LAJMI I FUNDIT:

Emilia Clarke

42 Artikuj

Emilia Clarke pasi pësoi një hemorragji në tru gjatë “Game of Thrones”: Nuk kisha frikë të vdisja, kisha frikë se mos më pushonin nga puna

Emilia Clarke pasi pësoi një hemorragji në tru gjatë “Game of Thrones”: Nuk kisha frikë të vdisja, kisha frikë se mos më pushonin nga puna

Yjet
Ylli i “Game of Thrones” që pësoi aneurizëm, Emilia Clarke: Një pjesë e trurit tim nuk funksionon

Ylli i “Game of Thrones” që pësoi aneurizëm, Emilia Clarke: Një pjesë e trurit tim nuk funksionon

Yjet
Pesë yjet e famshëm të diagnostikuar me sëmundjen e afazisë

Pesë yjet e famshëm të diagnostikuar me sëmundjen e afazisë

Yjet
Emilia Clarke flet për momentet kur i është thënë se ka nevojë të bëjë ndërhyrje në fytyrë

Emilia Clarke flet për momentet kur i është thënë se ka nevojë të bëjë ndërhyrje në fytyrë

Estetikë
Pesëmbëdhjetë yjet që do të dukeshin tërësisht ndryshe, vetëm nga ndryshimi i vetullave

Pesëmbëdhjetë yjet që do të dukeshin tërësisht ndryshe, vetëm nga ndryshimi i vetullave

Yjet
Mënyra e duhur për të maskuar rrënjët e flokëve gjatë karantinës

Mënyra e duhur për të maskuar rrënjët e flokëve gjatë karantinës

Flokë dhe stil
Yjet e famshëm që vërtetojnë së ndryshimi i stilit të flokëve të transformon në një tjetër person

Yjet e famshëm që vërtetojnë së ndryshimi i stilit të flokëve të transformon në një tjetër person

Yjet
Njëzet rolet ikonike të filmave që aktorët e famshëm humbën mundësinë për t’i luajtur

Njëzet rolet ikonike të filmave që aktorët e famshëm humbën mundësinë për t’i luajtur

Yjet
Yjet e Hollywoodit në të kaluarën dhe tani në të njëjtën moshë

Yjet e Hollywoodit në të kaluarën dhe tani në të njëjtën moshë

Yjet
Dallimi i fotografive të yjeve në Instagram me fotografitë që ua kanë realizuar fotografët

Dallimi i fotografive të yjeve në Instagram me fotografitë që ua kanë realizuar fotografët

Yjet
Ndryshimet e flokëve që të famshmet kanë bërë gjatë vitit 2020-të

Ndryshimet e flokëve që të famshmet kanë bërë gjatë vitit 2020-të

Flokë dhe stil
Emilia Clarke në darkë virtuale me ndjekësit, i fton që ta ndihmojnë të mbledhë 250 mijë funte

Emilia Clarke në darkë virtuale me ndjekësit, i fton që ta ndihmojnë të mbledhë 250 mijë funte

Yjet
Nëntëmbëdhjetë yjet e famshëm që janë shumë të shkurtër

Nëntëmbëdhjetë yjet e famshëm që janë shumë të shkurtër

Yjet
Dukjet më të mira në tapetin e kuq të BAFTA Awards

Dukjet më të mira në tapetin e kuq të BAFTA Awards

Modë
British Fashion Awards 2019: Yjet me veshjen më të mirë në tepihun e kuq

British Fashion Awards 2019: Yjet me veshjen më të mirë në tepihun e kuq

Yjet
Emilia Clarke: Unë nuk dua që njerëzit të mendojnë se jam e sëmurë

Emilia Clarke: Unë nuk dua që njerëzit të mendojnë se jam e sëmurë

Yjet
Rrëfimi i Emilia Clarke për problemet e saja shëndetësore

Rrëfimi i Emilia Clarke për problemet e saja shëndetësore

Yjet
Dua Lipa në listën e 10 personave më të rrezikshëm për t’i kërkuar në internet

Dua Lipa në listën e 10 personave më të rrezikshëm për t’i kërkuar në internet

Yjet
Gara e bukurosheve! Kim, Emilia, Zendaya e Mandy Moore me dukjen më të mirë në ‘Emmy Awards’

Gara e bukurosheve! Kim, Emilia, Zendaya e Mandy Moore me dukjen më të mirë në ‘Emmy Awards’

Yjet
Gjashtëmbëdhjetë tatuazhet më të bukura të yjeve të Hollywoodit dhe kuptimet e tyre të veçanta

Gjashtëmbëdhjetë tatuazhet më të bukura të yjeve të Hollywoodit dhe kuptimet e tyre të veçanta

Yjet
Njëzet klonet e yjeve të famshëm, që të gjithë i ngatërrojnë me personazhin që ata ngjasojnë

Njëzet klonet e yjeve të famshëm, që të gjithë i ngatërrojnë me personazhin që ata ngjasojnë

Yjet
Emilia Clarke kishte refuzuar të luante në “Fifty Shades of Grey”

Emilia Clarke kishte refuzuar të luante në “Fifty Shades of Grey”

TV / Film
Reagimi i Kit Harington kur mësoi se çfarë ndodhte në skenën e fundit me Emilia Clarke në “Game Of Thrones”

Reagimi i Kit Harington kur mësoi se çfarë ndodhte në skenën e fundit me Emilia Clarke në “Game Of Thrones”

TV / Film
Emilia Clarke i kishte studiuar fjalimet e Hitlerit për rolin e saj në “Game of Thrones”

Emilia Clarke i kishte studiuar fjalimet e Hitlerit për rolin e saj në “Game of Thrones”

TV / Film