LAJMI I FUNDIT:

Eminem

131 Artikuj

Babai i saj ka pasuri milionëshe, por vajza e Eminemit punon si estetiste e thjeshtë dhe nuk ka mall për jetën luksoze

Babai i saj ka pasuri milionëshe, por vajza e Eminemit punon si estetiste e thjeshtë dhe nuk ka mall për jetën luksoze

Yjet
Ed Sheeran befason fansat në koncertin në Detroit, fton Eminemin në skenë për të performuar bashkë

Ed Sheeran befason fansat në koncertin në Detroit, fton Eminemin në skenë për të performuar bashkë

Yjet
Vajza e Eminem, Alaina Scott martohet me Matt Moeller

Vajza e Eminem, Alaina Scott martohet me Matt Moeller

Yjet
Nga incidentet deri te performancat e paharrueshme – momentet më të veçanta të “Grammy Awards” ndër vite

Nga incidentet deri te performancat e paharrueshme – momentet më të veçanta të “Grammy Awards” ndër vite

Yjet
Eminem refuzoi tetë milionë euro për të performuar në Kupën e Botës në Katar

Eminem refuzoi tetë milionë euro për të performuar në Kupën e Botës në Katar

Yjet
Eminem dhe 50 Cent po realizojnë një seri televizive të bazuar në filmin “8 Mile”

Eminem dhe 50 Cent po realizojnë një seri televizive të bazuar në filmin “8 Mile”

Yjet
Viti 1972: Viti i mbrapshtë

Viti 1972: Viti i mbrapshtë

Agron Shala
“Drogat ishin tmerrësisht të shijshme”, Eminem pohoi se gati vdiq nga mbidoza në vitin 2007-të

“Drogat ishin tmerrësisht të shijshme”, Eminem pohoi se gati vdiq nga mbidoza në vitin 2007-të

Yjet
Në 50-vjetorin e lindjes, Eminem gëzohet edhe për 14 vite të kaluara duke mos qenë i varur nga pilulat

Në 50-vjetorin e lindjes, Eminem gëzohet edhe për 14 vite të kaluara duke mos qenë i varur nga pilulat

Yjet
Eminem do të jetë performuesi kryesor në “Glastonbury 2023”?

Eminem do të jetë performuesi kryesor në “Glastonbury 2023”?

Muzikë
Eminem zbulon se sëmundja e Dr. Dre e frymëzoi atë dhe Snoop Doggin t’i jepni fund mosmarrëveshjeve shumëvjeçare

Eminem zbulon se sëmundja e Dr. Dre e frymëzoi atë dhe Snoop Doggin t’i jepni fund mosmarrëveshjeve shumëvjeçare

Yjet
Eminem flet për shërimin nga mbidoza gati fatale: U desh një kohë e gjatë që truri im të fillonte të funksiononte përsëri

Eminem flet për shërimin nga mbidoza gati fatale: U desh një kohë e gjatë që truri im të fillonte të funksiononte përsëri

Yjet
Momentet kryesore që shënuan ngjarjen më të madhe të sportit në SHBA dhe performancat e yjeve të hip-hopit në ‘Super Bowl’

Momentet kryesore që shënuan ngjarjen më të madhe të sportit në SHBA dhe performancat e yjeve të hip-hopit në ‘Super Bowl’

Yjet
Shfaqje e jashtëzakonshme në ‘Super Bowl’ – Dr. Dre, Eminem, Mary J Blige, Snoop Dogg dhe 50 Cent ndezin skenën me hitet e tyre

Shfaqje e jashtëzakonshme në ‘Super Bowl’ – Dr. Dre, Eminem, Mary J Blige, Snoop Dogg dhe 50 Cent ndezin skenën me hitet e tyre

Yjet
Viti 2001: Lufta afër e larg

Viti 2001: Lufta afër e larg

Agron Shala
Jennifer Lopez elektrizon skenën e “Rock & Roll Hall Of Fame” gjatë performancës me LL Cool J

Jennifer Lopez elektrizon skenën e “Rock & Roll Hall Of Fame” gjatë performancës me LL Cool J

Yjet
Eminem befason fansat, shërben pasta në restorant

Eminem befason fansat, shërben pasta në restorant

Yjet
Vajza 19-vjeçare e Eminemit deklaron se ka kaluar në gjininë asnjanëse

Vajza 19-vjeçare e Eminemit deklaron se ka kaluar në gjininë asnjanëse

Po Flitet
Ish-gruaja e Eminemit ka tentuar sërish të bëjë vetëvrasje

Ish-gruaja e Eminemit ka tentuar sërish të bëjë vetëvrasje

Po Flitet
Eminem i kërkon falje Rihannës në albumin e ri

Eminem i kërkon falje Rihannës në albumin e ri

Muzikë
Fansja e Eminemit futet në Librin e Guiness, pasi realizoi 16 tatuazhe me portrete të reperit

Fansja e Eminemit futet në Librin e Guiness, pasi realizoi 16 tatuazhe me portrete të reperit

Yjet
I panjohuri që hyri në shtëpinë e Eminemit fshehurazi, deklaron në sallën e gjyqit se ishte atje për ta vrarë atë

I panjohuri që hyri në shtëpinë e Eminemit fshehurazi, deklaron në sallën e gjyqit se ishte atje për ta vrarë atë

Yjet
Dikush ndryshoi gjininë e të famshmëve me fotografi dhe rezultati është i mahnitshëm

Dikush ndryshoi gjininë e të famshmëve me fotografi dhe rezultati është i mahnitshëm

Trend
Eminemit i futet një hajdut në shtëpi, ndërsa sigurimi ishin në gjumë

Eminemit i futet një hajdut në shtëpi, ndërsa sigurimi ishin në gjumë

Yjet