LAJMI I FUNDIT:

Emile Smith Rowe

25 Artikuj

Revolucion te Arsenali: 10 lojtarë do të shiten në verë, në mesin e tyre edhe Xhaka

Revolucion te Arsenali: 10 lojtarë do të shiten në verë, në mesin e tyre edhe Xhaka

Premier League
Arsenali planifikon largimin e pesë lojtarëve për të financuar transferimet e verës

Arsenali planifikon largimin e pesë lojtarëve për të financuar transferimet e verës

Premier League
Arsenali planifikon gjashtë shitje për të financuar katër blerje të mëdha

Arsenali planifikon gjashtë shitje për të financuar katër blerje të mëdha

Premier League
Operohet Smith Rowe, nuk luan së paku deri në dhjetor

Operohet Smith Rowe, nuk luan së paku deri në dhjetor

Premier League
Arsenali fiton trillerin ndaj Chelseat dhe bën një hap të madh në garën për top-katërshe

Arsenali fiton trillerin ndaj Chelseat dhe bën një hap të madh në garën për top-katërshe

Premier League
Fillimisht u tallën me tatuazhin e ri të Smith Rowe pas dy gabimeve që gjetën – por lojtari e ka bërë me qëllim dhe zbulohet inspirimi nga ku e mori

Fillimisht u tallën me tatuazhin e ri të Smith Rowe pas dy gabimeve që gjetën – por lojtari e ka bërë me qëllim dhe zbulohet inspirimi nga ku e mori

Premier League
Arsenali fiton me rezultat të ngushtë ndaj Brentfordit

Arsenali fiton me rezultat të ngushtë ndaj Brentfordit

Premier League
Arsenali fiton me rezultat të thellë në udhëtim te Leeds United

Arsenali fiton me rezultat të thellë në udhëtim te Leeds United

Premier League
Unitedi e fiton ndeshjen e bukur ndaj Arsenalit

Unitedi e fiton ndeshjen e bukur ndaj Arsenalit

Premier League
Formacioni më i mirë në Ligën Premier deri tani këtë sezon – Figurojnë emra si Salah dhe Dias, mungon CR7

Formacioni më i mirë në Ligën Premier deri tani këtë sezon – Figurojnë emra si Salah dhe Dias, mungon CR7

Premier League
Arsenali fiton minimalisht ndaj Watfordit

Arsenali fiton minimalisht ndaj Watfordit

Premier League
Arsenali fiton me shumë spektakël në udhëtim te Leicesteri

Arsenali fiton me shumë spektakël në udhëtim te Leicesteri

Premier League
Gary Neville mendon se talenti i Arsenalit është më ‘vrastar’ para portës se sa Cristiano Ronaldo

Gary Neville mendon se talenti i Arsenalit është më ‘vrastar’ para portës se sa Cristiano Ronaldo

Premier League
Notat e lojtarëve, Arsenal 3-1 Aston Villa: Smith Rowe më i miri në fushë

Notat e lojtarëve, Arsenal 3-1 Aston Villa: Smith Rowe më i miri në fushë

Premier League
Notat e lojtarëve: Arsenal 3-1 Tottenham, veçimi i golashënuesve dhe nota e Granit Xhakës

Notat e lojtarëve: Arsenal 3-1 Tottenham, veçimi i golashënuesve dhe nota e Granit Xhakës

Premier League
Arsenali nënshtron Tottenhamin për ta fituar derbin e Londrës Veriore

Arsenali nënshtron Tottenhamin për ta fituar derbin e Londrës Veriore

Premier League
Arsenali nënshtron Wimbledonin dhe vazhdon në fazën tjetër të Kupës EFL

Arsenali nënshtron Wimbledonin dhe vazhdon në fazën tjetër të Kupës EFL

Ndërkombëtare
Lee Carsley publikon listën e Anglisë U21 për ndeshjen ndaj Kosovës, të ftuar shumë lojtarë nga Liga Premier  

Lee Carsley publikon listën e Anglisë U21 për ndeshjen ndaj Kosovës, të ftuar shumë lojtarë nga Liga Premier  

Përfaqësueset
Xhaka i larguar, Locatelli i transferuar – Formacioni i mundshëm i Arsenalit për sezonin 2021/22

Xhaka i larguar, Locatelli i transferuar – Formacioni i mundshëm i Arsenalit për sezonin 2021/22

Premier League
Arsenali refuzon edhe ofertën e dytë të Aston Villas për Smith Rowe

Arsenali refuzon edhe ofertën e dytë të Aston Villas për Smith Rowe

Premier League
Derbi londinez i takon Arsenalit – The Gunners mposhtin Chelsean në Stamford Bridge

Derbi londinez i takon Arsenalit – The Gunners mposhtin Chelsean në Stamford Bridge

Premier League
Mbyllet pjesa e parë mes Chelseat dhe Arsenalit

Mbyllet pjesa e parë mes Chelseat dhe Arsenalit

Premier League
Arsenali arrin ta eliminojë Newcastlen në vazhdime nga FA Cup

Arsenali arrin ta eliminojë Newcastlen në vazhdime nga FA Cup

Premier League
Emery dëshiron largimin e katër lojtarëve, mes tyre edhe Mustafi

Emery dëshiron largimin e katër lojtarëve, mes tyre edhe Mustafi

Premier League