things”

TV / Film
Një film surreal që të nxit të meditosh për jetën reale

Një film surreal që të nxit të meditosh për jetën reale

Filmi
Emma Stone dhe Hailey Bieber hoqën dorë nga çizmet e tyre për këtë trend të këpucëve pranverore

Emma Stone dhe Hailey Bieber hoqën dorë nga çizmet e tyre për këtë trend të këpucëve pranverore

Moda
“Critics Choice Awards 2024”: Emma Stone me një paraqitje tejet elegante, pasi u nominua si “Aktorja më e mirë”

“Critics Choice Awards 2024”: Emma Stone me një paraqitje tejet elegante, pasi u nominua si “Aktorja më e mirë”

Yjet
Emma Stone mahnit në ansambël bardh e zi, teksa mbështet filmin e saj “Poor Things” në “AFI Awards”

Emma Stone mahnit në ansambël bardh e zi, teksa mbështet filmin e saj “Poor Things” në “AFI Awards”

Yjet
Emma Stone modelon bluzë lëkure të zezë dhe xhinse në eventin “All-Guild FYC” për serialin e saj të ri “The Cursed”

Emma Stone modelon bluzë lëkure të zezë dhe xhinse në eventin “All-Guild FYC” për serialin e saj të ri “The Cursed”

Yjet
Emma Stone mahnit me një fustan mëndafshi të guximshëm, ndërsa zbukuron tapetin e kuq në një shfaqje të filmit të saj ‘Poor Things’

Emma Stone mahnit me një fustan mëndafshi të guximshëm, ndërsa zbukuron tapetin e kuq në një shfaqje të filmit të saj ‘Poor Things’

Yjet
Emma Stone me ndryshim drastik në pamje: Frymëzim për një prerje flokësh të përsosur

Emma Stone me ndryshim drastik në pamje: Frymëzim për një prerje flokësh të përsosur

Flokë dhe stil


mob5